Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

-Nagyon pörgeti a procit
-1440x900-as natív felbontáson is el van mosva az egész

A legjobb az egészben, hogy ezekre mind van megoldás :DD Ezt szeretem a Linuxban.

Egyébként meg, ha gondolatjellel írod, akkor két megoldás van: mondat elején nagybetű, és a végén pont, vagy mondat elején kisbetű, de a végén nincs pont. Ez így nemjóez :DDD

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) DJGABI


DJGABI
addikt

"következőnek a JollyCloud OS fog jönni"

did you mean: JoliCloud [link]? Inkább ne, épp a délután töröltem. Arra a pár netbookra lehet hogy jó ami támogatva van (bár kétlem) de nálam bugzott rendesen. Ilyen hogy a frissítések nem települtek, de még a programok sem, Chromium gondolt egyet nem indult többet, Flash plugin elszállt. Persze attól még kipróbálhatod, ezt legalább könnyebb eltávolítani mint Ubi-t, de nem éri meg rá a sávszélt meg a tárhelyet pazarolni.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3) MiNiM


MiNiM
tag

10.04ről hogy upgradelhetem??

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#4) szablya válasza MiNiM (#3) üzenetére


szablya
tag

Fel fogja neked ajánlani a frissítést, de az elérhető frissítéseknél is mindig el lehet érni. Most nem tudom elmagyarázni, hogy hol, de nem nehéz elérni. :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hm, ez már észreveszi, ha GUIből állítanak neki fix IP címet, vagy még mindig megvan neki a beragadt dynamic IP bugja (disable/enable megoldja, valamiért nem írja felül a config filet)?

azzal a 10.04 nagyon megszivatott, én meg csodálkoztam, hogy miért nem működik úgy a hálózat, ahogy kéne.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#6) madstunt


madstunt
addikt

plázacica disztro ;] :P
BTW én váltok fő gépen linuxra dual bootban amint a zenekészítéssel kapcsolatos dolgokat egy laptopra tudom költöztetni(merthogy zenével foglalkozni linux alatt olyan mint araboknál teveherét nyalni)

(#7) MiNiM válasza szablya (#4) üzenetére


MiNiM
tag

frissítéskezelő?

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.