Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Kíváncsi vagyok mennyi lesz az SJ4000 plus 2K ára. Kiindulva a többiből megmosolyogtató kis árcédulát kap.

MartOOn! Az Sjcam maga rendben van mint márka. Még ha gopro másolat is. Ez a kis pénztárcájúak márkája, bár ez a dolog is megbukott a cikkel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#2) MartOOn


MartOOn
addikt

Masoljak a kínaiak a masolat kínait. Hmmmm... Pont beleillik a wayteq portfóliójába. Gondolom jar ehhez is a "premium" wayteq support... :U

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#3) m0ski válasza Kolondrum (#1) üzenetére


m0ski
aktív tag

Lehet hogy rosszul látom a dolgot, de az árakat elnézve kb. egy szinten mozog az Electropoint és a GreyVshop áraival.
Mivel tervezem egy SJCAM beszerzését, ezért próbálom követni, hol melyik mennyi. Ha az Electropoint és a Grey éppen futó akcióit nem veszem figyelembe, hanem csak az alapkészülék árát nézem (SJ4000 WIFI) akkor nem látom olyan rossznak az árazást.
Nyilván még így sem tudja tartani a Banggood/Aliexpress árszintet, viszont magyar garancia van rá, és nem a távolkeletiekkel kell küzdeni, ha valami probléma adódik.

(#4) tjb007 válasza m0ski (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

Banggoodról rendelve sem olcsóbb. Az SJ4000 WiFi most épp 86 dollárba kerül náluk. Erre még rájön az áfa és az adminisztrációs díj, és pár szár forint híján ugyanott vagy mintha itthon vetted volna meg.

Árak

(#5) Kolondrum válasza m0ski (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én soha nem a magyar árakról beszélek. Igen van gar miegymás, de az ára horror. Amikor több mint 10k különbségről van szó akkor tojok a garra. Most adtam el a használt 5000-et magyar áron. Csak ilyenkor jó a magyar ár.

tjb007! Újabban nem olcsóbb tedd hozzá, ha követted. Korábban 1xxx ft-ért volt angol posta. Most 8xxx ft a francia posta. Ergo valóban nem éri meg már onnan rendelni, mert kicsit rádobsz és van garis magyar forrásod.

[ Szerkesztve ]

(#6) User64476 válasza tjb007 (#4) üzenetére


User64476
őstag

Plusz mindig ott a rizikó, hogy hamis, úgy tudom a neves kínai webshopok közül is volt már aki hamis cuccot terített "bekaptunk egy rossz szállítmányt" címszóval.

(#7) Kolondrum válasza User64476 (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

Azt a hozzáértők tudják hamis e vagy sem. Nekem ritka ha nem nyilvánvaló valamiről, hogy hamis vagy sem.
A 4000 wifi-nél volt (már nem követem), hogy az eredeti is hamis volt annyira jól sikerült. Én a ferde G betűs szériának hívtam.

[ Szerkesztve ]

(#8) #68372224


#68372224
törölt tag

Köszönöm, de a WayteQ-től semmit. Soha többé. Amit ők garanciának hívnak.. 😂

(#9) User64476 válasza #68372224 (#8) üzenetére


User64476
őstag

Na meselj!

(#10) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Tegnap jött meg az M10-em.
Hát a kis kinaiakkal tudnék beszélgetni a GUI és egy-két funkció működésének titkairól, de alapvetően jóféle kis kamera.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#11) -=RelakS=- válasza Kolondrum (#1) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Parancsolj, a WayteQ oldala ide vezet, ha vásárolni akarsz

azt amúgy látom, bőszen takargatják, hogy a 60FPS-es felvétel az SJ4000-nél tulajdonképpen 30FPS, csak minden kocka kétszer van tárolva

Jó kis teszt a cucchoz, meg sok link a vásárláshoz, illetve youtube által nem átkódolt felvételekhez

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#12) Kolondrum válasza -=RelakS=- (#11) üzenetére


Kolondrum
félisten

Sajnos még előrendelésben sem látom a 4000 plus 2K-t.

(#13) -=RelakS=- válasza Kolondrum (#12) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Mármint ezt?

Mert ahogy nézem, a gyártónál is csak ára van, de rendelni nem lehet.

Ez esetben viszont elnézést, félreértettelek :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#14) Kolondrum válasza -=RelakS=- (#13) üzenetére


Kolondrum
félisten

Beszéltem a gyártóval. Július. Előrendelni sok helyen lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.