Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wetomi


wetomi
aktív tag

Az alábbi térkép részleten pirossal jelöltem az eredetileg tervezett útvonalat, kékkel pedig a véletlenül sikerültet. Az 57-es busz a Máriaremetei úton megy végig, ami már messzebb van a kiszemeltnél, majd lényegében visszafordul. Innentől én is teljesen el voltam tájolva, de nem baj, így még jobban sikerült a nap :D A másik útvonalat majd bepótolom 2-3 hét múlva.

[ Szerkesztve ]

(#2) wody21


wody21
tag

Az a jó, hogy MO területén nem igazán lehet "elveszni" :)
Fogjuk magunkat, egyik irányba elindulunk, és megyünk 5-6 km-t, az ország szinte bármely pontján lakott területre fogunk jutni - ott pedig segíthetnek, hogy visszataláljunk a keresett "ösvényre" :)

Jó kis élmény lehetett, tetszett a beszámoló.

(#3) wetomi válasza wody21 (#2) üzenetére


wetomi
aktív tag

Az országban, de főleg itt a környéken tényleg nem lehet elveszni. Morogtam ugyan, hogy nem a kiszemelt útvonalon lehetek, de éppen ezért vettem lazán, mert bárhol vagyok, úgyis jó helyen kötök ki.

A linkelt bejegyzés nagyon érdekes, nem is gondolná az ember, hogy tényleg ilyen kicsik a távolságok. Az általam jobban ismert Békés- és Csongrád-megyei területekből kiindulva meglepő, de jobban belegondolva tényleg mindehol találni valamit néhány km-en belül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.