Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#682) Colonel993 válasza Foose (#673) üzenetére


Colonel993
senior tag

Én több mint 2 hónapig köröztem a 2 magosommal.
Tegnap értünk révbe az Edigitalnál mikor Őkelme üzletvezető Úr a sokadik agyfasz határán megtett találkozónk után JÓTÉKONYSÁGI alapon jóváírja az árát...
Érdekes mód, mikor már úgy mentem be, hogy "jól van gyerekek... csilliószor voltam itt fölöslegesen, 2 hónapja nincs előre lépés, kárt is okoztatok, megtévesztettetek... most csak mondjátok el a szokásos hantát aztán vásárlók könyve és fogyasztóvédelem" akkor érdekes mód működik az a verzió amit már az első köröm után kértem.
¤
röviden a történetem;
Először leadtam külső hangszóró recsegéssel, 3 hét alatt visszajött süket beszédhangszóróval és pehelykarcos kijelzővel... aztán visszament és aztmondták meggyorsítják az ügyet és kb 1 hét lesz...
Vissza talált 2 hét alatt... szarrá karcolt kijelzővel.

Persze itt sem tehet senki semmiről...
További mélykuss és válaszra várás több mint 2 héten át, mikor bementem a korábbi hangulatban és ezen megoldás született.
¤
Hamarosan még a pénzem is visszakapom :)
Mert hát még ez is intézendőben van...
HA nem adom le gariba, leszartam volna a torzan szóló csengőhangom... megspóroltam volna nagyon sok évet az éltemből :)

Most jelenleg tabletem/telefonom nincs [illetve van egy gyufás-skatulya méretű HTC] és várom az SMS-t párom telefonjára... illetve vacilálok, hogy megvegyem a 4 magosat... vagy SOHATÖBBÉ WAYTEQ és főként sohatöbbé Edigital, ez utóbbihoz ragaszkodom... szerencsére van eladó garanciás itt PH!-n.
Edigitalban soha a büdös életben semmit nem veszek és minden ismerősöm is óvva intek tőle, szintúgy Digitalko webáruháztól.

Addig vagy érdekelt személy, míg ott nem hagyod a kasszába a pénzed... onnantól le van szarva, hogy Te is ember vagy határidők közé kötve... futtatnak körbe-körbe eredmény nélkül, kárt okoznak sorra amit a büdös életben senki nem fizet ki neked. :(((

[ Szerkesztve ]

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.