Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Én is nagyon vágyom egy ilyenre, 2-3 naponta, max hetente elolvasok egy könyvet, azt meg cipelem mindig magammal suliba is... Talán a nyáron összemelózott pénzből majd tudok venni, hacsak nem megy el az eszem, és költöm el az egészet a gépre :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) The DJ


The DJ
addikt

Nagyon régóta szemezek már ezekkel, ha volna rá pénzem esküszöm ez lenne a következő beruházásom, de amíg ilyen magasak az áraik, addig biztosan nem fogok tudni beszerezni egyet a közeljövőben :(

Pedig milyen szép is lenne az összes könyvem egy kis vékony valamiben tartani, amit bárhol és bármikor olvashatok. Laptopon vagy CRT-n olvasni teljesen más. Sose tudtam néhány oldalnál tovább jutni, mert egyszerűen zavart, bántotta a szemem és nem éreztem azt, hogy valóban olvasok. De ezekkel már szinte olyan lenne az érzés, mint a valódi könyvek esetében. Nagyon hasznos fejlesztések és reménykedem, hogy rövid határidőn belül olyan árban lesznek majd, hogy egy egyszerű, mai magyar anyagi helyzettel rendelkező ember is hozzá tud jutni.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.