Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) SzaboZE válasza csongi (#36) üzenetére


SzaboZE
addikt

Neked is csak azt tudom mondani, hogy felesleges megmagyarázni, hogy neked miért nincs szükséged rá. Bizonyára nem használod sokat. Rövid távokon én is a telefont használom, de mivel sokat autózom ezért szükségem van rá. És azoknak is, akik ezt a temérdek wince-s kövületet megveszi. Pedig azok nagyon másra nem is használhatóak, ellenben ezzel.

"Nem ertem miert kell kitenni a telefont a szelvedore? "

Rakhatom a hátsó ülésre is akár, de ott nincs a látótérben... :) Milyen már az, hogy külön hűteni kell a telefont a szellőzővel? :)

Most kb arról győzködtök, hogy minek a TV egy lakásba, hiszen a számítógép is képes ugyanúgy megjeleníteni a filmeket. Valóban, de az emberek 80%-a a TV-t nem ott nézi :) Egyszerűen kényelmesebb és profibb a céleszköz használata. Egy telefon nem erre van felkészítve, hosszútávon a hőtermelés ki is nyírja. Ennek az elődje - mint írtam - a nyári 35 fokokban is kint volt a szélvédőn és bár melegedett, bírta. Van mobilom is, az nem bírja, túlmelegszik és leold a töltés. Pont ezért használom csak rövid távon. De nem csak az enyém, még vagy három másik telefon van a családban, ami ugyanúgy korlátozottan alkalmas hosszútávú navira.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.