Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .mf


.mf
veterán

"Gondolunk itt elsősorban az Atom processzorra, amivel kapcsolatosan 1,44 GHz-es órajelet adtak meg, ebből pedig kitalálható, hogy az x5-Z8300 típusra esett a választás. Emellé 4 GB RAM és egyelőre ismeretlen méretű háttértár párosul."

Az X5-Z8300 csak 2 GB-ot kezel, tehát a nagyobbik x5 lesz, aminek szintén ennyi az alap-órajele, ellenben turbója magasabb. [link]

A vékonyságot nézve eleinte csak csóváltam a fejem, hogy milyen hűtése és akkus üzemideje lesz ennek a szokásos Core m procival, de Atommal ez még lehet jó is. Végre nem a 8300 2 GB RAMmal. Remélem árban nem lesz elszállva, bár ha a Surface Pro és nem sima atomos Surface ellen indítják, az viszont nem sok jóval kecsegtet.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#2) Zanik


Zanik
addikt

A képek alapján elég nehéz elképzelnem miként "összecsukható" a tablet és a dokkoló! :B

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#3) ROBOTER válasza Zanik (#2) üzenetére


ROBOTER
addikt

https://www.youtube.com/watch?v=P0-URYJc8LU

Nekem az összes ilyen megoldás kidolgozatlannak, kapkodásnak tűnik (bár az iPad Pro billentyűzete sem biztos, hogy hűde praktikus lesz).

[ Szerkesztve ]

(#4) Szergely83


Szergely83
tag

2048 szintű nyomásérzékenység, wacom toll, de jól hangzik! És elcseszik atom procival, meg 4gb rammal... :(

(#5) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szép. Az atom processzor miatt viszont még 1000 dollár is sok lenne. Szerintem elhibázott dolog volt azt használni, hacsak az ára nem igazodik hozzá. Méretben is inkább az ultrabookokkal versenyez, nem a Surface Pro-val.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Ez így inkább a sima Surface 3 ellenfelének tűnik. A toll nagyon profi, de nekem ez a dokkolós megoldás nem jön be.

Laci

(#7) derive válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


derive
senior tag

Hja, de egy Wacom toll onmagaban dob ra par szaz USDt. Es nem csak ar, hanem hasznalhatosag tekinteteben is!

(#8) Szergely83 válasza derive (#7) üzenetére


Szergely83
tag

Jegyzetelésre sokkal olcsóbb megoldás is megfelelt volna. Értelmes grafikai munkára a teljesítménye miatt alkalmatlan gép.

(#9) Zanik válasza ROBOTER (#3) üzenetére


Zanik
addikt

Ez nálam ne számít összecsukásnak. Amit az Asus tablet-notebook kombói (vagy épp az új Surface) tudnak, az összecsukás!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.