Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Macka


Macka
veterán

Esetleg egy kép? Vagy kettő? Mert írsz egy cikket, az user meg a gugliban kereshet hozzá képet... :U

[ Szerkesztve ]

(#2) Sordoran válasza Macka (#1) üzenetére


Sordoran
addikt

Jujj, de láma vok, pedig direkt csináltam is hozzá, azonnal pótlom, kössz a figyelmeztetést!

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3) Vamp


Vamp
senior tag

Itthon 20 ropi egy ilyen...?

Basszus, embertelen.

Vigyázz vele, le ne ejtsd. Az alaplapot az akkuval egy picike drót köti össze, ami ha lejön, meghalt a lejátszó. Egy ilyet átalakítottam érintőképernyős autórádiónak, a szivargyújtóról kapja az áramot, mert a gyári akku elhalálozott. Most, ha van gyújtás, megy rá az áram az USB-n keresztül, és csak be kell kapcsolni. Jackkábellel kivezettem a jelet, nagyon szép, tiszta hangot ad, és egyáltalán nem melegszik:D. Persze minden mást is lejátszik, ha gondolom, üvölt az Opeth:D.

Rockchip van ezekben, a legújabb modellek jól moddolhatók, csak komolyan utána kell olvasni. Aki kínai telefonokat látott már, észrevehet sok-sok egyezést a player és a telefon kijelzője között. Nekem egy gondom volt vele, a háttérfény roppant gyatra, filmnézésre csak éjszaka használható. Én még ebayről rendeltem, shippinggel együtt 24 fontért, fél éve...

(#4) karcsii


karcsii
csendes tag

Nagyon igényes teszt grat ! Öröm volt olvasni . De vajon hány ft egy ilyen készülék ? :UEzt a photo hall-ba vásáróltad .

[ Szerkesztve ]

http://n-gage.hupont.hu minden ami mobil ! Ha van kedved kukancs be! A kockaság fél egészség.......

(#5) Sordoran válasza karcsii (#4) üzenetére


Sordoran
addikt

Kössz :) Debrecenben vásároltam a Navibolttól 22500 Ft-ért. Kb. ilyen árszinten van mindenhol ahol néztem neten.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#6) Typhoon47


Typhoon47
őstag

aranyos kis kínai cucc, bár én ennyi pénzt nem adtam volna érte, de a teszt jó lett, grat.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#7) Tomaaasz válasza Vamp (#3) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Rockchip van ezekben, a legújabb modellek jól moddolhatók, csak komolyan utána kell olvasni.

Link? :R

Oda mentem, ahol vagyok!

(#8) karcsii válasza Sordoran (#5) üzenetére


karcsii
csendes tag

Ja jó van . Aszzem a photto hall-ban is áruják vagy is decemberben még láttam a kirakatban . Amúgy 22 ezer , szerintem nem olyan sok ehez képest . :DDD Amúgy nekem is volt egy kinai lejátszom birta két napig azt visszavitem . :DDD .

http://n-gage.hupont.hu minden ami mobil ! Ha van kedved kukancs be! A kockaság fél egészség.......

(#9) eziskamu


eziskamu
addikt

Ez mekkora parasztvakítás már, hogy mp5 lejátszó. Egy tisztességes, az MPEG-4 szabvány egy picinyke részét már ismerő cuccnak is illene legalább nyamvadt divx vagy xvid kódolású avi és/ vagy mp4/mov kiterjesztésű (konténerformátumú) videót lejátszani (minimum a kijelzővel egyező felbontásút), MPEG-5 szabvány meg nem létezik (ha jól tudom olyanok vannak még, hogy 7 és 21).
Vagy az mp4/mp5 valami mást jelent a lejátszóknál, nem az MPEG szabványt?
Amúgy az a poén, hogy egy kijelző nélküli iPod Shuffle (vagy mi) inkább nevezhető mp4 lejátszónak, mert legalább a szabvány audió és konténerformátumainak egy részét ismeri, nem úgy mint az amv/mtv/smv formátumokat (valójában motion jpeg + ADPCM herélt avi konténerben ) támogató kínai szir-szarok. A cikkben említett cucc már egy viszonylag tisztességesebb kütyü, de erre az mp5-re allergiás vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#10) Vamp válasza Tomaaasz (#7) üzenetére


Vamp
senior tag

Én itt olvastam sok mindent, chipfüggő a mod.

(#11) Vamp válasza eziskamu (#9) üzenetére


Vamp
senior tag

Az MP5 "szabvány" ebayes oltás, csak arra vonatkoztatják, hogy a player konvertálás nélkül lejátszik bizonyos típusokat.

Nekem 640*480-as 1000 alatti bitrátás videókat gond nélkül elnyom a player konvertálás nélkül, az e felettieket is lenyomja, csak szétesik a kép, csúszik a hang. Legoptimálisabban nekem a 320*240 600kbps-es videókat játszotta, se akadás, se csúszás, semmi.

Az ipodokat nagyon nem nevezném mp4 playernek, a legtöbb kínai szir-szar 5x annyi formátumot támogat, mint a legdurvább ipod:D.

(#12) bbandi válasza eziskamu (#9) üzenetére


bbandi
tag

Ezen kár dühöngeni, MPEG-3 szabvány se létezik (tervezték: ez lett volna a "HD videók MPEG-2-je", de az MPEG-2 önmagában is elég volt), mp3=MPEG-1 Layer 3, azaz az MPEG-1 szabvány hangkódolási eljárása (amit mellesleg az MPEG-2 is használ)

(#13) Prof01


Prof01
veterán

Ez a 20k nagyon sok érte, azt hittem 10k körül vannak ezek. +10k-ért vhettél volna már egy használt Ipod Touch 8Gb-t. :U
Én a múlt héten vettem 40k-ért egy 16gb-s Touch-ot és nem bántam meg, nagyon jól kezelhető, sokat tud (főleg a JB óta :D) jó a minőség, érezni, hogy össze van rakva rendesen. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#14) PH-User


PH-User
addikt

Na ezt érdemes volt elolvasni. Igényes írás! :K

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#15) FoxiestFox válasza Prof01 (#13) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát, +10-ért vehetett volna egy használt pda-t is, és szevasz.. :D
Ezt a bigyót nem ismerem, nem tudok róla nyilatkozni.. de tényleg soknak tűnik ennyiért..

(#16) Prof01 válasza FoxiestFox (#15) üzenetére


Prof01
veterán

És az mivel is jobb az iTouch-nál? :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#17) Tomaaasz válasza Vamp (#10) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

koszi^^

Oda mentem, ahol vagyok!

(#18) FoxiestFox válasza Prof01 (#16) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ne flémkedjünk már. Csak mondtam egy másik alternatívát. Az is lejátszik gyakorlatilag mindent, és még ezer mást is csinálhat rajta. Persze gondolom touchon is, nem próbáltam még sosem. :)

(#19) Klemice


Klemice
senior tag

Ja amúgy szvsz nem hinném hogy ijjdeodabasz a hangminőség

(#20) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nekem tetszik ez a kütyü, az írás is igényes lett. Egy dolog nem tetszik, és az az ára, dehát ez van!

(#21) HavocS válasza Vamp (#11) üzenetére


HavocS
senior tag

Ezzel az a baj, hogy van .mp4 kiterjesztés (én pl. ebben tárolom a zenéim 70%-át, újabban .m4a, hogy ne keverjem a videókkal), és óriási parasztvakítás hogy ezeket a (valójában AAC kódolású) zenéket baromira nem játssza egyik "mp4" lejátszó se. Az ipod viszont igen... (ennek ellenére nem szimpatikus).

(#22) infectedmann


infectedmann
őstag

Jó lett az írás. Grat hozzá.

A designnak kicsit iPhone beütése van, de amúgy a cikket olvasva meg a képeket nézegetve egész korrekt cuccnak tűnik.

(#23) Typhoon47 válasza Prof01 (#13) üzenetére


Typhoon47
őstag

ámen.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#24) eziskamu válasza Vamp (#11) üzenetére


eziskamu
addikt

Bocs de inkább az ISO féle értelmezést veszem alapnak, nem az E-bay-est ;] . Nekem is van szir-szarom és tényleg szinte mindent lejátszik (mp3,wma,ogg-vorbis,ape,wav) az mpeg-4-es hang kép és konténerformátumok kivételével, de szar a rádiója és kifagy néha.

[ Szerkesztve ]

(#25) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Haveromnak is ilyen van, állandóan beragadt az érintőképernyője, többszöri csere után is. Típushiba, remélem te nem fogsz találkozni vele. Nem működtek a menüpontok, stb. :F

[ Szerkesztve ]

(#26) Trub válasza Prof01 (#13) üzenetére


Trub
tag

40k-ért 16GB-ost?? :Y :C Basszus akkor csak én vagyok ennyire béna, hogy nem találok sehol ?! :W
Egyébként honnan sikerült beszerezni?

[ Szerkesztve ]

(#27) Prof01 válasza Trub (#26) üzenetére


Prof01
veterán

Lehet. :D Innen ph!-ról. Fél évet a dobozában pihent az előző tulaj nem is használta, teljesen karcmentes. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#28) Trub válasza Prof01 (#27) üzenetére


Trub
tag

Áh, te mázlista! :C Én is várok, hátha nekem is befut egy ilyen, bár kétlem. :U

(#29) Prof01 válasza Trub (#28) üzenetére


Prof01
veterán

Sok szerencsét! ;)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#30) djspill


djspill
csendes tag

Én is vettem még februárban az iponnál (pontosabban MP3centernél), 18 rugó volt, 2GB.

Azt hittem meg is éri ennyiért. A filmeket valóban szépen játsza, a zenével sem lenne különösebb gond, ha: equalizert is használhatnál. Igaz hogy van beépített, meg sajátot is tudsz létrehozni, DE használni nem lehet, csak ha nem zavar h minden számváltásnál feltúrja a hangerőt fullra, és ordít a füledbe. A hangerő csak akkor megy lentebb, ha a kijelzőhöz érsz. Persze az is csak akkor, ha éppen csinál valamit érintésre. Ha semmit nem csinál érintésre, akk a kikapcsoló gombod sem működik, ergo a zene vége után magától kikapcsol, és utána esetleg a reset gomb megnyomásával hozható helyre. A másik hatalmas gond vele, hogy a hivatalos és egyetlen szervíz az Elektrodoki. Februárban vettem, és 3 hónapot töltött szervízben. Először a hangugrás miatt. Ekkor azt mondták szoftverfrissítés kell, 2 hét múlva hívnak. Ebből lett egy hónap, és eltörve kaptam vissza a lejátszót, a szoftverfrissítés nem történt meg, mondván, mind ilyen. Aztán július elején bevittem, a ki-be kapcsolás miatt, ekkor is 2 hetet mondtak... 2 napja hívtak fel, h mehetek érte. elhoztam, és már a metroállomásról vihettem is vissza, mivel (szerintük aksi miatt keletkezett, amit elvileg kijavítottak) hiba ismét fennállt, vagy még mindig, így ismét leadtam a szervízbe.

Szal nem nagyon vennék a helyetekben ilyet, de Ti tudjátok

[ Szerkesztve ]

(#31) fifi_addict


fifi_addict
tag

nekem is van egy illen, nem nagyon használom, ezért jól bírja. a hangja tetszett, jó minőségű... állás közben nem merül le. :D most már egy újabbat lehet kapni asszem, g-szenzorral. moddolásnál mit lehet elérni? megyek az oldalra is, persze. nekem egy dedikált oldaléptetés kéne, nem időzített. :D

...........................???

(#32) JÁCINTA


JÁCINTA
csendes tag

SEGÍTSEN VALAKI .Mi van akkor ha az mp5 Wayteq lejátszómban a naptár funkciót beállítom de kilépés és újra belépéskor a naptárba 2009 -et mutat ? csak az a megoldás, hogy szervízbe küldöm vagy van más megoldás is rá? várom segítő válaszaitokat

(#33) JÁCINTA


JÁCINTA
csendes tag

SEGÍTSEN VALAKI .Mi van akkor ha az mp5 Wayteq lejátszómban a naptár funkciót beállítom de kilépés és újra belépéskor a naptárba 2009 -et mutat ? csak az a megoldás, hogy szervízbe küldöm vagy van más megoldás is rá? várom segítő válaszaitokat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.