Hirdetés

2019. november 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) sekli

sekli
(addikt)

"A tanúsítvány nélküli futtatás egyetlen hátulütője, hogy az alkalmazás így minden indításkor engedélyt kér az internetre való csatlakozáskor, vagy a személyes adatok elérésekor." ez bizony remek, így valóban "összetett feladatok megoldására alkalmas szoftverek létrehozását is lehetővé teszik"

esetleg, ha nem fájlonként kérdez rá mindenre mint a JavaME, akkor talán...

[ Szerkesztve ]

(#2) (An)Dante válasza sekli (#1) üzenetére

(An)Dante
(őstag)

Minden indítás után csak az első hozzáférési kísérletkor kérdez.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#3) Dare2Live válasza sekli (#1) üzenetére

Dare2Live
(nagyúr)

esetleg, ha nem fájlonként kérdez rá mindenre mint a JavaME

legtöbb telón egyszer engedélyezed aztán utána soha többé nem kérdez rá. Amúgy androidnal is telepítésnél rákérdez.

A dohányzás se káros, sok nagyapa, dédapa száritott diófa levelet tekert újság papírba, és azt szívta. Mégse a tüdőrák vitte el őket sok esetben. by k.feri80

(#4) sekli válasza Dare2Live (#3) üzenetére

sekli
(addikt)

igen, ha tanúsítvánnyal rendelkező alkalmazás, akkor igen, egyébként meg mindig rákérdez...

[ Szerkesztve ]

(#5) Dare2Live válasza sekli (#4) üzenetére

Dare2Live
(nagyúr)

hát nemtudom az általam írt J2ME progiknak milyen tanusítványuk volt.... :)

A dohányzás se káros, sok nagyapa, dédapa száritott diófa levelet tekert újság papírba, és azt szívta. Mégse a tüdőrák vitte el őket sok esetben. by k.feri80

(#6) Karma válasza Dare2Live (#3) üzenetére

Viszont telepítés után nem zaklat többet az Android. Azért a Java ME környezetek egyrészt sokfélék, másrészt még a legokosabb is tök retard... akarom mondani biztonságos ebből a szempontból.

Én Thawte-s aláírásokat használtam fejlesztésnél is, mert anélkül halál lett volna a csilliárd "engeded-e" dialógus. "Engeded-e, hogy az alkalmazás hozzáférjen a hálózathoz?" "Válassz hozzáférési pontot!" "Engeded, hogy az alkalmazás hozzáférjen a kontaktokhoz?" "Engeded, hogy az alkalmazás felhasználói adatot olvasson?" "Engeded, hogy az alkalmazás felhasználói adatot írjon?" "Engeded, hogy az alkalmazás X Y adatait szerkessze?" Ad nauseam ismételve.

Szerencsére nem nekem kellett beszereznem a tanúsítványt, hanem készen kaptam :) Drága lett volna házilag.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.