Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kihívó... :U Mint az Origin és az Uplay ugye?
Millió felhasználó belakta már a saját steam fiókját, nem úgy meg az, hogy csak úgy átpártol máshová..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) batman91


batman91
őstag

Annyira jó lesz ez nekünk, hiányzott mint egy falat kenyér. ;]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#3) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

WeGame nagyobb mint Origin,uPlay stb.

Live-Die-Respawn

(#4) .LnB válasza oriic (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kínában. Egy cseppet más világ az innen nézve.
Persze, ha 10$-val olcsóbb lesz minden, akkor önként és dalolva fogok váltani. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Televan74 válasza .LnB (#4) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én nem váltok, de ha olcsóbbak lesznek akkor ott is lesznek játékaim. :D

Egyel több vagy kevesebb! ;]

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) noPublicFG válasza Televan74 (#5) üzenetére


noPublicFG
senior tag

+1
Teljesen egyetértek.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#7) Gery9112 válasza .LnB (#4) üzenetére


Gery9112
őstag

Akkor most nem úgy megy az, hogy átpártolsz vagy olcsóbb lesz picivel és átpártolsz? :DDD

Mi ez az antipatriotizmus

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#8) .LnB válasza Gery9112 (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Belegondoltam, hogy igazából van az a pénz.. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) RECSKA válasza .LnB (#4) üzenetére


RECSKA
veterán

Ha olcsobbak lesznek a jatekok, azonnal atterek...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#10) oriic válasza .LnB (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De hiszen nem is jatszol mar PC-n. ;]

Live-Die-Respawn

(#11) .LnB válasza oriic (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó de azért próbálok még úgy tenni mint egy PC-s. Nem akarok teljesen kiesni a szerepből. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) s:zozo


s:zozo
aktív tag

Nem értem, hol itt a probléma? megjelenik, ki próbálom, ha nem tetszik ennyi volt.
Ami inkább probléma, ha valaki sokat játszik online steam-s haverokkal ott nem lesz egyszerű a váltás, ha barátok jó része nem próbálja ki és ugyi ki mire veszi meg az online betevőt.

(#13) l.skywalker válasza oriic (#10) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem is azt mondta, hogy játszani fog :D Hanem, hogy bizonyos összegért átpártol.

Amúgy ez teljesen ugyanolyan tartalommal bír, mint a Steam kb?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14) Cifu válasza l.skywalker (#13) üzenetére


Cifu
nagyúr

Amúgy ez teljesen ugyanolyan tartalommal bír, mint a Steam kb?

Nem egészen, néhány kisebb-nagyobb nemzetközi címet leszámítva főleg a kínai piacra készült játékok elérhetőek rajta, a hírek szerint per pillanat nagyjából 220 játék elérhető rajta. Más szóval sehol sincs a Steam-hez képest.

Nem véletlen, hogy alapvetően a Tencent-et emelik ki, mert hát pénz van mögötte, azt nem lehet elvitatni. De hogy hogy fogja a jelenlegi nagymenőket (Steam, GoG) lenyomni, azt kb. senki se tudja.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#15) Csapoati válasza Cifu (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én tudom: sehogy. Fel is írhatjátok. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) oriic válasza Csapoati (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valamit terveznek biztosan, mert anélkül nem vállalnák be a nemzetközi piacot szerintem.

Live-Die-Respawn

(#17) l.skywalker válasza Cifu (#14) üzenetére


l.skywalker
félisten

Thx.

Akkor az új Bungie játék már erről a kliensről fog futni? :D [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#18) oriic válasza l.skywalker (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha annak a játéknak a NetEase lesz a kiadója (és szinte biztos, hogy az), akkor borítékolható szerintem, hogy WeGame-en jön a játék és nem Steamen vagy Battle.net-en.

Live-Die-Respawn

(#19) scdlsc válasza Cifu (#14) üzenetére


scdlsc
aktív tag

A Tencent mögött nem csak pénz van, hanem a kínai állam is. Na, az Kínán kívül nem lesz ott. Erről valamiért hajlamosak megfeledkezni, aztán csak pislognak, hogy miért nem megy úgy a bolt, mint otthon. :D

(#20) l.skywalker válasza scdlsc (#19) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azért nehéz olyan globális kínai dolgot mondani, amit hirtelen fékezésre késztetett volna a globális piac.

se a mobilgyártókat, se az ali-t, se a gearbest-et, se a mobilos játékaikat sem láttam megzuhanni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21) scdlsc válasza l.skywalker (#20) üzenetére


scdlsc
aktív tag

Persze, nem minden, de a Wechat például nem igazán jött össze nekik Kínán kívül. A saját autóikkal is elég kemény pofonokba beleszaladtak Európában (is). A piacos weboldalaik persze mennek, hiszen iszonyú olcsón tudsz megvenni majdnem mindent. De a mobiljaik is csak azért mennek, mert létezik a Google féle Android. Ha elkezdenék lecserélni saját kínai oprendszerre, szerintem elég gyorsan visszaesnének a Kínán kívüli eladások (kivéve a nagyon csóró országokat). Szóval eddig is érték őket meglepetésel, és ezután is fogja, nem kizárva annak a lehetőségét, hogy képesek jó és sikeres termékeket előállítani.

(#22) l.skywalker válasza scdlsc (#21) üzenetére


l.skywalker
félisten

De a WeChat nem azért, mert máshol nem lehet vele fizetni?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#23) pengwin válasza Cifu (#14) üzenetére


pengwin
addikt

A GoG-ot csak ne nyomja le senki, a Valve és a Tencent meg az uborka intézzék ezt el egymás közt. :P

Üdv, pengwin

(#24) l.skywalker válasza pengwin (#23) üzenetére


l.skywalker
félisten

DRM Free rulez :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25) SityiSXT válasza l.skywalker (#24) üzenetére


SityiSXT
őstag

Nem csak amiatt, hanem mert tényleg gondozzák a játékokat és futtathatóvá teszik a régi játékokat modern rendszereken is.

(#26) l.skywalker válasza SityiSXT (#25) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, habár pont mostanában bosszankodtam, hogy a gog és a humble se ad már ki sok régebbi címet, pedig 1-2-t még be akartam szerezni. Azt viszont nagyon csipázom, hogy gog-on mindent adnak mellé: soundtrack, leírás, wallpapers stb. - és frissülnek egész gyakran a játékaim.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.