Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kcsa


kcsa
veterán

Nézegettem ezt a tabletet: mit tartalmaz ez az új frissítés? Gondolom hibajavítások, de mik? :)

(#2) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

Eddig csak negatív tapasztalatom volt a WayteQel.Senkinek nem javaslom,hogy az ő termékeik közül válasszon.

[ Szerkesztve ]

X.Y.

(#3) Mészi2


Mészi2
tag

Ezt az ebookot miért erőltetik? Semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

(#4) szp1 válasza Mészi2 (#3) üzenetére


szp1
addikt

Talán azért, mert egy hagyományos tablet esetében kb 2,5-3 óra (könyv)olvasás után az átlagember szeme szikrát szór....az e-ink-kel ilyen nincs.
Az akkuidőről nem is beszélve.
Ezt úgy hívják, hogy "célhardver".

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#5) Sonyfan


Sonyfan
tag

Mire jó ez?

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#6) svili válasza szp1 (#4) üzenetére


svili
tag

+1

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#7) svili válasza IkszIpszilon (#2) üzenetére


svili
tag

Nekem WayteQ könyvolvasóm van, kiválóan működik. WayteQ tabletet csak az e-digitalban és a tavalyi Veletech kiállításon nyomkodtam - nekem tetszettek..

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#8) Próféta


Próféta
tag

Nekem egy Kindle 4-em van és nyugodtan kijelenthetem, hogy olvasásra kiváló, szinte könyv élmény. Egy tablet vagy telefon, pláne monitor a közelébe sem ér. A Kindle programot ugyan letöltöttem a telómra és ha valahol várnom kell, csak előkapom és ott folytatom az olvasást, ahol a Kindle-n abbahagytam. De otthon a fotelben csak a Kindle-t használom. Már ott tartok, hogy a papíralapú könyveimet is Kindle-n olvasom, mert ott tudok növelni betűméretet.

Hogy a Wayteq-ről is írjak. Egy barátom ezt kapott karácsonyra és meg van vele elégedve. Megnéztem ugyanaz a felbontás, mint a Kindle 4 (600x800), kiválóan olvasható betűk. Adtak hozzá bőrtokot is. Szerintem, aki fél amcsiból Kindle-t rendelni, és nem akar itthon szürkeimportosat, annak a Wayteq jó választás.

(#9) Mészi2


Mészi2
tag

Mennyibe kerül egy ilyen?

(#10) Gzolo válasza Mészi2 (#9) üzenetére


Gzolo
senior tag

Az xBook? Edigital: 30, Auchan 35, Hardverapró 24-28.

(#11) Zsoltesz93


Zsoltesz93
tag

Jöhetne a JB frissítés Xtab-70dci-re. :(((

"A marketing az az eszköz, amelyhez akkor nyúlunk, ha rossz a termékünk."

(#12) MezeiPocok


MezeiPocok
csendes tag

Nagyszerű reklám, de a WayteQ termékek minősége a porban fetreng.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.