Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rolly


Rolly
veterán

nem lesz nagyon kevés az a képpont szám?

(#2) Z0C! válasza Rolly (#1) üzenetére


Z0C!
őstag

próbáld ki..

bár tuti, hogy az Apple is kitalál valami hasonlót...

Tiszta G.I Joe lesz mindenki majd :D

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#3) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Ilyenbe ha kimegyek az utcára azt hiszik Csillagharcos vagyok...

(#4) ESP23


ESP23
senior tag

Nem hiszem hogy szüksége van erre az embereknek.
De mondjuk a mai világban nem lehet tudni.

(#5) Rolly válasza Z0C! (#2) üzenetére


Rolly
veterán

kipróbálnám de nincs ilyenem + biztos vagyok, hogy kevés ez a pixelszám ilyesmiben fullhdnak kéne lennie szerintem ...

(#6) hito válasza Rolly (#1) üzenetére


hito
nagyúr

Nekem volt Olympus Eye-Trek FM-700 szemüveg monitorom. Annak 500-as sorfelbontása volt ha jól emlékszem, de még az is nagyon gyengének tűnt.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7) azbest


azbest
félisten

nem szúraj ki a szemét ha elesik? komolyan :U

(#8) H-ger


H-ger
tag

ez is 1000 dolcsi.
ejnye.
drága ez a technològia, de ennyire?

hger-xperiablog.blogspot.hu - Minden ami Xperia!

(#9) Kashim


Kashim
őstag

Csak ennyit tennék hozzá.

(#10) ESP23 válasza Kashim (#9) üzenetére


ESP23
senior tag

Elértük azt a szintet hogy a gyártók a rajzfilmekből merítenek ihletet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) inferno88 válasza b4zsi- (#3) üzenetére


inferno88
őstag

Vagy hogy a headseted mikrofonját előrefordítottad.

Semper fi!

(#12) Meteorhead válasza ESP23 (#4) üzenetére


Meteorhead
aktív tag

Szerintem amint elérnek ezek a cuccok valami értelmes pixel mennyiséget, futótűzként fogják leváltani a TV-ket. Egészen biztos vagyok benne, hogy rohadtul fölösleges mammut méretű kijelzőket nézni a lakásban 5-8-12 méterről. Miért nem hozzuk közelebb a kijelzőt (mondjuk 3 centire), és akkor lehetne kisebb is. Sokkal kevesebb négyzetméter LED panel kerülne a kukába. (Az elektronikai hulladék durván nő)

Apun, anyun és a gyerekeken lenne mind egy ilyen, és wireless streamelné a képet a lejátszó a szemüvegekre. Így fog kinézni a házimozi. Nem kell hozzá se üresen hagyott fal vetíteni, se 3 négyzetméter LCD, csak 3 négyzetcenti. Ha másért nem, legalább ezért jó a mobilokban az irgalmatlan pixel háború, mert egy szint után talán erre is jó lesz.

(#13) enginev3.0 válasza azbest (#7) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azért olyan sűrűn nem esik el az ember, vagy ha igen akkor a kezét le szokta tenni hogy na fejét verje be :D Egyébként nem látom sokkal veszélyesebbnek egy sima szemüvegnél, ahol még szilánkok is lehetnek

Viszont sok értelmét sem látom. Már tényleg minden hol virtuálisan fogunk élni. Le se kell majd ülni a gép elé, vagy elővenni a telefont

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14) haxiboy


haxiboy
veterán

Szerintem a google féle szemüveg sokkal divatosabb lesz...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#15) ESP23 válasza Meteorhead (#12) üzenetére


ESP23
senior tag

Van abban valami amit írsz, sőt biztosan mert ahogyan fejlődik a technika ez benne van a pakliban.
Ami biztos, nekem nem kellene egy ilyen eszköz, már csak azért is mert még a napszemüveget sem tűröm magamon, és semmi olyat ami a kelleténél közelebb van az arcomhoz.
Az már más kérdés hogy ez mennyire fogja rontani az emberek szemét, mert nem hiszem hogy kímélné őket.
Ez a szemüveg csak arra lesz jó, hogy az embereknek egy újabb okot adjon arra, hogy kidobják feleslegesen a rengeteg pénzt, majd egy hiba miatt amitől valamiféle sérülést szereznek, beperelik az adott gyártót.
Na de majd meglátjuk.

(#16) flierqqq


flierqqq
tag

Szerintem ezt úgy lekapják bárkiről az utcán mint a kiscsaj kezéből az ájfónt a metrón. :(( :(((

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#17) HuMarc


HuMarc
addikt

Csak nekem tűnik úgy, mintha rá lenne Photoshop-polva a nőre a szemüveg? :F Szerintem hülyeség ilyennel kijönni, főleg ilyen felbontással...

(#18) Rolly válasza Meteorhead (#12) üzenetére


Rolly
veterán

teljesen igazat adok neked, de pl a projektoros filmnézésnek nagy-nagy tv-n lévő filmnézésnek is megvan a feelingje ... :) bár ugye régen a némafilmeknek is megvolt ...

(#19) Dominó85 válasza b4zsi- (#3) üzenetére


Dominó85
veterán

Küzdj meg velem Songoku. :C

* Péter - 06302461862 *

(#20) Meteorhead válasza Rolly (#18) üzenetére


Meteorhead
aktív tag

Az IMAX és a tüdőlebenyrengetőbasszus egészen biztosan túl fog élni (vagy továbbfejlődni), mert a panelban hamar lekijabál Telka néni, hogy "Haakíccsa má lejjebb fiatalember aszta filmet!", ellentétben a moziban nincs hangerőszabályzó. ;)

És ahogy mondod, az otthoni mozinak is megvan a varázsa, de ma sem ülünk már le úgy rádiózni, mint ahogy azt a szüleink tették egy időben.

(#21) peestee83


peestee83
aktív tag

Kíváncsian várom az első használható modelleket :)
Bár hasonló eszközt (nem feltétlenül telefont) el tudnék képzelni bizonyos esetekben. Egy ilyen kütyü jól jöhet teszem azt egy taxisnak. Ezen nézi az útvonalat. Vagy más munkakör, ahol nem kellenek batár monitorok, és nem kell bevinni adatot, csak monitort nézni.

Otthoni mozizás? Fél szemmel nem néznék szívesen TV-t :D

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#22) Zedz válasza Meteorhead (#20) üzenetére


Zedz
addikt

A rádió és a TV között azért nem apró a különbség, a mai fullHD TV-k és e között meg csupán a méret. Szerintem egy ilyen sosem fogja kiszorítani a mai és jövőbeli TV-ket. Mégiscsak élvezhetőbb egy nagy, fullHD tv-t nézni remek hangzással mint ezzel a kis valamivel. Ez szerintem egy teljesen új szegmens és nem célja leváltania semmit.

(#23) Halo


Halo
senior tag

Abban az 1000 dolláros árban a csajszi is benne van? Csak az asszony meg ne tudja! Úgyhogy pszt! ;]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#24) Dominó85 válasza Halo (#23) üzenetére


Dominó85
veterán

*fenn hangon kiabálva* Halo azt mondta, hogy... ;] :C

* Péter - 06302461862 *

(#25) decoati


decoati
aktív tag

hogy a fenébe működik ez? Hová fókuszál a szem?

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#26) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Ilyenem biztos nem lesz :(

(#27) enginev3.0 válasza DeathBat666 (#26) üzenetére


enginev3.0
félisten

Őőőő, miért is?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#28) noorbertt válasza flierqqq (#16) üzenetére


noorbertt
őstag

Ne otthoni fejjel gondolkozz:)
UK-ban ipaddal játszanak a metron...

Engem konkrétan zavarna és otthon mozira sem használnám. Miért? Mert ha én jobbra akarok nézni hogy épp a kutya mit csinál akkor ne akadályozzon semmi.

(#29) LámaZ


LámaZ
addikt

A 3D-s filmeket most is szemcsivel nézitek.

Legyen minden jó!

(#30) LámaZ


LámaZ
addikt

1024x768!

Legyen minden jó!

(#31) noorbertt válasza LámaZ (#30) üzenetére


noorbertt
őstag

pff ufó :D

A 3D szemüveg ennyire nem korlatoz le.
Ezt a faszit egy szenes lapáttal úgy pofán lehet csapni h észre sem venné..

(#32) R081


R081
tag

Nyilván, hogy katonai célokra már egy jó ideje használják ezt a technológiát, és mit ad Isten, épp a Vuzix is készt hasonlót katonai célokra...

...csak idő kérdése volt, hogy a civil szférába is betörjön.

Szvsz nem lesz ez rossz, ha a jó nép elfogadja és hozzászokik.

Krav Maga - We train like we fight, we fight like we train.

(#33) R081 válasza Z0C! (#2) üzenetére


R081
tag

Nem kell kitalálnia, a Vuzix gyártja az iWear szemcsiket iCuccokhoz. :D

Krav Maga - We train like we fight, we fight like we train.

(#34) HuMarc válasza R081 (#32) üzenetére


HuMarc
addikt

Van erről valami forrás, hogy ilyet a katonaság használ?

(#35) Rakeem válasza HuMarc (#34) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Ha lenne ilyen forrás, már agyon lőtték volna azt aki kiszivárogtatta, és mindenki mást aki tud róla.
Egyébként meg komolyra fordítva a szót, google.com és biztos lehet találni róla infot.
A katonaság fényévekkel jár a civil szféra előtt.

[csak egy példa]

[ Szerkesztve ]

(#36) R081 válasza HuMarc (#34) üzenetére


R081
tag

Nem mintha nem lehetne begúglizni, hogy "military video glasses", vagy valami hasonló marhaságot. :U

Egyébként meg onnan származik az internet is, meg a mobilteló is, a hordozható víztisztító, meg stb.A legtöbb ilyen techsz*rságot a frontokon vetik be először, majd rá x idővel piacra dobják a civileknek, hagy nyammogjanak rajta.

Krav Maga - We train like we fight, we fight like we train.

(#37) shaddam


shaddam
aktív tag

Azért lehet különbséget kéne tenni a látom mi van előttem csillagharcos kütyü, meg a házimozi a fejemen dologtól. Utóbbi 180 ezerért vihető, rendes 3d-vel [link] Annyira nem durva az ár ha megnézzük milyen olcsó, szellemképes tévét adnak ennyiért, igaz ott az egész família egyszerre szenvedhet :D

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#38) moleculez


moleculez
veterán

azert a telefont ne valtsa mar le. En szeretem kezben tartani a telomat, erezni az anyaghasznaltot, tudni mire adtam ki penzt. Kb minta bakelit-digital ellentet. Amugymeg szerintem biztos nem szembarat a cucc. Filmezni meg... Nem most meg nem jon at.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.