Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ferencka


ferencka
tag

nekem annyira nem jött be a gameplay.az hogy hentelem a népet halomra és nincs semmi gondolkodtató momentum vagy feladat (mint pl god of war és hozzá hasonló játékok amibe ugye akad egy pár) az egy idő után szerintem elég unalmas dolog,de hátha raknak bele valamiféle rpg fejlsztésű elemeket és akkor talán megér egy misét.

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Hú, remélem tényleg alaposan Under Development.
Mert ráfér...

(#3) JoeYi


JoeYi
őstag

ha nincs kint az UD felirat akkor eléggé megmosolyogtam volna. A cinematic az jó, de a gameplay.

Komolyan mintha a trójaiak zombik lennének és csak várnák, hogy ledöfjék őket. Meg az a 3fős bossban is a pajzsosok fénysebességgel mozgatják a páncéljukat...

(#4) akangels


akangels
tag

Hát mit is mondjak :S eléggé hulladék szaga van a játéknak:S csak nekem nem tetszenek ezek a moonwalkolo laggolo katonák?:O:S tényleg csak a halálra várnak kb:S ez nagyon UNLIKE:S :( :(

(#5) #08052480


#08052480
törölt tag

Ez nagyon gáz, hatalmasat fog bukni...

(#6) InVino86


InVino86
aktív tag

Uhh elmentem WC-re meghozta az ihletet :(

(#7) Kanczy


Kanczy
veterán

Ordít róla, hogy "GAGYI!", bár még UD.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Hát ez a két videó nem nagy durranás... Nem sokat kell majd gondolkodni a játékban ahogy elnézem. :U

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.