Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) The DJ


The DJ
addikt

Basszus... ezt elolvasva az életkedvem is elment, de komolyan. :( Voltam én már hónapokat kórházban, volt műtétem is, túl vagyok 1-2 cifra dolgon, de még mindig nem találtam olyat, amitől jobban parázok, mint a fogorvos. Fogalmam sincs mitől alakult ez ki bennem, mert vagy 10 éve (jézusom! üssetek!) voltam utoljára, akkor is csak azért mert kötelező volt az ellenőrzés. Azóta hála az égnek nem is volt rá szükségem, viszont megtörtént a baj nemrégiben (megint sarkítok, mert nem most történt már)... evés közben ráharaptam valami igazán keményre és letört a fogam kb. fele. Na igen ám, de én makacs ember vagyok, akkor csak annyit éreztem, hogy nem tudom elsőre elrágni. Nem, mi? Dehogynem! És nagy hévvel rágódtam tovább rajta, valószínűleg akkor már a letört fogam darabjával egyetemben. Így tehát sikerült még több kárt okoznom mire leesett, hogy talán fel kéne adni a harcot. Akkor ijedten tapasztaltam, hogy hoppá, ez bizony egy fél fog meg egy kis ultrakemény dunakavics :(

Pár nap alatt megszokta a nyelvem az új felállást odabenn, enni is tudtam rendesen, mert akkor még nem éreztem hátrányát a dolognak. Majd elmegyek és megcsináltatom... majd holnap. Majd ha nem lesz ennyire stresszes időszak. Majd később. És addig halogattam, hogy egyik reggel az első harapásnál egy éles fájdalom nyilallt belém. Igen, a törött fogamból jött. Azóta pedig teljesen átszoktam arra, hogy a bal oldalamon rágok, a jobb oldalt teljesen hanyagolom, mivel ha oda jutna az étel, akkor bizony piszkosul fájna. És még mindig nem mentem el fogorvoshoz, mert tudom, hogy biztosan ki kellene húzni. De ha nem, akkor gyökér kezelni kellene és egyéb cifraságokat végezni rajta, erre pedig még mindig nem vagyok lelkileg felkészülve. Tudom, puhapöcs vagyok... nem sok mindentől félek, de a fogorvosoktól piszkosul. :U És magamat ismerve az lesz belőle, hogy majd akkor megyek el, ha már alapesetben is annyira fáj, hogy nem bírok meglenni tőle.

Hihetetlen egyébként, mert amikor a szám oldalából vágtak ki egy darabot odabenn, akkor koránt sem paráztam ennyire.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.