Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Ez ügyes!

(#2) plus44


plus44
veterán

Szinte várható volt, mondtam, nem hagyhatják a levegőben ezt az egészet, valaki úgyis átveszi. Az embereket, a fejlesztőket, a rendszert, mindent. Kérdés ki a (király) szemfülesebb?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) Tonchi válasza Fancy-boy (#1) üzenetére


Tonchi
aktív tag

Bizony-bizony, okos meglátás. Emiatt lehet a Windows Phone a legjobb, hogy akik körülötte forgolódnak, minden lehetőséget megragadnak

(#4) B1T3


B1T3
addikt

Egyrészt örülök, hogy megvan az emberek lehetősége a fejlesztésre, és a jövőbeli munkájuk nem vész kárba, másrészt továbbra is azt mondom, kár a webOS-ért.

(#5) kerelo


kerelo
senior tag

Ez igen jó,és rafinált meglátás

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#6) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Úgyis kell a WP7 fejlesztéséhez egy rakat ember.Pont kapóra jönnek akik most hoppon maradtak. :R

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#7) rep3at


rep3at
őstag

Ügyes húzás, lesz ebből a WP7ből valami a végén :)

Forward thinking. كرر

(#8) DJGABI


DJGABI
addikt

"A webOS fejlesztők számára a Prē és TouchPad projektek leállítása komoly érvágást jelent, hiszen a befektetések megtérülésére egyelőre nem igazán nyílik lehetőség."

Valóban, az utóbbi napokban elkelt 1000-10.000-(100.000?) készülék elhanyagolható. A userek biztos nem vennék most az appokat, tényleg... :U

A kezdeményezés mindenesetre becsülendő az MS részéről, bár náluk se épp úgy mennek a dolgok, ahogy tervezték, minden lehetőséget muszáj megragadniuk...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#9) Inarus válasza DJGABI (#8) üzenetére


Inarus
addikt

" A userek biztos nem vennék most az appokat, tényleg... "
Ha nincs honnan megvenniük, mert esetleg nem tölthetik fel a HP alkalmazásboltjába az alkalmazásaikat, akkor nem is jön be abból lóvé...

(#10) zsirfecske válasza Fancy-boy (#1) üzenetére


zsirfecske
addikt

nagyon nagyon profi és okos hozzáállás!

(#11) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Szerintem hamarosan úgyis bekopogtat a Microsoft egy valag pénzel a HP-hez.Tekintve ezt a hírt elég nagy a valóság alapja:[link]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#12) oO7 válasza JR.CSé (#11) üzenetére


oO7
őstag

nem értem hogy függ össze a linkelt hír az első mondatoddal... amúgy valahol olyat olvastam, hogy lehet, hogy az Oracle fog bekopogtatni a HP-hoz egy valag pénzzel... mondjuk ők az "új HP"-ra pályáznának valószínűleg és nem a PC részlegre, de az is lehet hogy teljesen fake a pletyka

(#13) janos68 válasza JR.CSé (#11) üzenetére


janos68
aktív tag

Micsoda szabadalmak! Vetekszenek a kerék feltalálásával. Ez a világ valami elképesztő szánalom lett, az ilyen esetek miatt.

(#14) JR.CSé válasza oO7 (#12) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Elmondom h hogyan függ össze.A google felvásárolja a motorolát a droid védelmében és nyer egy rakat szabadlmat.Nos A microsoft is így fog eljárni a HP val egy másik rakás szabadalomért cserébe amivel támadhatják egymást ahogy tetszik.Ez ilyen egyszerű.Az Oracle-nek nem jóslok sokat...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#15) oO7 válasza JR.CSé (#14) üzenetére


oO7
őstag

nade a HP kicsit más súlycsoport mint a Motorola... és kicsit más területen is tevékenykednek... mit kezdene a Microsoft a HP szabadalmaival? persze ha tényleg elkezdenek rájuk licitálni Oracle vagy Google esetleg, akkor lehet, hogy a Microsoft is meg fog jelenni a sorban mert ha elvesztik a világ legnagyobb szervergyártóját (?) (Windows Server) akkor azért lehetnek problémáik... ha meg megveszik őket, akkor lesz saját hardvergyártójuk az Azure alá oszt problem solved :P
De most van egy olyan tippem, hogy a Microsoft inkább a consumer piacon szemezget inkább és nem a server/cloud/enterprise piacon... aztán lehet van annyi pénzük, hogy itt is ott is csipegethetnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.