Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bit_bro


bit_bro
tag

Szia, annyit szeretnék megjegyezni, hogy sem a cikk címéből, sem a rövid összefoglaló szövegből, sem az első 3 bekezdésből nem derül ki, hogy milyen típusú termékről van szó.
Szerintem ezt mindenképpen érdemes lenne pótolni, mert így maximum azok fogják megnyitni a cikket, akik már ismerik a gyártót.

(#2) flash-


flash-
veterán

gr07 hez képest hol helyezkedeik el ez a füles?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#3) PR0JECTNR56 válasza bit_bro (#1) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az érdeklődők bele fognak nézni, a Logout saját oldalán pedig egy borítóképen lévő fülhallgató kellőképpen informatív, csakúgy mint a cikk első oldalán lévő képek, így nem érzem szükségét egy ilyen módosításnak.

(#2) flash-: A GR07-hez még nem volt szerencsém saját lejátszóval, így erről nem nyilatkoznék, de a fülhallgatós topikból talán honfoglalo-t kérdezd meg vagy xmaas-t, nekik lehetnek tapasztalataik.

(#4) total90 válasza flash- (#2) üzenetére


total90
veterán

2 dobozzal arrébb a polcon láttam legutóbb.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) bit_bro válasza PR0JECTNR56 (#3) üzenetére


bit_bro
tag

Én pl. a Gamepod-on láttam a cikk linkjét, és fogalmam nem volt, hogy miről szól...

(#6) steven84 válasza bit_bro (#5) üzenetére


steven84
tag

Akkor neked jó lesz a sima boltban kapható fülesek valamelyike is. 😜

(#7) bit_bro válasza steven84 (#6) üzenetére


bit_bro
tag

Látom sikerült felfogni a lényeget...
Pont azért írtam, mert nem mindenki ismeri a gyártó termékeit.
De ha netán épp fülest keres, és elolvassa a cikket, akkor ez is bekerülhet az esélyesek közé.
Ha nem látszik se a címben, se a rövid leírásban, hogy miről van szó, akkor miért kattintana a cikkre?
Én nem fikázni jöttem ide, csak jót akarok...

(#8) NKing


NKing
tag

Csak nekem jut eszembe, hogy ez a füles tisztára olyan, mint egy SZTK-s hallókészülék? :D

(#9) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

VSD3S is igen remek füles, nagyon szeretem, de ha ez még egy fokkal jobb akkor szinte kötelező vétel bárkinek aki minőségibb fülest keres :)

Sony Hybrid gumiharangokat honnan lehet szerezni itthon? A gyárival én sem vagyok elégedett.

(#10) Bodz


Bodz
nagyúr

Az oke hogy jobb lett a magas, de meg ez is sziszeg? :)

(#11) bozont


bozont
veterán

Nekem van mindhárom szériából, VSD1/3/5 és igazság szerint, a VSD1-nél maradtam. A 3-nak ugyan több mélye van, ami jó ilyen techno, dnb és hasonló mély orientált zenékhez, rockhoz már nem annyira. Az 5-nek van a legkevesebb mélye a három közül, a tere viszont a legnagyobb és ez a legrészletesebb is. De ami miatt maradtam az 1-nél, az a magas tartomány. A 3 és 5 esetében olyan mesterséges hatása van, magasabb hangerőn már zavaró mindkettő, míg az 1 esetében kellemes marad. Mondjuk pont az 1-nek van a legkisebb tere, de ez nem annyira zavaró. És az izolációja is a legjobb a három közül. Most érkezik a VSD2 és AN16, majd meglátjuk mi a helyzet azokkal.
Persze a dologhoz hozzátartozik, hogy csak egy Xperia SP-vel hallgatok zenét jelenleg. De gondolkozom egy DX50 beszerzésén, pedig nem akartam ennyit költeni egy külön zenelejátszóra, viszont olcsóbban nem találtam normálisat. :(

[ Szerkesztve ]

(#12) Nigér


Nigér
őstag

Én csak azt nem értem hogyha mindössze hatezer példányt készítettek, hogyhogy még most is lehet kapni?
(Úgy értem innen a fórumról többeknek is van.)
Azt gondolnám, ez egyszerűen nem mennyiség és régesrég el kellett volna fogyjon... már a bejelentéskor, illetve ahogy kapható lett

[ Szerkesztve ]

(#13) PR0JECTNR56 válasza bit_bro (#5) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ennyi "rejtély" igazán belefér a cikkbe és a linket megnyitva a cím alatt, jobbra találod a kulcsszavakat, amely a kissé jártasabbak számára az IEM szóból derül ki, de a fülhallgató szó is szerepel benne a könnyű azonosítás kedvéért, így hát további parttalan elmélkedést nem igényel ez a kérdéskör véleményem szerint.

(#10) Bodz: Ha Debrecenben jársz meghallgathatod, Cowon-ról rendben van. :K

(#14) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Nagyon kipróbálnék egy ilyet egyszer...egy sennheiser cx300-hoz képest hogy szól?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#15) PR0JECTNR56 válasza *Mukeey* (#14) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Vélhetőleg minden téren jobb tőle, tekintve, hogy a VSD3S is egy jobb fülhallgató, mint a kiöregedett CX300.

(#16) *Mukeey* válasza PR0JECTNR56 (#15) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem volt ilyen szintű fülesem még,ezért kérdezem...ebben az árkategóriában ez mennyire jó ajánlat?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#17) PR0JECTNR56 válasza *Mukeey* (#16) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Szerintem mindkettő (VSD3 és 3s/VSD5) korrekt vétel az árukért, amit számításba kell venni, hogy miről hallgatod, milyen zenékkel és milyen hangzást szeretnél hallani, mert több jó füles is van ennyiért, de ahány szereplő, annyi karakter.
Esetleg nézz be ebbe a topikba itt jobban körül lehet járni az igényeidet.

(#18) kerekfej


kerekfej
addikt

Köszönjük a tesztet! :R

(#19) guppy válasza Bodz (#10) üzenetére


guppy
őstag

AMB M^3-ról nem sziszeg, meg persze telefonról sem (bár ott a VSD3S-sem sziszegett).

VSD5 - egyértelműen ajánlott, meglepően jól szól telefonról is, sztem sokkal jobban mint a VSD3S, de erősítőről azért már érezni a korlátait. Bár az árát nagyon megéri.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.