Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whiz


whiz
aktív tag

Csak azért, hogy látszódjon az aláírásom. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#2) zoo8800


zoo8800
veterán

Nem lehet egyszerű az élete.
Keresi a társaságot, és menekül is előle.
És mindig lesz körülötte egy olyan ember, aki kiáll mellette, és akinek sok fejfájást okoz majd.

rip and tear, until it is done

(#3) whiz válasza zoo8800 (#2) üzenetére


whiz
aktív tag

Hát... az érzelmekkel játszani rohadék egy dolog. Így befejezni valamit, meg még azabb... :(((

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#4) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Szerintem túl sokat vártál egy olyan dologtól, amitől nem kéne. Nem hiszek az ilyen cyberbarátságokban, élőben sokkal nyíltabb. Mármint az elejétől kezdve.

(#5) whiz válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


whiz
aktív tag

Nem kell hinni benne, de egyrészt van - és van aki élvezi, ő dolga - másrészt a lényeg nem ez a történetben. Nem hiszem, hogy túl nagy elvárás az, hogy ha hónapok után lelép valaki, legalább szól, hogy lelép, még ha nem is magyarázza meg. :U

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#6) malwy


malwy
senior tag

Ismerős történet. Sokszor a találkáig nem jutottam el. Amúgy hány éve történt ez kb?

Rájöttem, ha leszarom a csajokat összejön minden. Valahogy ezek szerint szemét stílusban jobb a kisugárzásom;)

(#7) whiz válasza malwy (#6) üzenetére


whiz
aktív tag

~3.5 éve volt ez.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#8) zoo8800 válasza malwy (#6) üzenetére


zoo8800
veterán

Ha nem is szemétnek, de lazának kell lenni, ez aranyszabály ;)

rip and tear, until it is done

(#9) Samus


Samus
addikt

Ismerős történet, annyi különbséggel hogy chat helyett iwiw volt a színtér...Egyébként volt nekem is egy érdekes találkozóm, máig a legjobb. Volt egy lány, volt barátnőm barátnője...Ő mutatott be anno a volt barátnőmnek. A szakítás után is beszéltem Vele, majd egyszercsak megszűnt az egész, csend lett. Fél évre rá újra felvettem Vele a kapcsolatot, és csodák csodájára annyira sokat beszélgettünk, hogy végül egy randi lett belőle. Pécsiek számára ismerős lehet a buszpályaudvar (paraszt) Árkád felőli kijárata. Van ott egy újságos (ha a pályaudvarról jössz ki, akkor balra). Megbeszéltük, ott találkozunk, fix hely. Korábban értem oda, ezt tudtam is. Idő van, lány sehol. Hívtam, felvette, bocsánatot kért, lekéste az egyik járatot, 5 percet késik. Semmi baj, addig hallgatok zenét. Eltelt 10 perc, semmi. Hívott, hogy most szállt le, pár perc és odaér a megadott helyre. Nem történt semmi. Járkáltam kicsit, nézegettem a népet, páran vártak ott valakire. Láttam is egy aranyos lányt, teljesen fehér, hosszú kabátban. Szemeztünk is, körülbelül két méterre egymás mellett álltunk. Eltelt újabb öt perc. Elindultam, közben felhívtam. Felvesz, azt mondja Ő már itt vár percek óta. Megfordulok, és az aranyos fehér kabátos lány is telefonál. Gyanús lett a dolog, elindultam felé, és rájöttünk, egymással beszélünk.
Maga a randi jó volt, sok közös volt bennünk, de végül semmi sem lett, mert állítólag messze lakott (Pécs külvárosa, fogalmam sincs mi a neve, egy óra az út a központig...), persze nem el volt az ok, gondolom zavarta, hogy előtte egyik barátnőjével voltam...ki tudja. De máig ez a legemlékezetesebb találkozóm.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) puttputt válasza malwy (#6) üzenetére


puttputt
őstag

Ebben sajnos sok igazság van.

Amikor kegyetlenül nem volt szükség kapcsolatra - elborított a munka és egyebek -, akkor bezzeg az iskolatársaktól kiindulva többen elkezdtek érdeklődni..., viszont, mikor valóban "igénye" lenne az embernek, akkor meg a szövegben is említett "hidegséggel" találkozik.

Olyan is előfordult, hogy gyakorlatilag 2 randi után kiderült, a lány azt hitte, hogy azok szimpla "tanulmányi megbeszélések"... holott belém is karolt.
"Ilyenekkor" kérdőjeleztem meg néha a gyengébb nem érzelmi képességeit... :U :DDD

Ettől független, sok sikert és kevesebb csalódást a szerzőnek! :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Szerencsére én még ilyen labilis nővel/lánnyal nem akadtam még össze.
Bár el se merném képzelni az életet egy ilyen személyel. :(

(#12) whiz válasza juliabrilke (#11) üzenetére


whiz
aktív tag

Igazából én is marhára örülök, hogy nem kötött össze jobban bennünket a sors. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#13) juliabrilke válasza whiz (#12) üzenetére


juliabrilke
addikt

Még jó! :DDD

Nekem is meséltek hasonló rémtörténeteket, meg ilyen chates ismerkedéseket.
A legjobb horror film nem volt ilyen félelmetes. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.