Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) davidsone


davidsone
addikt

Biztos vagyok benne el lehet pötyörészni vele, sokan túl magasra teszik a lécet és elégedetlenkednek, természetesen teljes áron felejtős ha majd bemegy 10k alá...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#2) djculture


djculture
félisten

"de van pár hiányossága"
Egy oldalon keresztül írhatnám az a pár százat ami van.. legtöbbet a crew már megbukott játékból vettek át láthatóan. Ezer forint amit nagy duzzogva megér, az előzőt 2000-ért vettem minden dlc-vel az még jobb volt mint ez. Ebből annyi elég volt hogy nyomtuk fél órát a médiában, francnak se kell.

[ Szerkesztve ]

(#3) myckie2


myckie2
őstag

Bírom amikor a negatív lista olyan hosszú, mint a pro lista és a pro listán pont negatív dolgok szerepelnek (grafika), de a játék 80%-ot kap. Bocha jól fizet a Ubisoft?

(#4) atike


atike
nagyúr

Nem az én világom. Nagyon nem. Na majd a negyedik rész - talán... :DDD

(#5) djculture válasza atike (#4) üzenetére


djculture
félisten

Kinek az .. gyakorlatilag már megbukott a játék kutyának se kell: [link]
Szerintem ezek után nem lesz negyedik rész.

[ Szerkesztve ]

(#6) davidsone válasza djculture (#5) üzenetére


davidsone
addikt

Nem baj az annál olcsóbb lesz ;] Én azt mondom 3-5Kért el lehet baromkodni vele...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#7) hajbel válasza atike (#4) üzenetére


hajbel
addikt

Far Cry-ból is a harmadik rész volt a legjobb. Ubiéknál így szokás :D

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#8) he7edik.


he7edik.
addikt

Én csak röhögni járok ide a megmondó embereken. :K

Égő szöveg a flém vázon

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

A trailer megnézése közben nem éreztem semmit. Vagyis a játék számomra érdektelen.

[ Szerkesztve ]

(#10) erahurka


erahurka
félisten

"teljes áron felejtős ha majd bemegy 10k alá..."

Pár éve még 10k volt a teljes ár, de szép idők voltak! :(

(#11) drinker


drinker
tag

Nekem semmilyen elvárásom nem volt az első résszel kapcsolatban (nem dőltem be az Ubifos marketing maszlagának) és nagyon jól el tudtam szórakozni vele. Megkockáztatom, hogy rámondjam -tetszett- a játék.
Erre is kíváncsi vagyok, na persze majd használtan veszem töredék áron.

[ Szerkesztve ]

(#12) davidsone válasza erahurka (#10) üzenetére


davidsone
addikt

A PS árak szerintem régen is borsosak voltak, az tény h új áron játékot venni nem olcsó mulatság, de szerencsére én türelmes típus vagyok... :D

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#13) PiTM0N


PiTM0N
tag

Azért lesznek még a Gamepodon még PC tesztek valamikor, lehetőleg nagy költségvetésű multiplatform játékokról?

(#14) melega


melega
őstag

Tudom sokakanak az első rész sem volt nagy durranás, de nekem bejött.

A második is tetszett, az hogy a kvadkopterrel nem birtam bombákat elhelyezni a szavazógépeken, és amúgy sem tudtam a kvadkoptert, és a kétkerekű kiskocsit hogyan kell fejleszteni nagyon megnehezítette a játékomt. 30 óra volt a végigjátszás, Az utolsó küldetés 5 és fél óráig tartott. Állandó erősítéshívás, a tűzharcok jóval nehezebbek voltak nekem mint az előző részben ott médium fokozaton lelöttem mindenkit, itt meg rengeteget kellett bujkálnom könnyű fokozaton, és sokszor elmenekülni a tetthelyről ezért tartott nagyon sokáig a végigjátszás.

Amivel még szivesen játszanák Ghost Recorn Wildlands, és Division sajnos azokhoz állandó internetkapcsolat kell és psn plus előfizetés így maradok az AC alapú játékoknál. Assassin'S Creed rajongó vagyok.

Amik szerintem idén jól sikerültek:
Bloodborne, Dark souls 3, GTA 5, Witcher 3, Doom, Deus Ex Mankind Devided, Battlefield 1.

Deus EX, és Doom lesz amire spórolok nyaralás mellett.
A Battlefield 1 ami még tetszik. A többi megvan.

[ Szerkesztve ]

(#15) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Hatalmas fejlődés << >> a történet sajnos nem túl izgalmas.

Ez nem oximoron ?

(#16) VTom


VTom
veterán

Hasonló dolog ez, mint Róma bejárása után leülni az Assassin's Creed Renaissance elé.

Az nem az Assassin's Creed Brotherhood? Renaissance csak könyvben volt nem? :U

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#17) caprine


caprine
aktív tag

Ha a fizikai modell van olyan szinten mint a Mafia II, amit a végére egészen megszoktam akkor nekem megfelel. Csak annyira rossz ne legyen mint a Carmageddon Max damage-ben. Az első részhez a VGA-val együtt kaptam még a megjelenése előtt, egyszer végig lehet tolni, érdekes, de elég sok minden benne maradt fejlesztés és ötlet téren. Azt hogy erőltette az online játékot, na ezt volt az a pont ami miatt végül lecseréltem tört verzióra, abban ilyen gond nem volt és dlc is lett. Egyébként nem értek egyet, hogy az első részben a történet túl lapos lett volna, a megvalósitása már igen, de az más tészta.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#18) VTom


VTom
veterán

:U

Watch Dogs 2 vs. GTA V

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#19) ribizly válasza caprine (#17) üzenetére


ribizly
veterán

Én csalódtam az első részben. Az egyetlen olyan game, amit első nap vásároltam meg, de végig sem toltam... :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#20) davidsone válasza VTom (#18) üzenetére


davidsone
addikt

az esős összehasonlítás az nagyon nagy :C

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#21) micafighter válasza drinker (#11) üzenetére


micafighter
nagyúr

+1 Ugyanígy voltam vele :K

(#22) nullpoint


nullpoint
senior tag

Nem ártana valódi ingame képeket tenni a marketing-render képek helyett a cikkbe... Ugye... Ha már tesztről van szó....

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#23) djculture válasza caprine (#17) üzenetére


djculture
félisten

Ebbe még jobban erőltetnék az online játékot, de baj vagy szerencse ( kinek mi ) abszolúte nem működik még az online rész:)

(#24) Mister_X válasza PiTM0N (#13) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem mindegy, hogy hol tesztelik le? A játék tartalmilag ugyan az, sztori, játékmenet szempontjából. PC-s tesztelés esetén max azt lehetne beleírni, hogy mennyire optimalizált (vagy sem) vagy mennyire elkúrt az irányítás (vagy sem).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25) davidsone válasza Mister_X (#24) üzenetére


davidsone
addikt

meg a látvány is más ez már 3 dolog ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#26) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

alkotás, alkotás, alkotás...

miért kell minden vackot "alkotás"-nak hívni, főleg ha egy újabb Ubisoft iparosfércmunkáról beszélünk?

ubisoft, alkotás...
reggel én is alkottam, gondolom a szónak erre az értelmére volt kihegyezve a dolog. Az ubisoft újra pottyantott valamit :))

[ Szerkesztve ]

(#27) b.


b.
félisten

8 pont? Számomnra erős túlzás. felejthető kategória, tipikus tucatjáték, ráadásul a grafika meg sem közelíti a manapság elvárható színvonalat. semmiben nem ad élményt egy GTA5 után, ( most nem a cikkben szereplő render képekről beszélek, nem is értem mit keresnek ezek itt, mikor ez elméletileg nem promo. )
Annyi bug van benne , hogy felcseszte az agyamat már egy óra játék után.
nem vagyok rasszista se anti feminista, de komolyan már nem akarok csajjal és négerekkel játszani minden játékban, mert már a könyökömön jön ki.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#28) b.


b.
félisten

hopp dupla sry

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#29) arc82


arc82
tag

gtx 1080 ti is kevés 4k-ra:(

Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.