Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [whiz:] Hello Bp!

Hozzászólások

(#1) vPhis


vPhis
aktív tag

"Mire érdemes errefelé előfizetni (17. ker., vezetékes valami)?"
DigiKábel óccsó és gyors :)
pontosabban iszonyatgyors (legalábbis nekem)

[ Szerkesztve ]

(#2) whiz válasza vPhis (#1) üzenetére


whiz
aktív tag

Ehhez telefonra nem kell előfizetni? Az a 4MBit-es csomag egész jó. Csak elég infó-szegény a honlapjuk... bár az a LAN net is jó lenne (ha rám erőltetnék :D ), de kár, hogy nálam nem elérhető :(

Szerk.: most nézem, ebben az utcában egyáltalán nem elérhetőek... :(((

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#3) Thunderzolee

"Juteszembe... kell egy "házavató" buli!"

Ezen felröhögtem.. LOL :C :DD

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) Alexios válasza whiz (#2) üzenetére


Alexios
veterán

hát igen, a digi kb paneleken kívül egyáltalán nem elérhető, de ezt sokan nem veszik figyelembe, így ha netet kérdeznek, akkor egyből digi..:D P2P érdekel?:) Ha nem akkor esetleg a upc is lehet alternatíva

Szerk.: Most látom, kicsit régi a topik, vedd úgy hogy nem mondtam semmit:D

[ Szerkesztve ]

(#5) whiz válasza Alexios (#4) üzenetére


whiz
aktív tag

Neem gond, még mindig érdekelne mi van itt (aszonták upc sincs), bár valszeg egyelőre marad a mobil, mer' egyelőre ingyen van :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#6) Alexios válasza whiz (#5) üzenetére


Alexios
veterán

Akkor gondolom vannak különböző DSL szolgáltatók, esetleg a t-home-nak van kábele, az még jó lehet:)

(#7) whiz válasza Alexios (#6) üzenetére


whiz
aktív tag

Ja, csak a T meg elég paraszt árakon adja, amit ad, nekem meg csak net kéne, minden flanc, telefon, tv, meg egyéb szarok nélkül... (van úgy is, de árban nem sok a különbség) :(

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#8) csimav válasza whiz (#7) üzenetére


csimav
senior tag

Ajánlom néked a Businnestelecom-ot.

Új előfizetőknek:
4MBps 5188 Ft

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#9) Alexios válasza whiz (#7) üzenetére


Alexios
veterán

erről nem tudok mondani, nekünk upc van a szomszédos kerületben, mondjuk T szeptembertől emel sebességet, akkor talán jobb lesz az ár/érték aránya:)

(#10) whiz válasza csimav (#8) üzenetére


whiz
aktív tag

Köszi, ezt megnézem. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#11) csimav válasza whiz (#10) üzenetére


csimav
senior tag

Okéss.
Lehet, hogy nem egy felkapott szolgáltató, és ez a jó benne. Legalább csúcsidőben is rendes a sebesség.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#12) Fecogame


Fecogame
veterán

http://www.szelessavkereso.hu/

Keress ;)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#13) whiz válasza Fecogame (#12) üzenetére


whiz
aktív tag

Köszi. Ez alapján Externet lesz a befutó :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#14) Jégkokó válasza whiz (#13) üzenetére


Jégkokó
veterán

Csak róluk, meg szinte csak rosszat lehet olvasni pl ügyfélszolgálat az mint olyan nincs is.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#15) whiz válasza Jégkokó (#14) üzenetére


whiz
aktív tag

Eegen? :F Majd utánajárok mik a tapasztalatok. :R

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#16) Hugo85 válasza whiz (#15) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Két évig volt PH!-n kötött Extrenetünk. Na olyat többet nem. Ügyfélszolgálat Szolnokon, csak telefonon elérhető, és soha semmit nem tudtak megoldani (sokat szakadt a net egy időben, végén visszaraktak kisebb csomagba, de azt is csak hatodik telefonra, és azt szajkózták, hogy ők nem látnak semmit, biztos a router miatt van, hogy eldobja a szinkront a modem :F ).

Most GTS Datanet ADSL-je a YO!Neked van, teljes hurokátengedéssel. A telefon ingyen van hozzá, bár lehet anélkül is kérni, de így semmi értelme ugye. A második legkisebb csomagban vagyunk mert elég szar itt a drót, és nem nagyon jön át 2,5 megánál több, de ez elég jó áron van, és így semmi közöm nincs a T-hez ;). Mondjuk a modemet cserélni kellett, mert amit adtak botrányosan rossz (360R), de az új modemmel betonstabil (321B, nagyon megérte), és még csak nem is bont 24 óránként. Bár a nagyobb csomagjai kicsit drágábbak, mondjuk figyelembe kell venni, hogy ehhez már nem jön plusz telefon díj.

(#17) aphra2 válasza whiz (#15) üzenetére


aphra2
aktív tag

Hogy könnyü legyen a döntés :DD , nálam externet van már évek óta, és semmi gondom nincs velük,... ja és datanetről váltottam, mert olcsóbb volt.
Mondjuk az ügyfélszolgálatra eddig egyszer volt szükségem , és sikerült velük beszélni.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#18) Hugo85 válasza aphra2 (#17) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Olcsóbbnak olcsóbbak, de ne adja az Isten, hogy bármi technikai malőr legyen, mert akkor impotensek. Amúgy ez a modemcsere dolog minden szolgáltatónál érdemes, lehet, hogy anno az Externetes problémát is orvosolta volna, de ezt már sose tudom meg. Amíg nincs gondod vele, az lehet a vonal érdeme (ami a T-é), de amint van, nem tudják megoldani. Egyébként olyan is volt többször, hogy elpurcant fél-egy órára a DNS szerverük és nem ment a névfeloldás külföldre (IP alapján, és a magyar oldalak mentek).

Amúgy én kaptam hozzá egy PH!-s egérpadot anno ;)

[ Szerkesztve ]

(#19) whiz válasza aphra2 (#17) üzenetére


whiz
aktív tag

Hmm... mivel a telefonvonal nem az enyém, talán akkor csak megérne havi 2K-t az a 2.5Mbit. Aztán ha mégis annyira rossz, hozzájuk vágom... :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#20) Hugo85 válasza whiz (#19) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Akkor 2k, ha egy összegben kifizeted egy évre előre a díjat, és ha van hozzá telefon előfizetésed, azaz tejelsz a T-nek pénzt, ami - bár nem a tiéd a vonal - nyilván a te számládat fogja terhelni szintén. Amúgy 2,2K a nem prepaid, szal nagy klönbség nincs, de ahhoz még mindig kell telefon előfizetés. Lehet jobban jársz ám a "csupasz" verzióval ;)

[ Szerkesztve ]

(#21) whiz válasza Hugo85 (#20) üzenetére


whiz
aktív tag

2K vagy 2.2 tulajdonképpen mindegy. A csupasz amúgy 3.7K ha jól láttam, az se rossz, de mivel van már élő telefonvonal... :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [whiz:] Hello Bp!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.