Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chapel


Chapel
addikt

Ez ugyan az a gameplay videó mint a korábbi. Elnézve a textúrákat, inkább ps3 ugrott be sem pedig 4. (Nincs ps-em, de látva Uncharted gameplayt, leesett az állam, ez ahhoz képest nem olyan extra szvsz.)
Természetesen a videó minősége nem adja vissza a valós játék látványát és biztosan sokkal szebb lesz, de nem éreztem annyira jónak.
Persze ez betudható annak,hogy már vagy 10x láttam a trailert ;]

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2) Shing


Shing
őstag

Ugyan úgy néz ki mint a PC-s... na de majd kiderül ha kijönnek a végleges verziók...

(#3) Blitz23 válasza Chapel (#1) üzenetére


Blitz23
tag

Elvileg ez a gameplay is PC-n futott!:)

(#4) Gergosz2


Gergosz2
veterán

jól néz ki !

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5) oriic válasza Blitz23 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg ps4-en futott.

Live-Die-Respawn

(#6) Chapel válasza Blitz23 (#3) üzenetére


Chapel
addikt

"...de a mi a lényeg, hogy a bevágott gameplay jelenetek a Playstation 4-es verzióból származnak." ;)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#7) oriic válasza Chapel (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hibás leírás, javítottam is, a gameplay ugyanaz mint amit korábban láttunk, itt a videóban csak a PS4-re való fejlesztésről beszélnek. Elnézést félreértettem a dolgot.

Live-Die-Respawn

(#8) errorcode06 válasza oriic (#7) üzenetére


errorcode06
őstag

Szóval akkor most min is futott a játék? Mert az előző gameplay-t nem láttam.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#9) oriic válasza errorcode06 (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pc-n.

Live-Die-Respawn

(#10) ldave válasza oriic (#9) üzenetére


ldave
félisten

Pedig a felvillanó ikonok PS gombokra utalnak :) Legalábbis mintha a lila négyzet jönne fel néha.

A Slime draws near! Command?

(#11) icons válasza ldave (#10) üzenetére


icons
addikt

Feltételezem emulált környezetről van szó.

(#12) Shing válasza ldave (#10) üzenetére


Shing
őstag

Mivel a Sony konferenciáján mutatták be nem fogják megmondani, hogy ez PC-s... egyszerűen kicserélték az ikonokat arra.

(#13) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Csak hallottam a szövegben a multit, és beugrott: milyen jó is lenne egy olyan játék, amit úgy kezdesz, hogy Single vagy olyan multi amibe páran random beleszolnak:

Pl elkezded a várost uralgatni silngle-ben aztán pipálsz egy online pipát, és a városod elkezd átlagolódni az éppen aktuális onlineokéval (persze az övéké is a tiedhez), utána pedig mehet a fogócska vagy co-op városhack meg hasonlók... illene a játékról eddig kialakult képbe.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14) Blitz23


Blitz23
tag

Vajon milyen pc-n futott?:) Valószínű gtx 680/corei7 van a háttérben,de akkor is kíváncsi lennék. Legalább nagyjából tudni lehetne,hogy milyen pc kell majd ehhez(gondolom ez a max) a grafikához.Soha nem értettem miből állna megmondani:/..

Ledgeri:Azért a kivitelezésre kíváncsi leszek :D Általában az új dolgok nem nagyon működnek elsőre,meg hát ubi:D

[ Szerkesztve ]

(#15) E1even válasza Blitz23 (#14) üzenetére


E1even
senior tag

Hátha... ;) "Általában az új dolgok nem nagyon működnek elsőre..."
A remény hal meg utoljára. :DDD ;]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#16) Blitz23 válasza E1even (#15) üzenetére


Blitz23
tag

Próbálok pozitív maradni :DDD !

[ Szerkesztve ]

(#17) E1even válasza Blitz23 (#16) üzenetére


E1even
senior tag

Amit "sajnos" meg is értek, mert rossz tapasztalat az van bőven. :DDD
De dicséretes az új kezdeményezés, és nem egy újabb rókabőrt akarnak lehúzni... :D ;]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#18) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ez brutál jól néz ki, nem is gondoltam volna. :Y :R Most enyhült kicsit a GTA V PC verziója miatti elkeseredettségem, ezzel kihúzzuk egy darabig. ;]

(#19) Dealer95 válasza Blitz23 (#14) üzenetére


Dealer95
őstag

Szerintem meg pont hogy AMD-s gépen futott ;)

(#20) Blitz23 válasza E1even (#17) üzenetére


Blitz23
tag

Értékelem egyetértésedet :DDD
Az új Star Trek alapból coopra tervezett játékban a pc-s coop megjelenéskor sem működött. :DD
Az egyik fejlesztő írt(utólag derült ki,hogy az) a steamen,hogy neki semmi gondja nincs vele és tuti,hogy csak a steam szervereivel lehet a gond :DDD

Kicsit akkor a játékról is: Nagyon várós! Ez a"az emberek azt mondják rólam semmi önkontrollom nincs magam felett,de igazából soha nem volt még ekkora erőm irányítani a dolgokat"duma csúnyán magyarra fordítva eléggé bejött:)

(#21) Jhonny06 válasza Blitz23 (#14) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nyilván direkt nem írják ki, látszik a videón, hogy teljesen kimaxolva vették fel. Nem írhatják oda, hogy GTX690 SLI, mert elriasztja a népet. :D Így meg annyi marad meg belőle, hogy milyen kurva jó grafikája van..

(#22) Blitz23 válasza Dealer95 (#19) üzenetére


Blitz23
tag

Mi alapján érzed ezt?:) Techdemok miatt gondoltam gtx 680-ra.Meg az nvidia nagyon ráfekszik most a pc játékokra,mert a konzolokkal nem foglalkoznak.Szerintük nincs bennük potenciál.

(#23) Blitz23 válasza Jhonny06 (#21) üzenetére


Blitz23
tag

Na jó,de pont emiatt,ha odafigyelnének ezzel lehetne dicsekedni is.Pl gtx 580/gtx 660 ti hd 7870/7950-el ment volna az elég pozitívum szerintem.De abszolút igazad van,nagyon nagy eséllyel "4 Titan" vitte a játékot bár így se volt meg a fix 60 fps :DD

[ Szerkesztve ]

(#24) huskydog17 válasza Blitz23 (#22) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nem. Az NV a Free-to-Play és MMO játékokra koncentrál, míg az AMD az AAA PC portokra. A Watch Dogs is Gaming Evolved cím, ez már tény, be is lett jelentve.
Ennek fényében én inkább Radeon 7990-re tippelnék. Mivel ugye a Ubisoft Montreal az AMD-vel van szerződésben, így erősen kétlem, hogy NV VGA-kat részesítenék előnyben, pont ellenkezőleg.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#25) danih válasza Blitz23 (#22) üzenetére


danih
addikt

He :F
Néhány hónapja a csimpi NV szerint a PC már haldoklott... . Se pc, akkor most konzol sem, marad akkor a shield :))

(#26) Gergosz2 válasza danih (#25) üzenetére


Gergosz2
veterán

mindem haldoklik amihez nincs köze az nV-nek ;]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#27) icons válasza Gergosz2 (#26) üzenetére


icons
addikt

Pont ezt szerettem volna mondani:)

Az, hogy a konzolokban nincs potenciál az nVidia szerint...babamese. Számukra biztos, hogy nincsen, amíg le nem szerződnek velük:D

[ Szerkesztve ]

(#28) Blitz23


Blitz23
tag

Akkor tevedtem, orulok, hogy AMD-s lesz. Lemaradtam kicsit ezekszerint : DDD Koszi az infot!

[ Szerkesztve ]

(#29) Mastergyerek


Mastergyerek
csendes tag

Én már csak egy gépigényt várok és remélem nem az lesz a minimum követelmény hogy Core i7 proci és GTX 680 videókártya.

(#30) Blitz23 válasza Mastergyerek (#29) üzenetére


Blitz23
tag

Ott még nem tartunk, hogy az legyen a minimum.:)

(#31) Mastergyerek válasza Blitz23 (#30) üzenetére


Mastergyerek
csendes tag

Ennél a játéknál még azon se lepődnék meg! :D

(#32) Blitz23 válasza Mastergyerek (#31) üzenetére


Blitz23
tag

Szerintem gtx 650 ti boost hd7850 durvan a minimum vga.

[ Szerkesztve ]

(#33) Shing válasza Mastergyerek (#29) üzenetére


Shing
őstag

Hát nem tom.. egy attól gyengébb gép a GTA4-t agyonmoddolva tudná futtatni úgy, hogy a GTA4 nem a mai hardverekre lett optimalizálva.. oh wait, a GTA4 semmire sem lett optimalizálva. :DDD

[link]
[link]

Tudom, hogy ez még mindig nem Watch dogs, de nem is kell hozzá GTX680 és érjünk már el egy 5-6 éves játék moddolt verziójától szebb grafikát...

(#34) Mastergyerek válasza Shing (#33) üzenetére


Mastergyerek
csendes tag

Hát remélem is hogy a HD 7870-em elég lesz hozzá :)

(#35) Blitz23 válasza Mastergyerek (#34) üzenetére


Blitz23
tag

Tuti.

(#36) oriic válasza Mastergyerek (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha az nem elég akkor semmi. :DDD

Live-Die-Respawn

(#37) errorcode06


errorcode06
őstag

Most találtam. Az új PS4 :)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#38) BlackTreff válasza errorcode06 (#37) üzenetére


BlackTreff
tag

Nagyon remélem, hogy nem így fog kinézni! :)

(#39) oriic válasza BlackTreff (#38) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze hogy nem. :)

Live-Die-Respawn

(#40) Gergosz2 válasza errorcode06 (#37) üzenetére


Gergosz2
veterán

ez a blade server dizájn nem hiszem , hogy sokaknak bejönne :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#41) errorcode06 válasza BlackTreff (#38) üzenetére


errorcode06
őstag

Én inkább ilyet képzelnék el a nappalimba a TV alá, mint mondjuk egy - szerintem - bumfordi 360-as stílust.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#42) BlackTreff válasza errorcode06 (#41) üzenetére


BlackTreff
tag

Méretre még úgy ahogy megfelelne, de az egésznek a kinézete számomra nagyon gagyi hatást kelt, de hát ízlések és pofonok! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.