Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1578) cappa72 válasza Szt.dragon (#1573) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha nekem tudnom kellene, akkor vélhetően megnézném a neten, hogy a Vignol sínszelvények mit is jelentenek.
Amúgy nekem sem szakmám a CWM, a root, a Flashtool, az mbt, ebr - sokkal inkább a GMP, CFR part820, part11, illetve ISO14644, 13485.
Ha valami azonban ismeretlen, akkor utána kell nézni. 4 évvel ezelőtt én sem tudtam montosan, de pl. 3 napig kerestem egy hibát hex editorral, és meglett... akarat, affinítás és érdeklődés kérdése.

Csak nagyon óvatosan az átparticionálással.
Első ugye a mentés - lehetőség szerint flashtool-lal.
Második az, hogy megállapítani, milyen rendszer fut rajta, hányadik generációs a TAB, milyen a fájlrendszer.
Mivel gen3-as nem járt nálam soha, ezért nem is tudom, hogy milyen a felépítése, így nem tudok nyilatkozni arról, hogy a gen1, gen2 átparticionálási megoldásai használhatóak-e.
Az első 2-nél elméletileg meglepetés nincs.

Szóval valóban érdemes keresned - de mire megírtam már látom, hogy van felajánlás - egy bp-i vagy környéki lelkes fórumtársat.

@(#1575) tordaitibi
De elotte en is erdeklodok Cappatol, hogy az 1.03 verziohoz is jo-e.
Abban is ugyanott vegzodik a system, es ugyanolyan a kiosztasa a data es fat particionak?

Sajnos nem tudom.
Ha van gen3 (v1.03) tabja, akkor abból pár adb parancs segítségével kiszedhetők a megfelelő információk.
adb shell
cat /proc/dumchar_info
cat /proc/partitions
df
mount

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.