Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Legendd


Legendd
senior tag

Kíváncsi vagyok :P itt a várva várt IPS panel.

Alea iacta est!

(#2) McSpy


McSpy
őstag

Már kapható az ED-ben 34900 ft-rt,ami szerintem jó ár,kiváncsi vagyok,hogy az WayteQ xtab 70 dc,mennyivel lesz olcsóbb

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#3) Akira1987


Akira1987
csendes tag

Várjuk a tesztet! Remélem a súlycsökkenés nem megy a üzemidő rovására.

A Smooth Sea Never Made a Skilled Sailor

(#4) tjb007 válasza McSpy (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyelőre még ott sem kapható, jövő héten várható az érkezése.
A 70dc meg semennyivel sem lesz olcsóbb mivel már kifutott, ahol esetleg még maradt 1-2db ott meg úgyis saját maguk belátása szerint döntenek.

[ Szerkesztve ]

(#5) z0d1AK válasza tjb007 (#4) üzenetére


z0d1AK
veterán

Már a mai napon is feltűnhet egy-két helyen.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6) High Voltage


High Voltage
csendes tag

Hm...tetszetősnek tűnik a dolog, engem csak az akksi kapacitása aggaszt kissé. Kíváncsi vagyok a teszt alapján mire jutnak majd :)

Találj valamit, amit szeretsz csinálni, és akkor soha többé nem kell majd dolgoznod az életedben.

(#7) McSpy válasza tjb007 (#4) üzenetére


McSpy
őstag

Igen igaz jövő héten jön meg,bocsi elnéztem :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#8) sid87


sid87
senior tag

Így látatlanban nekem nagyon bejön, külsőre is végre, és az 1 giga ram nagy dolog már! Lehet erre cserélem majd a jóöreg xtabom :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#9) kengyel


kengyel
nagyúr

Egész pofás kis gépezet lett. Van is benne valami .

kengyel

(#10) engé


engé
tag

Előrendeltem még az év elején. Jövőhéten meg is lesz. Amikor megrendeltem még úgy volt, hogy Jelly Beannel jön, de ez már nincs így, a hivatalos oldalon ICS-re szerkesztették át a bemutatószöveget. Remélem hamar jön hozzá 4.1. :)

Az egyik WayteQ-partner szerint minden nagykerben hatalmas túljelentkezés van a készülékre.

(#11) ikormos


ikormos
csendes tag

A GPS-ről úgy-látszik le kell mondani ebben a kategóriában. De egy Bluetooth azért beleférhetne.
KI

(#12) engé


engé
tag

Ja és a kütyü leánykori neve Ramos W28... :)

(#13) ikormos válasza ikormos (#11) üzenetére


ikormos
csendes tag

Vagy legalább lenne wifi-s GPS vevő..
KI

(#14) z0d1AK válasza ikormos (#13) üzenetére


z0d1AK
veterán

IPS HD kijelző, dual-core SoC nem elég 36 ezerért? Azért így is elég korrekt.
Ha kell GPS meg BT, akkor vegyél Acert, igaz az se nem HD, se nem IPS és egy 10-essel drágább is.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#15) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Vajon ezt ki gyártja?- Nincs kérdés :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Legendd válasza ikormos (#13) üzenetére


Legendd
senior tag

Telhetetlenség...egyébként pedig van "szerkesztés" 5 percen belül :)

Alea iacta est!

(#17) kelzsoca válasza engé (#10) üzenetére


kelzsoca
félisten

Lesz hozzá Jelly Bean is. :)

https://vertigostore.eu

(#18) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Nem rossz ajánlat, de még erre is köröket ver a Hyundai T7, amiről nemrég írtatok. Az elvileg 45-ért már kapható, persze ki tudja hogy valóban van-e ott, ahol hirdetik. De ha valakinél 35.000 a határ, akkor persze nem sok ellenfelet talál az xTAB-70dci-nek.

(#19) Graphics válasza sing1ep1ayer (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hunyadi-val vannak fenntartásaim. egyelőre nem üti meg a szintet.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) tjb007 válasza sing1ep1ayer (#18) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, valóban ott van az is csak ez egy bruttó ár az meg egy nettó, plusz ennél van hazai garancia is.

(#21) crue


crue
őstag

Lehetne benne 16Gb háttértár és egy kicsit nagyobb akksi.

(#22) hjanos1 válasza crue (#21) üzenetére


hjanos1
senior tag

35-ért szerintem elég korrekt ez így is :)

The Factory Must Grow

(#23) Joci42


Joci42
tag

Ez igen! Ez egy korrekt jó kis gép.. Úgy érzem ez lesz a kövi tabom :DD
Gondolom majd valamikor 16gb-s is lesz valamennyi felárért. Akinek meg elengedhetetlen a gps vegyen hozzá külsőt. Remélem nem lesznek vele olyan problémák mint a többi hasonló gyártónál (MyAudio, CC) pl.: gyenge wifi, erősen optimalizálatlan szoftver.

[ Szerkesztve ]

(#24) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Már csak egy normális méretű akksi kéne bele. Azért felárat is hajlandó lennék fizetni. Vezetékes tablet meg nekem nem kell.

(#25) Luck Dragon

Nekem ez most tetszik ,végre van egy wayteq ami tetszik.. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) kiki89


kiki89
aktív tag

Jó kis cucc, erősen fontolóra fogom venni, hogy beruházzak-e egy ilyen masinára.

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#27) Hina válasza Akira1987 (#3) üzenetére


Hina
aktív tag

+1 :K
Elég stram, jó navikat csinál. Érdekel mit hoztak össze.

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#28) devast


devast
addikt

Hát... ez a készülék az elvárható minimum. Mondjuk rk3066-nak jobban örültem volna, illetve valami 4500-5000mah -ás akkunak. bt hiánya meg tényleg ciki.
Az a helyzet, hogy ~35k-ért elég nehéz belekötni.

(#29) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Designban végre kezdenek felzárkózni, bár eddig is szimpatizáltam a márkával, kár, hogy az xTAB50 gyerekcipőben járt még akkor, amikor nekem sűrgőssen GPS kellett.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#30) Gabor970


Gabor970
addikt

nekem pl egy picit sem hátrány a kis akku, mert e-book reader helyett lesz, és fontos a mennél kisebb tömeg! Wifi kikapcs, alacsony fényerő, bőven jó lesz ez 5 órányi olvasáshoz. 290g, na pont ez az egyik, ami nagyon tetszik benn!

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#31) z0d1AK válasza Gabor970 (#30) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem tudom, hogy Te pontosan milyen célra veszed, de én eBookot nem váltanék ki tablettel. Nem csak azért, mert akár az xBOOK-60W-nél is előny a több hetes üzemidő, hanem mert kijelzőben egyik IPS sem lesz jobb olvasásra az eINK-nél. Persze ha olvasás mellett másra is szükség van, akkor ugye nincs sok választási lehetőség, hiszen az eBookok tényleg csak olvasni jó.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#32) Gabor970 válasza z0d1AK (#31) üzenetére


Gabor970
addikt

első blikkre e-book olvasó kellett volna, aztán kiderült, hogy egy jobb minőségű kijelzőn olvasni sem annyira rossz, szóval akkor már nem hátrány, ha netezni is lehet rajt. Az 5 óra olvasási lehetőség bőven elégséges, nem gond ha minden éjjel töltőn van a masina.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#33) z0d1AK válasza Gabor970 (#32) üzenetére


z0d1AK
veterán

Hát, majd kiderül. Közben megjött nekem is az xTAB-70dci.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#34) Gabor970 válasza z0d1AK (#33) üzenetére


Gabor970
addikt

ennyire nem vagyok bevállalós, nem merem megrendelni egy teszt megjelenése előtt. Pár nap, remélem lesz teszt! Aztán jöhet is a kedvenc számtech boltomba Zalaegerszegre. Már megkérdeztem őket, hozzák 35-ért.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#35) z0d1AK válasza Gabor970 (#34) üzenetére


z0d1AK
veterán

Én már nyomogatom, remélem a héten teszt is lesz róla. A videók azok már alakulnak. :)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#36) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Pár napja használom már a gépezetet és elég sok probléma van vele.
Ez is ilyen gagyi termék mint a legtöbb alsó kategóriás táblagép.
Először is :
Ha felmelegszik ( amihez nem kell sok idő ) és magasra állítom a fényerőt ilyen zöldes pixelek lesznek láthatóak a képernyő bizonyos részein. Főleg mozgatás közben.
Teljesen szar.
Ezen kívül ha töltőn van a gép, közben a kijelző megbolondul és használhatatlan, ugyanis össze vissza kattingat minden felé, holott én csak egy helyen nyomom.
Amúgy ha nincs töltőn akkor is hajlamos ugrálni holott én nem mozgatom az ujjam.
Erre legjobban szemléltető a multitouch visualizer. Ez persze elenyésző és ettől még teljesen jól használható a gép, feltéve ha nincs töltőn.
Amúgy 2 mag ide vagy oda fingot nem ér, ugyanis a Galaxy S-em is hozza ezt a szintet és ott csak egy mag van az is 1GHZ-en. Antutu 3 - 8124 pontot hozott, de használat közben azért ezt nem mondanám el amíg nem látom.
Összességében azért nincs vele gond és ár arány értékben teljesen jó, nem egy concord tab. Képernyője egész szép de ezek a problémák viszont arra utalnak hogy a Wayteq még mindig nem tud összerakni egy gépet rendesen.
hiába pakol bele olyan hardvert ezzel csak felhozzák egy éppen elfogadható szintre az gépet.
Asszem a Samsung ilyen harverrel már 3x ennyit kihozott volna a gépből

(#37) z0d1AK válasza SkyTrancer (#36) üzenetére


z0d1AK
veterán

"Ezen kívül ha töltőn van a gép, közben a kijelző megbolondul és használhatatlan, ugyanis össze vissza kattingat minden felé, holott én csak egy helyen nyomom.
Amúgy ha nincs töltőn akkor is hajlamos ugrálni holott én nem mozgatom az ujjam."

Az első mondatban lévő hibát okozhatja a rossz töltő (csere), viszont mivel a másodiknál is fennáll a probléma, kérdés, hogy rajta van-e még a fólia? Találkoztam olyannal már, hogy a fólia miatt volt probléma az érzékeléssel.

Igen, a Samsung valóban 3x ennyit hoz ki ennyi hardverből, de az ára is 3x ennyi lenne, és ugye pont ezért szokott menni a sírás, hogy miért vegyen az ember Galaxy Tabot, mikor harmadannyiért van ilyen hardver más gyártónál...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#38) engé válasza SkyTrancer (#36) üzenetére


engé
tag

A Wayteq sosem rakott össze gépet. A cég kész táblagépeket forgalmaz itthon Wayteq márkanév alatt.

(#39) kelzsoca válasza engé (#38) üzenetére


kelzsoca
félisten

A Wayteq sosem rakott össze gépet.

Ez ebben a formában nem teljesen igaz. :)

A cég kész táblagépeket forgalmaz itthon Wayteq márkanév alatt.

Igen, főként a Ramos táblagépei kerülnek itthon is forgalomba.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#40) SkyTrancer válasza z0d1AK (#37) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Több töltővel is kipróbáltam és akkor is csinálja ha nem a sima DC portba dugom, hanem az usb-n keresztül töltöm egy univerzális töltőfejjel.
Igen a fólia még rajta, van de nem hinném hogy e a probléma, mert akkor ugyan úgy jelentkeznie kéne a problémának alapesetben is, viszont ezt csak töltés közben csinálja.
Szóval 2 óra használat aztán 4 óra töltés :)
Teljesen jó így ! :)
Azt mondjuk hogy az ár ami miatt jó ez ?
De ha nem lehet használni valamit úgy ahogy azt kéne akkor mit is fizetünk ki ?
Veszek egy sz*t hogy idegeskedjek ?
Sok táblagép megfordult már nálam és mindnek van valami gyíkja
Pl recsegés wifi használatkor meg ilyenek.
Ez pl egészen halk olyankor, csak akkor hallani ha odateszem a fülem a hangszóróhoz.

(#41) kelzsoca válasza SkyTrancer (#40) üzenetére


kelzsoca
félisten

Vidd vissza a boltba, és cseréltesd ki a gépet.

https://vertigostore.eu

(#42) z0d1AK válasza SkyTrancer (#40) üzenetére


z0d1AK
veterán

Szerinted én véletlenül mondom azt, hogy aki nem akar idegeskedést és szeretné, hogy minden menjen, az ne 30-50 ezer között nézzen tabletet, hanem 100 környékén? Ez tény, ebben az árkategóriában mindig kompromisszumokat kell kötni. Kis pénz, kis élvezet.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#43) SkyTrancer válasza kelzsoca (#41) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Félek mind ilyen lesz...
Úgy érzem ez valami általános hiba ami inkább van mint nincs jelen az ilyen alsó kategóriás cuccokban

*
Nem értek ezzel egyet.
Ugyanis ha rossz a kijelző azt aláírom mert olcsó. Ha lassú aláírom mert olcsó. Ha ilyen olyan nyekergése van ( mert ennek van bőven ) aláírom
De ilyet hogy töltés közben nem használható azt nem, mert a legolcsóbb műszaki cikk is tudja ezt és tudni kell hogy ha töltőn van akkor is használható legyen.
Főleg abból kiindulva hogy ha nekiállsz megnézni egy filmet vagy valami akkor azért nem feltétlenül bír ki egy teljes filmet a kicsike

[ Szerkesztve ]

(#44) kelzsoca válasza SkyTrancer (#43) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az enyém működik normálisan, és ha jól emlékszem, más Rajtad kívül nem panaszkodott erre a problémára.

A fóliát pedig le kell venni a készülékről, mert az NEM kijelzővédő fólia.

https://vertigostore.eu

(#45) SkyTrancer válasza kelzsoca (#44) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Nem boltban vettem a gépet, hanem egy sráctól újonnan, viszont van hozzá garancia papír. Hová kell vinni a gépet ha probléma van vele ?
A gubacsi útra ? Ott a Wayteq szervíz.
Nem tudom hogy miért én fogom ki a rossz példányokat mindenhonnan. Ami biztos hogy nem nálam szarnak be mert nagyon vigyázok minden ilyen elektronikus dologra. Szeretem őket, de mindig ki***nak velem :)

(#46) z0d1AK válasza SkyTrancer (#45) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha boltban vetted volna, akkor azonnal cserélnék neked a boltban 3 munkanapon belül (amiben biztos benne vagy, mert péntek óta van forgalomban). Így viszont ahogy Te is írtad, marad a WayteQ, a weboldalon fel van tüntetve a garancia résznél minden infó.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#47) engé válasza kelzsoca (#39) üzenetére


engé
tag

Hopsz, táblagépet akartam írni, a tableteken kívüli Wayteq cuccokkal nem vagyok képben. :)

(#48) kelzsoca válasza SkyTrancer (#45) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem szedd le róla a szállítási fóliát, és próbáld úgy meg használni, esetleg nézd meg máshol is a töltést.

https://vertigostore.eu

(#49) SkyTrancer válasza kelzsoca (#48) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Leszedtem a fóliát, ugyan az a jelenség.
Ha pc-hez csatlakoztatom simán usb-n keresztül akkor is csinálja viszont jóval kevésbé remeg mintha rendes adapteréről tölteném
Úgy gondolom ahogy felveszi az áramot, zavarhatja a kijelzőt valami és emiatt a rezgés.
Tuti sz*rul van összerakva.

[ Szerkesztve ]

(#50) Gabor970


Gabor970
addikt

no faszán indul. Erősen el is bizonytalanodtam, illetve közeli rokonom él az USA-ban, aki minden tavasszal jön haza. A nexus 7 199$ kint. Egyre inkább afelé hajlok, hogy inkább hozatok onnét, még ha nem is lesz rá használható garanciám.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.