Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ZoPád


ZoPád
tag

"...lelkes amatőrök és professzionális felhasználóknak egyaránt ideális munkatárs lehet..."

1) felhasználók számára / amatőröknek

2) Maga a mondat jelentése az, ami irritál a legtöbb marketingszövegben meg -sajnos- cikkekben is, illetve az erre való törekvés a gyártók részéről.
Valamiért nem fogják fel hogy ezzel nem szélesítik a potenciális vevőréteget hanem egy olyan köztes terméket hoznak létre ami amatőröknek már túl drága, professzionális szinten pedig nem fognak vele szüttyögni, hiába -azon a szinten- olcsó.

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#2) lenox válasza ZoPád (#1) üzenetére


lenox
veterán

Miert, ez mar professional szinten nem jo? Mi az, ami jo?

(#3) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

300-ért a pen only medium elég slágercuccnak hangzik

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#4) ddekany válasza dy_nmq (#3) üzenetére


ddekany
veterán

Az gondolom lesz br. 90e Ft, persze ha már nem lesz újdonság és kifogytak a Intuos4-ek. Pedig kipróbálnám, de így hogy pénzt nem termelnék vele...

(#5) Kwi


Kwi
csendes tag

Jók ezek a Wacomok! Első Intuos amit használtam még soros porton ment és még most is van hozzá win 7-es driver, pedig van már vagy 10 éves. Kevés gyártó van amelyik ilyen sok ideig ad támogatást a termékéhez!

(#6) Ruuwa


Ruuwa
tag

Jó hír, nemsokára lehet vadászni a használt 3-as vagy 4-es szériás modellekre. :DD

Valami tréfás, humoros, mégis mélyenszántó gondolatokat magában hordozó, rövid, velős mondat, mely egyéniségem rendkívüli sokszínűségéről tesz tanúbizonyságot.

(#7) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Bő 200 euróért már van ....nemis rossz :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#8) banhammer


banhammer
veterán

Korrekt vasak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) tibi72 válasza banhammer (#8) üzenetére


tibi72
aktív tag

Hát nem tuddom. Nekem volt Wacom Intuos3 A5 táblám talán azt szeretem a legjobban.Most van egy Intuos4 L-méretü. Nem tuddom hogy érdemes e lecserélni.
Az aktiv tollas felület kisebb lett ha összehasonlitom a két L-méretet az I4-nél és I5-nél.
Atol hogy bele raktak egy vezeték nélküli használatot énszerintem nem lett jobb igy is gondok vanak a tollhegy vonal követésel gyors huzásnál,inkább egy USB3.0 nak jobban örültem volna. Meg a vezérelhetö gombok menyisége sem lett több.Ha már kisebb lett az aktiv felület rakhatak volna a másik oldalra is. A Touch én szerintem meg felejthetö én kapásbol ki kapcsolom csak be zavar. Ja még egy valami az árak mi hozánk képest elvanak szálva de én szerintem már régen nem érnek anyit amenyire tartjuk ezeket. Enyiért már monitoros cuccokat kellene árulni. Még egy gondolat, maga a tábla és a toll minösége nem lett jobb én szerintem.

(#10) ddekany válasza tibi72 (#9) üzenetére


ddekany
veterán

Gondolod az USB 2 átvitel késleltetésének jelentős része van a késleltetésben?

(#11) tibi72 válasza ddekany (#10) üzenetére


tibi72
aktív tag

Pasz. ugy gondolom ha USB3 nak gyorsabb az átviteli sebesége akkor itt is javulás érhetö el. De nem vagyok szakért a témában.

(#12) tecsu


tecsu
addikt

Na, mi az eddigi tapasztalat? :))

Tenyleg lassu az adatatvitel vagy megeri az arat?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.