Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Tenk jú stevvenek,hogy korrektálta mondataimat :R
Viszont ha lenne sok ember olyan jó,és a felhozott ,,no name" ügyet nem értékelné,hanem elmenne mellette,mert nem szeretnék
ád 1, bannt kapni
ád 2, nem szeretnék permbannt kapni
ád 3, a cikk jobb a ,,no name" ügynél jelen helyzetben(mégiscsak minden szentnek maga felé nyúlik a keze? :) )
Amúgy a Cizoe ügyről viszont lehet disgurálni. kellemes olvasást!

(#2) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Szerencsére képet fel tudunk tolni a hozzászólásunkhoz, ez azonban (még) ritka.

Miért is lenne ritka? Mert nincs minden hozzászólásban kép?:F

Biztonsági okok miatt nem is lesz flash, nem kell rá várni:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

"Viszont az meglepett, hogy míg a legrosszabb PHPbb motor alatt futó fórum is tud avatar feltöltést, addig Magyarország vezető informatikai lapcsaládjának a fóruma nem."
Ez teljesen szándékos így, két okból. Az egyik, hogy a fórum avatárjainak stílusa egységes maradjon, a másik pedig, hogy az egyéni avatár egyfajta jutalmazás a hűséges fórumozóknak. Panthernek szerintem pár kattintás lenne és bárki tölthetne fel saját avatárt, szóval ez nem "nem tudjuk megoldani" kérdéskör :)

"Amúgy a Cizoe ügyről viszont lehet disgurálni."
Személyes (nem moderátori) javaslatom az, hogy inkább ne. Valószínűleg előbb-utóbb olyan vitát szülne, amiből jó nem fog származni.

(#4) Lenry


Lenry
félisten

míg a legrosszabb PHPbb motor alatt futó fórum is tud avatar feltöltést, addig Magyarország vezető informatikai lapcsaládjának a fóruma nem

- az egyéni arckép 600 regisztralt nap es őstag rang felett sem automatikus, ez nem egy szolgáltatás, ami jár, csupán a régi tagoknak szeretnénk ezzel kedveskedni;
(innen)

plusz így az avatárok egységesek maradnak, és elég kemény követelményeknek kell ezeknek az egyedi avatároknak is megfelelniük, hogy elfogadják őket. ezért nem tölthet föl akárki akármit

Cathfaern beelőztél :P

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

"Persze aztán ott van a PH! Játszótere, amit még Racecam csinált a „Logout előtti nagy bumm” idején. A lényege az, hogy mindenki ír egy halandzsa nyelven és arra válaszolgatnak a többiek (kár hogy Racecam lehúzta a topik redőnyét, de ez itt már csak mellékes)."

Nem vagyok benne biztos, de ha erre gondolsz:[link] nem biztos, hogy jól tudod a történetét. :N

u.i.: Szerintem se bolygassuk cizoe ügyét, mert semmi értelme... :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6) vsgaborr11 válasza Winner_hun (#2) üzenetére


vsgaborr11
tag

Nem úgy értettem,de elmagyarázom:a legtöbb oldalon nincs képfeltöltés a fórumhozzászólásokhoz,ezért írtam,hogy ritka.
@racecam:Én úgy vettem ki,hogy ez a története,de ha nem,akkor mondd el légyszi :B

(#7) vsgaborr11 válasza Cathfaern (#3) üzenetére


vsgaborr11
tag

Köszönöm a választ,így mindjárt más
@Lenry Azért köszi,hogy te is el mondtad :C

(#8) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Amúgy mi a búbánatért nem igazítja középre az írás egy részét?És miért nem dönti el?És hiába van formálva,nem változik :W

(#9) Winner_hun válasza vsgaborr11 (#6) üzenetére


Winner_hun
félisten

A PH-s résznél van, félreérthető:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10) Thunderzolee

Aztaaaaaaa.. egy előreláthatóan komoly vitákat indító topic témaindító írásában megemlítettem vala... :R

Am nem tudom, kyrabaybee topicja.. háááááát.... az elején valóban tetszett a dolog, utánanéztem ki lehet Ő, (mint szinte mindenkinek a PH-n), de nem tartom magam a topic aktív résztvevőjének.
Igaz ugyan, h szerepelek a képregényben is, meg jó lenne oda naponta írogatni, mert jófejek az ottani tagok, de a topicot inkább csak hetente egyszer-kétszer átolvasom, vagy még azt sem. Nem tudom, annyira nem jönnek be ezek az off-topic jellegű oldalak, kicsit olyanok, mint amik semmiről nem szólnak, az előfordul, h naphosszat a net előtt ülök, de a semmiről nem tudok mit írni, no name legalább össze-vissza ír mindenfélét, bár már leszoktam arról is, h tanácsokat írogassak a cikkeihez.
Minek.. Azért, h törölje?
Például szépen kimaradtam az "Első nap az iskolában" bejegyzéséből is, mikor egy nappal később észrevettem az írást, már vagy 150 hsz volt.
Átolvastam, mosolyogtam, írni is tudtam volna mit, de aztán mégsem.
Másnap már csak a cikizős (?) írást láttam valaki másnál, és ugyan nem értettem mindent, de gondoltam, h paródia. Mindenesetre jópofának tűnt.
Aztán el akartam olvasni az eredetit, de már törölve volt, meg az előző írás is. :W
Szomorú voltam, egyrészt a törlés miatt (pedig no name megígérte már párszor, h nem töröl több írást), másrészt az miatt, ami kikényszeríthette a törlést: gondolom már megint rossz irányba ment el a beszélgetés.. :U (Bár ez várható volt..)

Pedig anno amikor idekerült a Logoutra, volt 1-2 írása, amikre senki nem reagált.
Én feldobtam a témát, írtam hsz-t, valaki épp akkor írt hasonló kertészkedős bejegyzést, oda is belinketem az írásait.
Sőt, privátot is írtam no name-nek, kijavítottam a helyesírási hibáit (elküldtem a helyes szöveget priviben, sőt, figyelmeztettem, h írjon szépen, mert "szétszedik" itt a PH-n), tagoltam a sorokat, megsimogattam a buksiját.
Valószínűleg ebből született meg az a furcsa stílusa, h eleinte mindent "középre zárt", mintha valami verset írna.

Aztán felkapták a srácot, tele lettek az írásai hsz-okkal.

Néha, mikor ezek a bannolások vannak, elgonolkodok, h mi lett volna, ha anno nem írok Neki, illetve nem írok a bejegyzései alá, így nem kap UP-ot, szerintem mivel senkit nem érdekeltek a láthatóan amatőr első írásai (sorközök nélkül volt vagy 20 kép egybe ömlesztve), lehet megunta volna, h senki nem ír semmit, és megunván abba hagyta volna. Egész másképp alakult volna minden.
Aztán az is lehet, h ha nem én, akkor más ír első hsz-t, és így kap UP-ot. :K

Na mindegy, amúgy is leírtad, h e topicban ne foglalkozzunk névtelennel.

Ami a saját avatart illeti, Te is tudod gondolom, meg mások is leírták már, h az nem véletlenül van úgy, h csak bizonyos rang után lehet megkapni.
Am ezek a mostani avatarok ezek az ICQ levelező programban is fellelhetők, de gondolom ezzel nem mondtam újat.
Nem vagyok infós, nem értek a "háttérhez", de rendszeresen látogatom SG.hu-t, HWSW-t, Ipont is, és nem nyalizásból mondom, de a PH-n igencsak jól eltalálták azt, h hogy nézzen ki a fórum. Egy bajom van talán vele, amikor éppen írok egy hsz-t, az már az írás fázisában is olyan szélességű lehetne, mint amikor majd megjelenik. Könnyebb lenne formázni a sorokat, bekezdéseket.
Persze a félkövér, dőlt, aláhúzott, stb használata eltolják a sorokat, de alapesetben könnyebb lenne írni.

Más nem jut eszembe, szvsz nincs a Logouttal különösebb baj (bár Tildyvel egytértek), talán a végleges ban helyett folyamatosan egy-egy hétre pihenni küldeném az illetőt. Visszajön, ha jól viselkedik maradhat, ha megint valamit elszúr, egy hét ban.
Visszajön megint maradhat, aztán ha megint eldurvul, ismét egy hét ban.
Így elvileg nem tud az alapelvek ellen véteni, de nincs végleg elküldve senki, és nem fáj annyira egy-egy tag elvesztése, hiszen csak egy hétig tart.

Am én Commodore Világ fan voltam, de kíváncsiságból vettem a GURU-t is, és az 576KByte-ot is. (Jahh, jóvilág volt anno.)

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#11) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Hihetetlen, de a noname kultusz, pont azok hatására alakult ki, akik utálják és beszóltak neki, így minden topicba eljuttatva a nevét és több bejegyzésben is megemlítve őt -mint ez is-. Így a kultusz ezzel az írással is tovább él. :N

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.