Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Szia. Hol laksz? Panel?

(#2) wetomi válasza Kolondrum (#1) üzenetére


wetomi
aktív tag

Bp XI és szerencsére nem panelben, hanem önálló házban lakok, csak hát nem egyedül.

(#3) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem továbbra sincs bajom az otthonlevéssel, dolgom van elég, kevesebben zaklattak a járvány alatt, az jó volt :D
Melóba mondjuk be kellett járnom, de ha hosszabb távú HO lett volna, annak csak örültem volna. A szoba nem tehet a melóhely hülyeségeiről :)

Persze amikor tudtam, én is kiszabadultam fotózni. Anyám puffogott, hogy jaj ne menjek mert elkapok valamit.
Mit?
Hol?
Napkeltekor kint valami tóparton, ahol max. 1-2 horgász van rajtam kívül, de azokat se érdekli semmi? :D Boltban jobban kell félni :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#4) Silεncε válasza hcl (#3) üzenetére


Silεncε
őstag

Így voltam ezzel én is. Imádtam, hogy ki se kellett 3 hónapig mozdulni (hála égnek nálunk is HO volt, csak már megszűnt...), unatkozni meg nem volt időm, lévén egyszerre dolgoztam, óráim voltak, szakdogát írtam meg ZV-re készültem... Irigyelltem is azokat akik unatkoztak... :D

(#5) hcl válasza Silεncε (#4) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Csomó mindent befejeztem amúgy az alatt a 3 hónap alatt. OK, elég gáz dolog adta az alapját, de állítólag a bajt az előnyödre kell felhasználni...

Mutogatni való hater díszpinty

(#6) wetomi


wetomi
aktív tag

hcl Silεncε
Örülök, hogy nektek eredményes volt ez az időszak. Félreértés ne essék, bár nehezen viseltem egyes részeit, de ha más nem is, sport szempontból én is eredményesen éltem meg. No meg volt időm átgondolni az élet nagy kérdéseit is.

(#7) Silεncε válasza wetomi (#6) üzenetére


Silεncε
őstag

Nyilván elég gáz volt a helyzet, nem is annak örültem, csak nekem pont kapóra jött ez a 3 hónap leállás, volt éppen mit csinálni és így spóroltam egy csomó időt hogy nem kellett kimozdulni

(#8) hcl válasza wetomi (#6) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ennyi... Ha már volt ilyen kényszer, akkor ki kell használni, ahogy lehet :S

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.