Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tjb007


tjb007
nagyúr

Technikai specifikáció:

A gyártó weboldala: [link]

Magyar nyelvű használati utasítás: [link]

Mi van a csomagban?

● WayteQ xTAB-100is Tablet PC
● Hálózati töltő
● USB kábel
● USB OTG adapter
● Felhasználói útmutató

Milyen modemeket támogat a készülék ?

A gyártó által támogatott USB modemek a következők (a lista tájékoztató jellegű): [link]
(Az azonos típusú modelleknél eltéről hardver illetve szoftver verziók létezhetnek, melyek befolyásolhatják a Tablet PC-vel való együttműködést.)

Mennyit bír az akku ?

Ez több tényezőtől is függ, például, hogy a Wi-Fi folyamatosan be van e kapcsolva, hogy mekkora a kijelző fényereje, hogy milyen alkalmazást használunk éppen.
Általánosságban el lehet mondani, hogy 5-6 órát bír folyamatos használat mellett, persze ennél többet és kevesebbet is el lehet érni.

Szükséges az akkumulátor kalibrálása?

Nem, nem szükséges, helyette viszont van más amivel jobbá tehetjük a készenléti időt.

3-4x teljes merülési és feltöltési fázis szükséges a rendszernek, hogy az akkumulátort megfelelően tudja kezelni mivel az Android folyamatosan adatokat gyűjt, statisztikát készít az akkumulátorról és ezt egy fájlban tárolja, majd ebből tudja meghatározni, hogy mennyi szufla áll még rendelkezésre, tehát pontosabb visszajelzést ad nekünk.

Ezt a fajta "kalibrálást" minden rom telepítés után el lehet végezni mert friss szoftver felrakása után ez a batterystat nullázódik.

Az Android a data/system mappában található batterystat.bin fájlba menti el az adatokat.

Mi az az OTG ?

Az On-The-Go (röviden OTG) szabvány lehetővé teszi, hogy a normális esetben csak "szolgaként" (slave) működő USB eszközök (pl. mp3 lejátszó, mobiltelefon stb.) "gazdaként" (host) is funkcionálhassanak, azaz ennek a segítségével másik eszköz csatlakoztatására is lehetőség nyílik az adott eszközön.

Nem találom XY programot/játékot a Play Store -ban. Miért van ez ?

Az adott eszközzel nem kompatibilis alkalmazásokat/játékokat a Play Store nem jeleníti meg, ez esetünkben leginkább a gépben található chipsetnek és a nem szabvány kijelzőfelbontásnak köszönhető. Természetesen ez nem jelenti azt, hogy az adott alkalmazás/játék ne lenne futtatható/használható.

Ez esetben ezeket az alkalmazásokat honnan tudom beszerezni ?

Az ingyenes alkalmazások többségét ezen módok egyikével le lehet tölteni: [link] & [link]
Miután letöltötted az apk kiterjesztésű fájt másold fel a memóriakártyára, a belső tárhelyre vagy egy pendrive -ra majd telepítsd fel egy apk telepítő/fájlkezelő alkalmazás segítségével.

Miért csak 5,4GB a belső tárhely mérete ?

Az xTAB-100is -ben levő 8GB -os flash memória négy felé van particionálva, ez a következőképpen oszlik meg:
● 5,4 GB tárhely, ez szabadon felhasználható (SD kártyaként funkcionál)
● 460MB system partíció, itt található maga a rendszer
● 1GB data partíció, ide települnek az alkalmazások
● 112MB cache partíció, ez egy átmeneti információtároló melynek célja az információ-hozzáférés gyorsítása

Navigálásra is szeretném használni, megoldható ?

A Bluetooth hiánya miatt sajnos nem oldható meg.

Milyen fájlformátumokat támogat a készülék ?

1080P H.264, VP8, RV, WMV, AVS, H.263, MPEG4, 720P Online video ( Youtube ), MP3(64Kbps-320Kbps), WMA(64Kbps-384Kbps), OGG, APE, FLAC, AAC, WAV, AC3, JPEG, BMP, GIF, PNG

Letöltöttem egy játékot de nem indul el. Mi ennek az oka?

Ennek az a legvalószínűbb oka, hogy az adott játék nem találja kompatibilisnek magát gépünkkel. Ez leginkább a nem szabványos kijelzőfelbontásnak köszönhető azonban ezen is lehet segíteni a Chainfire3D -vel.

Mi az a Chainfire3D és honnan lehet letölteni?

A Chainfre3D egy olyan alkalmazás ami az alkalmazások és a grafikus meghajtó közé ékelődik, ezzel lehetővé téve azt, hogy saját magunk változtathassuk meg a beállításokat. A beépülő modulok segítségével lehetőség nyílik például az Nvida Tegra 2 -es platformjára írt játékok futtatására is a nem Tegra 2 -es platformmal rendelkező gépeken is. Röviden, összefoglalva a Chainfire3D kvázi egy emulátor aminek segítségével az adott alkalmazáshoz szükséges környezetet tudjuk emulálni.

A program ingyenes és fizetős változata is letölthető a Play Store -ból: letöltés

Telepítés:

● Letöltöd a Play Store -ból a programot
● Az SD kártya gyökerébe bemásolod ezt a 3 zip kiterjesztésű fájlt: [letöltés]
● A programban telepíted a CF3D drivert, majd újraindítás után az Install plugins menüpontnál feltelepítheted a 3 felmásolt plugint
● A Default OpnenGL settings-nél, a Use plugin résznél beállítod hogy melyik plugin kell a játékhoz amivel játszani szeretnél
● Mehet a játék

Rootolni lehet a készüléket?

Igen, van rá lehetőség, hogy rendszergazdai jogokkal rendelkezzünk a gépen, ennek a menete a következő:
● Rakjuk fel a lentebb található szoftverfrissítést.
● A Play Store -ból telepítsük fel a Superuser alkalmazást majd az alkalmazás beállításaiban frissítsük az su binárist.

Custom romok (főzött romok)

A készülékre van lehetőség módosított romot feltenni.
A custom romok előnye a gyárival szemben a további optimalizáció, a rendszer tovább csiszolgatása, felhasználói igények szélesebb körű támogatása stb..

Ha rootolom a készüléket vagy másik, nem gyári romot teszek rá, a garancia megmarad?

Hivatalosan a WayteQ nem támogatja ezen megoldásokat, viszont amennyiben a gyári állapot gond nélkül visszaállítható és a meghibásodás nem vezethető vissza a szoftverre a garancia megmarad.

Hogyan tudok custom romot telepíteni a készülékre?

Pontosan úgy kell telepíteni mint a gyári frissítést.

Mindent a leírásnak megfelelően végeztem azonban a szoftver telepítése közben hibaüzenet fogad, mit rontottam el?

Nézd át alaposan a leírást és minden pontját tartsd be, töltsd le újra a szoftvercsomagot is.
Ha még ezek után is problémád van nyugodtan jelezd azt a fórumban és segítünk.

===================================
WayteQ xTAB-100is szoftverfrissítés (Windows)
===================================

A sikeres frissítéshez pár hasznos tanács:

● Ne használjunk sem toldott, sem sérült USB kábelt, lehetőleg közvetlenül kösd össze a számítógéppel a tablet-et USB hub és egyéb elosztó közbeiktatása nélkül.
● A frissítést teljesen feltöltött akkumulátorról végezzük töltő csatlakoztatás nélkül (amennyiben a töltő csatlakoztatva van a tablethez az eszköz nem fog kapcsolódni a PC-hez a csatlakoztatás során).
● A zavartalan frissítés érdekében a frissítés legyen az elsődleges feladatunk.
● Amennyiben megoldható használjunk szünetmentes tápegységet vagy notebook -ot a frissítés elvégzéséhez egy esetleges áramszünet elkerülése érdekében.
● A sikeres frissítés után a tablet bekapcsol, amikor a WayteQ logó megjelenik leválasztható a tablet az USB -ről.

Frissítés menete:

● A lent található csomagot töltsd le a számítógépre majd MD5-re ellenőrizd vissza, ha hibátlan akkor csomagold ki.
● A tabletet kapcsold ki, a számítógépehez csatlakoztasd az USB kábelt.
● A tableten a hangerő LE gombot nyomva tartva csatlakoztasd az USB kábel másik végét a tablethez.
● Ha a csatlakozás sikeres, a PC-n elkezdődik az illesztőprogram keresése/kísérlet a telepítésre ami nem fog sikerülni, ezt manuálisan kell elvégezni.
● A Vezérlőpult/Rendszer/Eszközkezelő rész alatt megtaláljátok az ismeretlen eszközt a listában, itt jobb klikk az eszközre majd illesztőprogram frissítése... Illesztőprogramok keresése a számítógépen, itt a Tallózás segítségével a szükséges fájlokat az fw_tool/Driver mappájában találjátok (amd64=64bit-es rendszerhez, x86=32bit-es rendszerhez).
● Amennyiben a művelet sikeres volt az fw_tool/Driver mappájában találjátok az RKBatchTool.exe fájlt, erre kattintsunk kétszer.
● A frissítő ablakában az FW Patch résznél kitallózzátok az fw__v1 mappában található WAYTEQ4.23update.img fájlt.
● A Connected Devices résznél látható ha az alkalmazás látja a tabletet (1-8 szám között valamelyik zölden világít).
● Amennyiben a kapcsolat rendben van kezdődhet a frissítés.
● Alul az Upgrade ikonra nyomva elindul a frissítés és amint végez a tablet magától újraindul, itt választható le az USB kábel.

==========

LETÖLTÉS

==========

MD5: 3aed66c35ed56024bdfcccd953cc38f1

SHA: 398d11aef83052e27f7cd1de7224ec56b9950a81

A csomagot a saját szerveremre töltöttem fel, ha még nem vagy regisztrálva a fórumba akkor egy gyors regisztráció után tudod csak letölteni.

A frissítéshez Windows operációs rendszer szükséges (win2000, xp, vista, win7).
Linux-ot használók jelen pillanatban csak virtuális gépet használva tudják frissíteni a tablet-et.
Linux felhasználóként a frissítést én is virtuális gép alól oldottam meg de így is működik hibátlanul.
Linux alól jelen pillanatban csak egyenként flashelhető fel a partíciók tartalma, így ez a lehetőség egyelőre nem megoldás.

======================================================
AZ ESETLEGES ADATVESZTÉS VAGY A KÉSZÜLÉKBEN KELETKEZŐ KÁROKÉRT FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK!
MINDENKI CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE VÉGEZZE EL A MÓDOSÍTÁSOKAT!
======================================================

----------------------------------------------------------------------------------------------

Írta és rendezte: kelzsoca & tjb007

© A szerzők engedélye nélkül a tartalom nem módosítható, másolható, használható fel másik oldalon.

[ Módosította: 7 ]

(#2) Quasi_modo válasza tjb007 (#1) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ebből már valahogy kinőttünk.

valami

(#3) tjb007 válasza Quasi_modo (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mivel (feltételezem) nem vagy bizonyos információk birtokában ezért röviden leírom.
Mivel én szerkesztem/írom mindegyik WayteQ tablet 1.hozzászólást (aka. F.A.Q) ezért most már egyszer lehet az én nevem is mellette.

(#4) apeelme

A 100 -asnál nem jött össze, most végre sikerült :D

[ Szerkesztve ]

(#4) apeelme válasza tjb007 (#1) üzenetére


apeelme
addikt

Naggggyon éber vagy... ;)

(#2) Quasi_modo: ez így van ahogy tjb007 mondja :K

[ Szerkesztve ]

(#5) sagit


sagit
addikt

jó kis cuccnak tűnik

ehhez is jók az iPad tokok?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#6) tjb007 válasza sagit (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

iPad - 242,8 x189,7 x 13,4 mm
iPad 2 - 241,2 x 185,7 x 8,9 mm
iPad 3 - 241.2 x 185.7 x 9.4 mm
100is - 242 x 189 x 9.5 mm

Ennél is (mint a 100s -nél) inkább az iPad (1) tokjai azok amik passzolhatnak.

[ Szerkesztve ]

(#7) Brutális eb


Brutális eb
addikt

A HDMI hiánya brutálisan fájó pont.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#8) Graphics válasza tjb007 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem is túl kontrasztos, ha ekkora a különbség, akkor kár volt procit cserélniük.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Rusi válasza tjb007 (#1) üzenetére


Rusi
senior tag

Javítva. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

a BMW-nél az "is" típusjelzés mindig valami egyedit jelentett, és erősebbet. :D

Itt közepesen jött be ez a képlet

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) blueMerle


blueMerle
veterán

Én körberágom magam, annyira várom, holnap hozza a futááááár :D

Köszönöm a tesztet, végilovastam és úgy fest hogy jól döntöttem :)

(#12) vicze válasza tjb007 (#1) üzenetére


vicze
félisten

Hát azért ez közel sem egál, akkor csak jól sejtetem, hogy a RockChip jóval gyengébb. Nincs benne Neon vagy mi a halál?

(#13) Graphics válasza vicze (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Neon? :F

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) vicze válasza Graphics (#13) üzenetére


vicze
félisten

Igen Neon.
Ez hiányzott pl. Tegra2-ből.
Főleg a JIT-et gyorsítja, amit gyakorlatilag a Linpack tesztel. A normál alkalmazások futási gyorsaságát jól megmutatja. Meg a multimédia feldolgozás 1:1-ben ez végzi.

[ Szerkesztve ]

(#15) Quasi_modo válasza apeelme (#4) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Semmi gond, értem. Csak az elsőzés az inkább az általam komolytalannak tartott fórumokon szokás.
Peace.

valami

(#16) tjb007 válasza vicze (#12) üzenetére


tjb007
nagyúr

Van NEON, amúgy meg jó,hogy gyengébb egy Cortex-A8 -as mag egy A9 -esnél, igazából az húzza le az egészet.

(#17) blueMerle

Önerőből max. egy 1,8 -asat, 3,5 -est meg értelem szerűen csak külső áramforrás segítségével.
A 2,5 -es már egy másik tészta, ott volt akinél vitte (legalábbis azt írta, nem kérdőjelezem meg) de volt akinél nem. A többségnél ugyebár nincs lehetőség táp csatlakoztatására lehetőség, ezeknél aktív hub -bal oldható meg.

[ Szerkesztve ]

(#17) blueMerle


blueMerle
veterán

Kérdés: külső USB-s vinyót rá lehet csatlakoztatni? 2.5-öst külső áramforrás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#18) vicze válasza tjb007 (#16) üzenetére


vicze
félisten

Igén én is most nézem.
Nem gondoltam volna, hogy A8 vs. A9 ennyire durván lassabb.
Rosszul tudom, hogy a Snapdragon S1 az inkább A8-hoz áll közelebb, vagy már az is A9?

@blueMerle: Az ilyesmi kb. csak vinyó függő, hogy mekkora feszt vesz fel. Ha 500mA-nál többet, akkor nem fog menni értelemszerűen.

[ Szerkesztve ]

(#19) blueMerle


blueMerle
veterán

Bocs kifutottam a szerkből:

Képernyrővédő fólia van a készüléken gyárilag? (akár ideiglenes is) Az iPad-hoz való képernyővédő fóliák jók hozzá? :R

(#20) Tomy Yayo válasza Quasi_modo (#2) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Nem elsőzni akart, csak oda fog kerülni a Gy.I.K. ejnye-bejnye :U

Részemről várok, és reménykedem egy 100is+ verzióban, vagy valami ilyesmiben :DDD Jó ez, jó ez, de az erősebb procit, a HDMI-t, meg a bluetooth-t (még mielőtt lehurrognak, nem fájlcserélgetni kell, hanem stereo headsethez filmezni) nem cserélném le csak a ház, meg az ICS miatt (főleg hogy ezutóbbi a 100s-re is várható pár hónapon belül, és az igazat megvallva, tökéletesen elvagyok a 2.3-al is, szóval igazából csak a házért).

Valahogy úgy képzelném el a következő gépet, hogy a 100s hardvere mindenestül IPS-el, BT-vel HDMI-vel, stb. (esetleg egy kicsit frissebb procival, de 1GB memóriával mindenképp) ebben a házban/formában. Ja és GPS meg hátlapi kamera nem szükséges. ~10"-en navigálni röhej, a kamerát meg akkor se használnám, ha jó lenne :DDD

Rohannék megvenni egy ilyen kütyüt.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#21) apeelme válasza blueMerle (#19) üzenetére


apeelme
addikt

Van rajta méretpontos fólia de azt inkább páncélnak hívnám...~1mm vastag, kezelhetetlen vele a cucc. ;)

(#22) tjb007 válasza vicze (#18) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Qualcomm Scorpion -ja a Coretx-A8 -hoz áll közel, ahhoz hasonló.

(#23) blueMerle válasza apeelme (#21) üzenetére


blueMerle
veterán

Köszönöm a választ :K Remélem jó lesz hozzá iPad méretű fólia, mert abból van 7db itthon :D

[ Szerkesztve ]

(#24) bostone


bostone
addikt

A HDMI-t miért kellett elhagyni? Olyan pofás kis gép lett volna.

(#25) vicze válasza tjb007 (#22) üzenetére


vicze
félisten

Akkor Qualcomm-on kívül mindenki nagyon elcseszte a JIT feldolgozást, mert dupla olyan gyors...

A fém hátlapon és ICS-en kívül csak hátránya van sajna ennek a modellnek, lehetne egy 10-essel olcsóbb legalább.

[ Szerkesztve ]

(#26) kondás


kondás
tag

Na hát ezután az írás után ilyet se szabad venni. Engem egy hármas Concorde 9.7 , Wayteq 9.7is , Ipad 2 összehasonlitó videó érdekelne, ahol pontosan látni a sebesség különbségeket.

(#27) tjb007 válasza kondás (#26) üzenetére


tjb007
nagyúr

Túl sok értelme nem lenne mivel annyi jönne le belőle, hogy iPad über alles és a többi mind lassú sz@r.

(#28) apeelme válasza kondás (#26) üzenetére


apeelme
addikt

a concorde-ot még megértem...de hogy az ipad hogy jön ide?...nem egy kategória :N

(#29) vicze válasza kondás (#26) üzenetére


vicze
félisten

Hogy szeretnél egy iOS és egy Androidos eszközt sebességben összehasonlítani?
Apple A5 gyorsabb az AML-nél grafikában sokszorosan (legalább 3-4x). Böngészésben kb. egyforma lehet. Szóval kb. webes böngésző tesztek platform függetlenek, abban közel azonos kéne legyen.

(#30) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Én személy szerint megvárom az új 2 magos Rockchip procit, gondolom kell vagy fél év és mindenben az lesz. Azért az Amlogic SOC-nak a támogatása soha nem volt annyira pöpec, szóval érdekes lehetne egy összehasonlítás valós alkalmazásokkal.

Itt egy teszt róluk

Laci

(#31) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

A specifikációban ismeretlennek írjátok a Rockchip RK2918 csíkszélességét.
Ebben [link] a részletes RK2918 és AML8726-M összehasonlításban 55nm írnak.

(#32) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Az a táblagépes újságos appot kiherélhetnéd majd kelzsoca és feltölthetnéd valahova ;-)

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#33) tjb007 válasza Gusztáv (#30) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem egészen aktuális már, a AML8726-M1 -et már leváltotta az M3, most már azt pakolják a tabletekbe (plusz a kétmagos MX is érkezik hamarosan).
A támogatás viszont vitathatatlan, a Rockchipnek és a Telechips -nek van a legnagyobb gyártói támogatása.

[ Szerkesztve ]

(#34) Sanzaa válasza kondás (#26) üzenetére


Sanzaa
senior tag

ConCorde 9.7 IPS, WayteQ Xtab 100is, Point of View Protab 2 9.7 IPS összehasonlításért kiált a nép:-)

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#35) sdd2


sdd2
veterán

Jó a teszt, a gép rosszabb...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#36) klepto válasza Sanzaa (#34) üzenetére


klepto
addikt

Ezzel maximálisan egyetértek, kiegészítve talán egy MyAudio MyPad S9-el, és akkor igazán teljes lenne a kép, az itthon is beszerezhető, hasonló árkategóriás, és azonos kijelzővel szerelt gépek tényleges teljesítmény, és tudásbeli különbségéről :R

[ Szerkesztve ]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#37) kelzsoca válasza Sanzaa (#32) üzenetére


kelzsoca
félisten

Rákérdeztem telefonon:

Hivatalosan is hamarosan elérhetővé válik, a WayteQ által, illetve a Google Play-re is felkerül.

https://vertigostore.eu

(#38) gipsztigris válasza kelzsoca (#37) üzenetére


gipsztigris
addikt

Kedves Zsolt!
Ne írj már ilyeneket! :)
Ez a program bárki által ingyenesen telepíthető, bármilyen androidos kompatibilis tabletjére.
Honfitársaink az Opinion Leaders Kft. munkatársai készítették és már most is fenn a marketen:
[link]
A Wayteq tabján ugyanez van annyi különbséggel, hogy az ikont lecserélték :DD ......szerintem.
Nagy cucc. Ajándékba adnak egy ingyenes alkalmazást. ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#39) Polllen válasza Brutális eb (#7) üzenetére


Polllen
nagyúr

+1, engem zavar a gyengébb vas is. Kár, hogy a költségkeret tartás mellett döntöttek. A 100s hw-t kellett volna beletolni egy ilyen házba minimum... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#40) kelzsoca válasza gipsztigris (#38) üzenetére


kelzsoca
félisten

Köszönöm a kiegészítést.

Nem jártam a végére, csak rákérdeztem hogy megoszthatom -e az alkalmazást, és az a válasz jött hogy ki lesz rakva a weboldalra, meg esetleg a Marketre.

Ezek szerint megtalálható Play-en, eredeti formában, tehát tölthető bárki számára. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#41) kondás válasza tjb007 (#27) üzenetére


kondás
tag

Tudtam, hogy le leszek hurrogva, de azért én megnézném :) És igen , mehet melléjük a Point of view készülék is.

(#42) Polllen válasza kondás (#41) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az ipad azért felesleges oda... :) Skoda fabia tesztben sem próbálnak meg lamboval gyorsulni...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#43) Lala6


Lala6
őstag

A hazai képviselettől teljes dobozban kaptuk meg a gépet, így kiderült, hogy a tableten felül egy hálózati töltőt, egy USB adatkábelt és egy USB OTG adaptert kapunk hozzá, ha megvásároljuk. Ez egyezik a korábbi alapcsomagokkal, tehát a változást nem itt kell keresnünk.

A 100s-hez jár egy füles is.
Bocs, hogy belekontárkodok, csak megjegyzésnek szánom :) Megyek olvasom tovább a tesztet.

(#44) namaste válasza vicze (#14) üzenetére


namaste
tag

A Linpack dupla pontosságú, 64 bites lebegőpontos számokkal dolgozik. A NEON nem tud végrehajtani dupla pontosságú műveleteket, csak egyszeres pontosságúakat, azokat a VFP számolja.
Cortex-A8-on azért lassabb a Linpack és a többi dupla pontosságú lebegőpontos számokat használó program, mert a VFP-ben nincs csővezeték. A Cortex-A9 és a Scorpion már csővezetéket használ.
Az hogy jött ki, hogy a NEON a JIT-et gyorsítja?

(#45) keszo


keszo
őstag

Emberek namost komolyan, itt a kezemben egy full original 100is. Inkább próbáljam meg egyből eladni, kis veszteséggel?

Attila

(#46) zozo2001hu


zozo2001hu
tag

Ki fogtok röhögni de nekem ennyiért tetszik ez a cucc! :) Pont egy kompatibilis Huawei E1750 USB Dongle 3G modemem is van itthon akciós 1GB mobilnet előfizetéssel, amit csak ritkán használunk. A specifikáció alapján menne is vele! :)

Két kérdésem lenne:

1. Szerintetek az Angry Birds Space akadozás mentesen menne ezzel a CPU/GPU kombóval ezen a felbontáson?

2. 720p x264 tömörítésű mkv videót le tudna játszani ez a hardver?

(#47) Polllen válasza keszo (#45) üzenetére


Polllen
nagyúr

:U


zozo2001hu

Az angry birds valószínűleg menni fog akadás mentesen, a videót nem tudom...

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#48) zozo2001hu válasza keszo (#45) üzenetére


zozo2001hu
tag

Ennyire gyatra a cucc? :D

(#49) webdeejay válasza zozo2001hu (#48) üzenetére


webdeejay
aktív tag

,,Videónál nem okoz gondot az akár 1080p felbontású filmek lejátszása, röccenés nélkül viszi például az MKV-t is, viszont a lejátszó külön nem érhető el és semmilyen extrája nincs, tehát a feliratokról és hasonlókról le kell mondanunk."

Szerintem viszi :)

(#50) keszo válasza zozo2001hu (#48) üzenetére


keszo
őstag

Fogalmam sincs, de mindenki csak lehúzza.
Ha tényleg ennyire gáz akkor inkább 5k-val olcsóbban meg próbálom eladni. Ma kaptam kézhez , de inkább be sem kapcsolom hadd legyen original.

Attila

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.