Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maximum1


Maximum1
őstag

Hosszabb és megterhelőbb túrákat kell menned hogy tisztítson, elvegye a figyelmedet a gondjaidtól, magadra figyelhess.
25-30km simán járható különösebb kondi nélkül is.
Ami nekem emlékezetesen fájó volt az a 15.sz. kéktúra útvonala.
Az én mérésem szerint 26,5km a táv és az utolsó 4km teszi emlékezetesé.

Sajna nekem is csak a rövidek jutnak mostanában, vágyom egy keményebbre, kicsit tartok a kondimtól, de ezt még idén beütöm.

Szép és nem hétköznapi út a Prédikálószék is.

Remélem kicsit kizökkentettelek és most már szövöd a terveket. ;)

(#2) wetomi válasza Maximum1 (#1) üzenetére


wetomi
aktív tag

Mennék én többet nagyon szívesen, csak sajnos időm nincsen rá. 40 km-ig szó nélkül elindulok, csak az egész heti irodai ülőmunka érezteti a hatását a térdemen... Ezen akarok változtatni, hogy 25-30 km felett ne a térdem, vagy más (egyelőre nem ismert) mozgásszervi bajom állítson meg, hanem mondjuk a sötétedés, vagy hogy elfogyott az út alólam.

Pont a kikapcsolódás miatt is szeretek egyedül menni és nyúzni magam, ha a kánikula miatti mérgemben a csillagokat is leszidom az égről, akkor is, mert jól esik egy hosszú túra után a nap végi fáradtság.

Ha pedig a Börzsöny, én másik útvonalat is ajánlok, szintemelkedés lesz ott is elég.

A Pilist már elégé körbejártam, de még nem untam meg. A Börzsönyre is van még ötletem, de a legjobb lenne bevenni magam a Mátrába és a Bükkbe 1-1 hétre. A Bükköt nagyon szeretem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.