Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Remek hozzáállás ;)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) air válasza ghiottone (#1) üzenetére


air
nagyúr

Kár, hogy nem sikerült (jól) használhatóra a frissítés. :((
A készülék saját fóruma tele van a problémákat leíró felhasználókkal, akik sorban térnek vissza 4.2.2-re.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3) Paul119


Paul119
addikt

Zre is jöhetne már :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4) ghiottone válasza air (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Na, akkor ennyit a frissítésről. A Wayteq "nekiesett, mint tót az anyjának" effektust játszotta el. ;]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#5) DMG


DMG
senior tag

A régebbi modelleket is frissíthetnék, nem értem ott miért áltak meg, max egy foltozás jött ki a 70W-re és kész, nekem ez elég nagy csalódás.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#6) attila199207


attila199207
tag

És mi a helyzet a Concorddal? Semmit sem hallani róla. Wayteq meg sorra adja ki a Kitkat frisitéseket

(#7) Graphics válasza ghiottone (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Inkább a készülék gyártójának köszönhető a frissítés szerintem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) ghiottone válasza Graphics (#7) üzenetére


ghiottone
nagyúr

És az vajon melyik kis kínai manufaktúra? Az is nagy szó, hogy az RK3188-as chipekhez elkezdték kiadni a KitKat-ot. A végén még a Chuwi V88s-om is megkapja.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#9) saelin válasza ghiottone (#8) üzenetére


saelin
veterán

Sajnos nagyobb reá az esély, mint bármely nagyobb gyártó készülékére. Mondjuk ez attól is függ mennyit csengettél az adott telefonért, tabletért.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) Vovi1 válasza ghiottone (#8) üzenetére


Vovi1
aktív tag

A Cube U9GT5 termékének átcimkézett változata. Az eredeti gyári fw kritikán aluli volt, az újabb, szintén a gyártó által kiadott verziók jók, bár a WiFi mindenhol gond. A régebbi routerekkel összeveszik, az újabbakkal jól működik.

Egy időben jelent meg a 4.4-es az összes RK 1188-asra, szerintem nem optimalizálták a hardverhez, különösen a nagy felbontás miatt oda kellett volna figyelni, gyenge a Mali 400-as.

[ Szerkesztve ]

(#11) Graphics válasza Vovi1 (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kíváncsi leszek, én egy Cube Talk 7X-et rendeltem, igaz más a hardver, de érdekel milyen a minőség.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) Vovi1 válasza Graphics (#11) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Bocs RK 3188-as.
Itt megnézheted hogyan rakják össze, tanulságos. Ez a Cube gyártósora!

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.