Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) k-adi


k-adi
nagyúr

"azonban a készítők inkább a technikai problémák javításával foglalkoznak előbb."

ajaj ez nem hangzik túl jól egy pár hete megjelent játéktól :D

mintha a WD1-ben is később jött volna csak a multi része nem? (invasion mode vagy mi?)

(#2) lmno válasza k-adi (#1) üzenetére


lmno
őstag

A Series X verzió majdhogynem játszhatatlan jelenlegi formájában.
Csak jövőre már nem hiszem, hogy sok embert fog érdekelni.

(#3) skylinelaca válasza lmno (#2) üzenetére


skylinelaca
senior tag

Én pcre vettem meg, ott is hasonlóan érzek. i7 9750h és rtx 2070 mellett, nagyon nehezen van meg 45 fps. Azért fontos ez a szám mert mediumon és ultrán is ennyi (néha felmegy 60-ra vagy droppol 25-re) pedig a játék szerintem csúnya. Nagyon várok valami javítást mert nagyon vártam :(

Üdv: Laca

(#4) Diopapa válasza skylinelaca (#3) üzenetére


Diopapa
addikt

Miért vártad? Mi volt, ami megfogott az előzetesek alapján?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#5) rdt89


rdt89
addikt

Jövőre meg már nem lesz ember aki ezzel fog játszani. :C

(#6) Lifer092


Lifer092
senior tag

A tegnapi SX javítás után még sz.rabb mint volt, bár Ubisoft esetében nem mondanám hogy meglepődtem rajta. Patch előtt nem fagyott, nem crashelt csak szimplán nem mentett és minden belépés után 3-4 küldivel ezelőttről kezdtem.

De a tegnapi "javítás" után sikeresen csontra fagyasztotta a konzolt, menteni továbbra sem ment. Illetve nonszensz a PC only manual save gomb..... :U :U

A másik, nyugodtan lehetne egy Quality 30fps RT (optimalizálás után...) és egy Performance 60fps RT nélküli mód. Mert a launch előtti trailerben "rock solid 30fps"-t említettek a fejlesztők RT-vel, hát, ez nem igazán van meg. Pont nem az alapból trágya optimalizálásairól híres Ubinak kellett volna ezt az RT módot ellőnie.

Alapjaiban véve maga a játék jó, nekem tetszik, de ezek a game-breaking hibák játszhatatlanná teszik, a tegnapi csontfagyás után pedig biztosan nem indítom el újra amíg ki nem jön még 15 patch amivel talán orvosolják ezeket.

Ez a stúdió évről-évre egyre lentebb adja.

[ Szerkesztve ]

(#7) zsoltti válasza Lifer092 (#6) üzenetére


zsoltti
senior tag

sajos a save game most sem lett kijavitva a jatekban A Series X-en a legujabb patch altal, kb 6 ora jatekom oda veszett. hogy lehet ennyire felkesz jatekot kiadni, aztan a legfontosabb funkciot nem patchelni?

(#8) lmno válasza zsoltti (#7) üzenetére


lmno
őstag

Igen, nálam is szar még mindig. Próbáld offlinera tenni a konzolt, és utána indítsd csak a játékot, nekem eddig így nem fagyott.

(#9) PeAdam


PeAdam
tag

Alapvetően nagyon tetszik a játék és viszonylag szépen is fut, de bakker, bugok tömkelege. Ennyi buggal életemben nem találkoztam, mint ebben a játékban. Ráadásul egyszer úgy kifagyasztotta a gépem, hogy összeomlott a Radeon Adrenaline driver, csak egy hard reset segített a PC-nek :D ettől függetlenül játszom vele, mert nagyon élvezetes a játékmenet, viszont ahogy az Uborka kiadja a játékait az minősíthetetlen kategória.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#10) zsoltti válasza lmno (#8) üzenetére


zsoltti
senior tag

Nekem nem fagy , csak nem menti el a jatekot!
viszont a hullahazba amikor fenykepezni kellett bugos mert nem ment tovabb a misszio, ott a 3bol a jobb oldalit kell egybol fenykepezni es akkor tovabb megy

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.