Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

Nálam is delete, nem vagy egyedül.
Kár érte. Nálam az NFS már régen megbukott. :(

(#2) whiz válasza gabor85 (#1) üzenetére


whiz
aktív tag

Én reménykedtem. A demó alapján jónak tűnt, ha csiszoltak volna rajta... de persze a demó célja nem a bétateszt... hát evvan. Nem sok kellett volna egy igazán jó NFS-hez...

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#3) No-kia


No-kia
őstag

nekem is tetszene, de az iránytás... :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#4) Samus


Samus
addikt

Számomra a legutolsó emlékezetes NFS rész a Most Wanted (A két Underground után, zeneileg ez a három rész volt az Ultimate, a Carbonban volt pár szám, de utána már elkezdtünk erőteljesen elektro-techno stílusba kanyarodni, én pedig szerettem a zúzást száguldás közben, a végén már bevetettem a Winampot, és kikapcsoltam a zenét játék alatt) volt. A Carbon úgy ahogy még elment (az új autók jók voltak, az egyedi lehetőségek nem voltak rosszak, a kanyon mód újdonsága egy darabig tetszett, a hibákról most nem szólnék, az 1.3 patchnál már játszható volt nálam a játék előtte sorban fagyott), a gépigény nőtt, de szerintem a grafika nem javult sokat. A ProStreet egy kalap kaki volt. Rettentő irányítás (Easy módban nem lehetett játszani, minimum közepes, de inkább Hard (King) módban már irányítani is lehetett a gépeket (igen, volt összefüggés, de mire rájöttem...véletlen láttam egy oldalon). Persze, reális irányítást szerettek volna, de az NFS mindig is árkád volt...Az Undercover már el sem futott rendesen, a Shiftet pedig meg sem néztem. Az NFSnek vége, számomra.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) whiz válasza Samus (#4) üzenetére


whiz
aktív tag

"igen, volt összefüggés"

Bizony volt. A mai napig fel nem fogom ki találta ki azt a baromságot, hogy az ellenfelek képességeit összekötötték az autó irányítását "segítő" elemekkel... King módban már tényleg egész jó volt az irányítás, csak épp az ellenfelek is olyan brutálisak lettek közben, hogy az aztán tényleg kihívás volt, elkapni őket (vagy legalábbis nekem az volt).

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#7) Samus


Samus
addikt

A mai napon volt szerencsém kipróbálni az Enefessift nevű játékot...mit is mondjak, két perc után felálltam, és azt mondtam, köszönöm, megyek. A grafika lenyűgöző ("hardcore" gamer gépen játszottam haveromnál 1440x900 felbontásban). De a játék. Mikor először megláttam, azt hittem a GTR egyik részével játszom. Csak a HUD volt más. Ezután az irányítás is erről győzött meg. Borzalom, ha NFS szempontból nézzük. Ez már kőkemény szimuláció próbál lenni, holott a GTR-t Arcade módban nagyon jól lehet billentyűzetről is vezérelni (az más, hogy elvész a szimuláció élménye). Ezzel alátámasztottam azt, amit először is állítottam, írtam a játékról. Kukába vele...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) whiz válasza Samus (#7) üzenetére


whiz
aktív tag

"Borzalom, ha NFS szempontból nézzük. Ez már kőkemény szimuláció próbál lenni"

Szerintem ez még nem baj. A probléma nálam ott kezdődik, hogy élvezhetetlen a játék a korcs irányítás miatt (igaz nem adtam neki túl sok időt, de a sokat említett GTR-nek sem kellett, mégis gyorsan belejöttem, pedig az inkább szimulátor)... :(((

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.