Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madstunt


madstunt
addikt

assszem :K

(#2) gabor85 válasza madstunt (#1) üzenetére


gabor85
őstag

Nélkülük üresebb lenne ez a világ. Sivár, akár a sivatag.

(#3) Vandit.


Vandit.
addikt

Megihletett? :C
Amúgy, ha meg azt véresen komolyan veszed, az már a te bajod. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4) whiz válasza Vandit. (#3) üzenetére


whiz
aktív tag

Az, hogy komolyan vettem-e, a véleményemtől független. :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#5) Lenry


Lenry
félisten

:K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Thunderzolee

Ez szép volt, megmutattam egyik itt levő barátnőmnek is, el van ragadtatva.
Vannak még ilyen lovagias gondolkodású pasik rajtam kívül is? :R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) Csemike válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


Csemike
csendes tag

Mily ritkák ama lovagi erények az mai világban... :U

(#8) Tim82


Tim82
nagyúr

Olyan jó, hogy itt mindenki tudja erre a választ, de azért valljuk be, hogy igazából lövésünk sincs, legfeljebb számunkra ezt és ezt jelenti a "létezésük". :)

De ha majd beszerelik hozzám a közvetlen vonalat az Atyaúristenhez (please call PARANOIA-01-888-888!), akkor megkérdezem tőle, hogy "hé! és a nők megteremtésével mit is akartál elérni?"

Bocs a cinikus poénkodásért, egyszerűen viccesnek találom, amikor olyan kérdéseket akarunk megválaszolni, amelyeknél fingunk sincs a válaszról. (Ezt leszámítva a "lovagias" tábort gyarapítom úgy általában. :) )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9) whiz válasza Tim82 (#8) üzenetére


whiz
aktív tag

Én arra kérném meg, hogy mutasson egy képet arról, hogy milyen lenne a világ nélkülük. :)

Igazából nem az a baj, hogy valaki válaszolni próbál erre, hanem az, hogy ez a kérdés ebben a formában egyáltalán létezik. Nincs is jó válasz, hiszen maga a kérdés már eleve értelmetlen.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#10) JuliusCaesar válasza gabor85 (#2) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Amiről nem tudsz, amiatt nem fő a fejed. Ergo ha sose láttál volna nőt, sose hiányozna. Ez olyan, mint egy autó. Addig nem hiányzott, de ahogy meglátod már kéne. Tudod, aki mindig a sötétben él, annak vakítja a fény a szemét. De addig nem hiányzik neki. Persze, ha holnaptól nem lennének, hiányozna (naná, lenne is hirig-balhé-galiba), de ha sose lettek volna, eszedbe nem jutna, hogy kéne!

Amúgy én is lovagias táborban vagyok, de szerintem ez az igazság.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.