Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ez az a game aminél pénzt fizettek a pozitív értékelésekért steamen? :) Anno a Crytek játékok miatt az emberek,köztük én is, high end gpu-t vett. Kár,hogy így végzōdött

Life, Uh, Finds A Way

(#2) XuChi


XuChi
addikt

Igyenes, akkor gondolom pay to win. Vagy lehet érvényesülni free user-ként is ?

(#3) Sefter válasza XuChi (#2) üzenetére


Sefter
veterán

kiderül, máskor nem, a bétánál.. :B

Psn ID: sefter_hun

(#4) oriic válasza XuChi (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ismerős egy ideig játszott a PC-s változattal, állítása szerint komoly pénzeket bele lehet ölni, de teljesen ingyen is játszható.

Live-Die-Respawn

(#5) XuChi válasza oriic (#4) üzenetére


XuChi
addikt

Nah ez az amit nem szeretnék. Ha free user-ként is lehet meccset nyerni, és nem csak "zöldfülűek" ellen, akkor ok, de ha free user vs premium user esetében eldöntötten a premium user fog nyerni akkor kuka.

[ Szerkesztve ]

(#6) Mirman válasza XuChi (#5) üzenetére


Mirman
őstag

Én játszottam vele egy idei , teljesen vállalható és egy forintot nem költöttem rá . Régi Cod feelingje van , elfogadható a grafika és pörgős a játékmenet.

(#7) laposonly11 válasza XuChi (#5) üzenetére


laposonly11
senior tag

A szuper cuccokat pontokért is veheted, viszont ahhoz sok, sok, sok meccset kell lenyomi, viszont ha szembe találkozol egy fizetős júzerrel, aki vett magának brutális testpáncélt, sisakot jó fegyvert, nem sok esélyed van... az insztant detfh', egy emberke rohangál a pályán és halomra gyilkol mindenkit, kb. így!
De azért nem vészes, én játszottam vele vagy 30 órát, és szerencsére a játékosok 99%-a frí júzer volt!

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#8) Enigma1945 válasza XuChi (#2) üzenetére


Enigma1945
őstag

Siman lehet. En olyanokat lovok alap fegyokkal, hogy csak lesek. Koltottem ra par ezer forintot is, de inkabb csak camokra. Az mondjuk nevetseges, hogy ha veszel egy fegyvert, akkor nem orokre marad nallad, ill lehet ugy is, de sokkal dragabb. Nem penzrol beszelek.Porgos jo fps, de maradok a bf4 nel

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#9) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

A legfontosabb kimaradt: VAN-E BENNE BATTLE ROYALE MÓD??? :DDD Anélkül ma már kenyeret se vennék.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#10) oriic válasza Tomy Yayo (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pár hónapja már van.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.