Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Nice try, Ubisoft, nice try...

De már nem hiszünk neked... :N

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) ollochances


ollochances
csendes tag

És már megint gagyibbnak tűnik a grafika a bemutató előtt néhány héttel? Nem tanultak az előzőből? Azt megvettem, ezt nem fogom.

(#3) sTERNI


sTERNI
senior tag

Előrendelés/vásárlás előtt mindenkivel kötelezően megnézetném ezt.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#4) wolfman válasza ollochances (#2) üzenetére


wolfman
veterán

Nem tanultak az előzőből?

Nem, nem tanultak. Tudnak a dologról ,tisztában vannak vele, hogy az emberek hőzöngenek a végtermék minősége miatt, de ha ezekkel a húzásaikkal át tudják verni a lehetséges vásárlóbázis 10%-át, ők már jól jártak. Jelenleg ebben látják a profitnövelést, nem tudnak túllépni a trükközésen.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5) arpi6k


arpi6k
addikt

Maffia 3 szintű bukást várok tőle...

Intel & ATI

(#6) kengyel


kengyel
nagyúr

Nekem az első része is tetszett, erre is kíváncsi vagyok.

kengyel

(#7) .LnB válasza arpi6k (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Mafia 3 se bukás, csak nagy a balhé körülötte. De itt nem lesz. Csak nem lesz akkora közönsége.

Személy szerint nem értem miért nem tesznek az ilyen játékokba mint a Mafia 3, GTA4, Watch Dogs 2 választható karaktert. Nekem a felsorolt játékok mindegyikében unszimpatikus a főhős (nem vagyok rasszista nem azért). De ha választani lehetne mondjuk egy szőke cica hacker-t akkor jobb szemmel tekintenék a játékra. Nem tudnék azonosulni ezzel a Hacker Lewis Hamilton gyerekkel. :/ A csajjal se tudnék azonosulni de legalább jól mutatna.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Chapel válasza .LnB (#7) üzenetére


Chapel
addikt

"A csajjal se tudnék azonosulni de legalább jól mutatna"

Persze, persze nem kell a duma :D
Amúgy tény, én is jobban szeretem Lara hátsóját bámulni mint Drake-ét :))

Az ilyen kaliberű neveknél ritka a bukás, worldwide mindig behozzak a szép forgalmat. (Ahogy egy amerikaban bukó hulladék, trágya stb. film mint Függetlenség napja 2, szep lassan elkezdi majd a bevételt termelni, max lassan és beleszamitva az összes országot.)
Nem bukás, hanem mérsékelt siker...

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#9) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Watch dogs nekem felejtős megvan az első rész amit kb. 1 óra után miután gyorsan eldurrantotta minden egyediségét beállt egy halál unalmas menj A-bol B-be és ott lövöldözzél vagy hackeljel. Mára hányingert kapok ha valahol meglátom a játékot futni... :(

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#10) dergander


dergander
addikt

Nekem nincs bajom a játékkal,az első is tetszett nagyon. Ezt is várom,elő is rendeltem

(#11) noPublicFG válasza sTERNI (#3) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Így összesítve ez nagyon ütős. :) :))

plus ça change, plus c'est la même chose

(#12) davidsone


davidsone
addikt

Ömerikn sit! :D

noPublicFG: Az! Vastag bőr van a pofájukon..

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#13) #81556480 válasza sTERNI (#3) üzenetére


#81556480
törölt tag

+ a true next gen experience videót

(#14) .LnB válasza sTERNI (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kár már ezen a videón lovagolni még mindig. És várni, hogy ismét kritikán aluli, bugos játékokat fognak kiadni. Volt egy fejlesztési ciklus amibe beleestek azok a játékok, volt botrány, utáltuk őket (köztük én is, nagyon!). De lássuk azt is, hogy ez a dolog lecsengett. Kiadják majd ezt a WD2-t ami egy középszerű cucc lesz, annyi vizet se fog zavarni mint az elődje. És kétlem, hogy a minimálisnál nagyobb gond lesz vele bugok, és optimalizáció terén.
Persze nem baj ha óvatosak vagyunk az Ubi-val kapcsolatban, nem mondom, hogy rendeljünk bármit is elő tőlük! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) Bad Pritt válasza .LnB (#14) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kiadják majd ezt a WD2-t ami egy középszar cucc lesz, annyi vizet se fog zavarni mint az elődje.

Amúgy ebben igazad lehet, de azért azt sose felejtse el senki, hogy az Ubi csinált már olyat korábban, nem is egyszer, hogy egy közepesen szar előző rész után csinált egy egészen király folytatást. Ott volt az AC után a második rész, vagy a Far Cry 2 után a 3.

De nem is csak az Ubi ilyen, ott van az EA, akik egy relatív kis közönség előtt sikeres Garden Warfare után kiadták az idei év egyik legjobb multis játékát a GW2-vel (ezt halál komolyan mondom), vagy a TF felemás fogadtatása után most úgy tűnik sokkal nagyobbat szakítanak a második résszel.

Ubinak volt egy baromi szar sorozata, mondjuk a WD-től kezdődően, ami kitartott idén év elejéig, de szerintem a Far Cry Primal, Division, RS Siege már bőven nem az a kategória, mint a WD vagy az AC Unity volt anno.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#16) .LnB válasza Bad Pritt (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen ezt a középszart finomabban is írhattam volna, középszerűre mondjuk. (Át is írom, nehogy más felhúzza magát.)
Csak azért írtam azt mert az eddig látottak alapján szerintem semmi extra nincs benne. A drón újdonság, de az alapok ugyan azok. És megosztóbb is lesz mint az elődje, a #yoloswag stílus miatt. Engem az is kimondottan taszít. Nagy kihagyott ziccer volt a WD1, kár érte. Azt kellett volna jól megcsinálni.

Amit írsz az is igaz lehet, hogy jó játék lesz. Csak az érdeklődés nincs meg iránta úgy látom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) wolfman válasza Bad Pritt (#15) üzenetére


wolfman
veterán

Ubinak volt egy baromi szar sorozata, mondjuk a WD-től kezdődően, ami kitartott idén év elejéig, de szerintem a Far Cry Primal, Division, RS Siege már bőven nem az a kategória, mint a WD vagy az AC Unity volt anno.

Division nem szar lett, hanem közel sem olyan mint beharangozták és rettentő bugos. Én nem játszottam vele, de előbbit én is láttam saját szemmel, utóbbi mindenhonnan csöpögött. Én inkább azt mondanám, hogy az Ubi félkész és rettenetesen felületesen elkészített játékokat készít, de olyanra gondolok, hogy karakter animáció. Amikor odaállok az ajtó mellé, rányomok a nyitás interakcióra, erre az odacsúszik talpon ahhoz a pozícióhoz, amit ők szeretnének. Ezt lehet szépen, meg ocsmányul, UBI megelégszik az ocsmánnyal. Ugyan ez vonatkozik a nem csak Unity-re, de a Syndicate-ben is. elnagyolt, agyon scriptelt sz@r.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#18) Bad Pritt válasza .LnB (#16) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jó játék lett a WD, csak épp korszakalkotó, világ legjobb játékának lett beharangozva és ahhoz képest csúnyán leszerepelt. Érezhető azóta, hogy nem csak Ubiék, de mindenki visszavett a marketingből és kevésbé repkednek ilyen fellengzős nyilatkozatok meg brutális videók.

Ez a stílus meg a szereplők a fiatalokat pont betalálja, csak pont ezek a fiatalok azok, akik ilyen dömpingben egy Dishonored 2, BF1, TF, CoD között lehet észre sem veszik ezt a játékot. Pl az teljesen kimaradt nekem, hogy a Civ 6 is most jelenik meg, annyi mindenről jönnek hírek meg cikkek...

(#17) wolfman: A Syndicate kategóriákkal jobb játék, mint a Unity volt fénykorában. Divisionnél is volt butítás szinte minden téren, de így sem akkora, mint a WD-nél, ott az online rész hiányosságai verték ki a biztosítékot (cheatergate).

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#19) keIdor válasza .LnB (#7) üzenetére


keIdor
titán

Nekem a Mafia 3-al is ez a fő bajom, egyszerűen ezzel a Lincoln nevű karakterrel nem tudok azonosulni egyáltalán. Nekem sem a feketékkel van a bajom, félreértés ne essék, túl nagy a kulturális ellentét inkább.
GTA V-öt imádtam, de a Franklin nevű karakter számomra megint csak teljesen lényegtelen, unalmas volt, ahogy a haverja, Lamar is.
A Trevor meg a Michael-t viszont csíptem.

Nem vagyunk amerikaiak, ezért van ez szerintem. Engem ez a "nigga" meg ezek a szlengek is irritálnak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) wolfman válasza keIdor (#19) üzenetére


wolfman
veterán

Nem a néger énével volt bajod, hanem az ami nekem is, hogy ő volt lényegében a jófiú, unalmas, semmilyen karakter. Ő akart rendet tenni a másik két szereplő között, csak éppen nem volt semmi érdemleges az ő személyében, karakterében. Ott volt, csatlakozott a bandához és írtak rá egy sablon "nigger" szerepet, de olyan céltalannak éreztem.

Ezt a MafiaIII játékot meg még nem is igazán kezdtem el, de olyan embernek érzem, aki alapból jó, az ártatlanokat védi, de közben ha kell, radikális eszközökhöz is nyúl és 2mp alatt megy át terminátorba és kíméletlenül legyilkol mindenkit. Legalább valami feszültség lenne önmagában, hogy vége a háborúnak, nem akar több ártatlant ölni, először unszolni kell vagy a körülmények ráerőszakolják a gyilkosságot, de nem ez van. Baj van a családdal? Igen! Tartozás? Igen! Akkor menjünk öljünk le mindenkit. Na ebben nem látom a rációt.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#21) melega válasza dergander (#10) üzenetére


melega
őstag

Nekem tudod mi bajom volt a játékkal:

Watch Dogs 2-őt azért nem akarok mert az első részét úgy tudtam végigjátszani hogy letöltöttem egy trainert beütöttem az örökélet, örökgyorsaság cheatját amikor Destonet kellett kilőni a kocsiból elötte utolérni a kocsiját, és a végén amikor rengeteg rendőrt ki kellett nyirni, mert ki adta ellenem a körözést, utána lekapcsolni. Máshogy nem tudtam végigjátszani. Annak pedig nincs értelme hogy megvegyem a 2. részét és ne tudjam végigjátszani csak félig, playstation 4-en nincs trainer nincs csalás, nincsenek kódok.

A GTa 4,5-el, Mafia 2-vel nem volt ilyen bajom. Azokhoz nem kellett kód hogy végigjátszam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.