Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) veector


veector
senior tag

yééééháááá :D
szerintem én majd egy 32gb-osat szerzek be.

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Remélem egy bemutatót írsz róla. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#3) Zsom!


Zsom!
tag

Jó cuccnak tűnik, de szerintem az ipod touch mellett nem nagyon fogják venni. :( (Nem azt írtam, hogy az ipod jobb!)

[ Szerkesztve ]

(#4) veector válasza Zsom! (#3) üzenetére


veector
senior tag

Hát ja, azon van egy alma. De kit érdekel. Nem az számít hogy másnak is van-e, hanem hogy ez tetszik, és ezt választjuk/választom

[ Szerkesztve ]

(#5) Zsom! válasza veector (#4) üzenetére


Zsom!
tag

Nekem is van egy ipod-om és tényleg nagyon jó cucc de nincs összehasonlítási alapom. Majd ha megnyomkodtam egyet akkor eltudom dönteni melyik a jobb. Vagy hatalmas siker lesz és akkor az alma fejleszt valami ütősebbet, vagy óriási bukó akkor pedig az alma röhög a markában. :(

[ Szerkesztve ]

(#6) Alexios válasza Zsom! (#5) üzenetére


Alexios
veterán

tekintve, hogy nagyjából csak usában lehet kapni, így nem igazán ellenfele az ipodnak, az almát különösebben nem foglalkoztatja szerintem.

(#7) veector válasza Zsom! (#5) üzenetére


veector
senior tag

Nekem volt egy iPodom, de csak sima 6th gen (ugye 6 a classic?) nem touch. Szóval a ZHD nekem biztos jobb lesz. Állítólag hangminőségben veri az iPodot

[ Szerkesztve ]

(#8) Psychonaut válasza veector (#7) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez azért nem valami nagy teljesítmény, az iPodok köztudottan elég középszerűen szólnak.

(#9) Zsom! válasza Psychonaut (#8) üzenetére


Zsom!
tag

Hát, én a kedvenc zenéimet átkonvertáltam apple lossless formátumba, és szerintem nagyon jól szól!

adam014: ha nagyon beérné az ipodot akkor szerintem érdekelné.

(remélem lesz itt is teszt róla)

(#10) Alexios válasza Zsom! (#9) üzenetére


Alexios
veterán

de tekintve hogy meg se jelent amerikán kívül tudtommal, vagy nagyon kevés helyen, így az ipod beérésétől marha messze van

(#11) veector válasza Zsom! (#9) üzenetére


veector
senior tag

de soha nem fogja beérni. a ZHD már elég régi termék ahhoz, hogy ebben ne lehessen reménykedni

(#8) Psychonaut
azt én is tudom, csak megjegyeztem, mert eddig sajnos a legjobb hangminőségű cuccom a fent említett classic volt :F szóval nagyon ki akarom próbálni a zhd-t

(#12) vsgaborr11 válasza Alexios (#10) üzenetére


vsgaborr11
tag

Ha olvastál Zune HD-ről híreket(nem itt, itt sz*rt sem írnak róla, itt nem érdekel a kutyát sem, csak egy szűk kört, mint pl., veector, vagy én), akkor olvashattad, hogy a kiadás után a 16 gigásból az Amazon, és a Neweggs.com sem tudott rendelni 1 hét után, a Microsoft keveset csinált, a nép viszont vitte mint a cukrot. Azóta apadt ez a növekedés, az új 64 gigással meg a 4.5-ös szoftverrel lehet már alakult a helyzet.

Amúgy Amerikán kívűl Kanadában, Angliában(Egyesült Királyságban) jelent meg, európai startot már rebesgetnek itt ott, de hát amíg nincs normális App Store(most még csak ingyenes Microsoft termékek vannak, viszont ezek rohadt minőségiek). Mondjuk XNA-val írt játékok és appok mennek rajta mindenféle hackelés nélkül, az MS engedélyezte a használatukat.

Eczke, Zsom!: Ja és akkor még egyszer: Igen, lesz róla teszt, videó, kicsomagolásos videó, minden, UI-t bemutató videó, amit akartok.

[ Szerkesztve ]

(#13) Zsom!


Zsom!
tag

De az MS miért nem jelenteti meg máshol is? Úgy látják nem fogyna belőle?
De mindegy, aki nagyon akar az beszerzi. (Remélem én is kitudom majd próbálni valahol.)
vsgaborr11: akkor talán van remény az európai megjelenésre :C A tesztnek meg örülök. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) Alexios válasza vsgaborr11 (#12) üzenetére


Alexios
veterán

értem én, nekem is tetszik a cucc, de ettől függetlenül akkor is keveset adtak el(illetve kevés helyen jelent meg) ahhoz hogy ipod verő legyen. Na majd WP7 start után talán jobb lesz ennek is a helyzete

(#15) vsgaborr11 válasza Zsom! (#13) üzenetére


vsgaborr11
tag

Amúgy pont most 4 napja jött ki hivatalosan a Zune Pass a UK-be :) [link]

(#16) <NewL> válasza Zsom! (#9) üzenetére


<NewL>
addikt

azt, hogy és mivel kell?

There's an app for that

(#17) Zsom! válasza <NewL> (#16) üzenetére


Zsom!
tag

Én ezzel csináltam. Még régen itt a fórumon találtam.

[ Szerkesztve ]

(#18) <NewL> válasza Zsom! (#17) üzenetére


<NewL>
addikt

csak azt nem értem, hogy-hogy lesz jobb a mínősége.
adott egy 10megás 320kbt/s mp3 --- lesz belőle 50 megás apple looseless
és a mínősége mitől és hogy lesz jobb? :U

There's an app for that

(#19) veector válasza <NewL> (#18) üzenetére


veector
senior tag

Nem lesz jobb
Apple losslessbe (ALAC, .m4a) csak más lossless formátumból van értelme konvertálni, akkor is csak akkor ha a lejátszó losslessből az alacot szereti (lsd iPod)

Ez a 320kbit/s mp3 to lossless conversion olyan mintha egy 320x240-es képet 1600x1200-ba "konvertálnál". Csak a fájl mérete lesz nagyobb

van egy olyan tippem hogy ezzel te is tisztába vagy ;]

[ Szerkesztve ]

(#20) <NewL> válasza veector (#19) üzenetére


<NewL>
addikt

igen, de a koléga azt állította lentebb, hogy jobb lesz:D tudtam én, hogy baromság :)

most nézem, hogy nem írta konkrétan, hogy miből konvertálta.

akkora fasság ez a losseless, hogy nemigaz. nekem most konkrétan 50gb-nyi zeném van, ha ezeket losslessbe szerettem volna megszerezni most 3gb-nyi losslessem lenne, mert nincs fent a neten a 99%-a. (na úgy:D-zenéért nem fizetek) vagy ha meglenne mind már bekellett volna fektetnem 2-3 terrás külső vinyóra 100K-ért. ugye, hogy nem szól az annyival jobban:D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#21) Psychonaut válasza veector (#11) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez állítólag jól szól nagyon. :K

(#22) vsgaborr11 válasza Psychonaut (#21) üzenetére


vsgaborr11
tag

Igen?Az jó, már várom. :K

(#23) Psychonaut válasza vsgaborr11 (#22) üzenetére


Psychonaut
addikt

(#24) Zsom! válasza <NewL> (#20) üzenetére


Zsom!
tag

Nem tudom, lehet azért hallom jobbnak, mert bennem van a tudat hogy elméletileg jobb lett. :DDD Olyasmi lehet, mint a placebo. :DDD Ezek szerint nem jobb, de én mégis jobbnak hallom. :)) Na mindegy. De ha CD-ről Apple lossless-ben mentem az itunes-ba akkor jobb lesz?

[ Szerkesztve ]

(#25) Psychonaut válasza Zsom! (#24) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.