Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) tildy


tildy
nagyúr

Én nem ismerek css programozási nyelvet, pedig webfejlesztő vagyok :U
Max leíró nyelvet.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) whiz


whiz
aktív tag

"a "kicsit" elavult Ph! kinézetét."

Attól, hogy régi, még nem biztos, hogy sz*r is, én szeretem. De mindenesetre kíváncsi vagyok :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#4) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Hát így messziről jól néz ki. Én örülök az új stylenak. Nem mondom hogy ez rossz de az újra mindig nyitott vagyok.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#5) ádyz


ádyz
addikt

Hehe, én már az első tesztelők között voltam! :P

(#6) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Jah most jöttem rá hogy ki lehet próbálni. Csak ennyit mondok már most: :R

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#7) vsgaborr11 válasza whiz (#3) üzenetére


vsgaborr11
tag

Nem mondta itt senki se hogy sz*r. Csak azt,hogy elavult egy "kicsit" :U

(#8) vsgaborr11 válasza tildy (#2) üzenetére


vsgaborr11
tag

Óhoppá,elfelejtettem,pedig dolgoztam már vele :B

(#9) #65675776 válasza vsgaborr11 (#7) üzenetére


#65675776
törölt tag

És mégis mitől lesz egy design elavult? Attól, hogy nincs túlcsicsázva? Szerintem a mostanival semmi probléma. Átlátható és funkcionális. Ennyi a lényeg, semmi több.

(#10) joey04


joey04
titán

Nekem ez nem tetszik. Sokkal jobb ami most van. Mostanában egyébként sok oldal megy át újításokon, és mind ronda lesz 1-2 kivételtől eltekintve. Nem kell elrontani azt, ami jó. :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) ádyz válasza #65675776 (#9) üzenetére


ádyz
addikt

Unalmas, ennyi.

(#12) Snowy_owl válasza joey04 (#10) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Ne felejtsük el hogy ez még csak egy béta változat és elég korai és még messze van az rtmtől.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#13) whiz válasza vsgaborr11 (#7) üzenetére


whiz
aktív tag

Az elavult többnyire azt jelenti, hogy régi, és már nem jó semmire - azért fogalmaztam úgy.

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#14) joey04 válasza Snowy_owl (#12) üzenetére


joey04
titán

Nekem maga a design, az irány amibe elmegy a dolog nem tetszik. Minden oldal ilyesmi "modern" külsőt talál ki mostanában, és bár mindegyik más, az alap valahogy megegyezik. Nekem nagyon nem jön be.
Remélem a "valóságban" nem terveznek semmiféle változást!

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) Tomics


Tomics
addikt

Nekem így bétán is tetszik, be is raktam. Várjuk a véglegest :R

PH! addikt since 2004

(#16) No-kia


No-kia
őstag

én is szeretm a mostani ph!-t, de mivel csaka style változik , nem a használhatóság, ezért örülök neki, :C :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#17) ádyz válasza Tomics (#15) üzenetére


ádyz
addikt

Csak kár, hogy várni kell, amíg betölti a teljes oldalt. :U

(#18) vsgaborr11 válasza whiz (#13) üzenetére


vsgaborr11
tag

A Nintendo 64 is elavult - mégsem szar. :P

(#19) samfishR


samfishR
senior tag

Nekem a mostanival csak annyi a bajom, hogy nagyobb felbontásnál nem teszi középre az oldalt, hanem bal szélen marad. Megnézem ezzel, hátha :R

enyhe irónia, hogy most tiltották ki cizoe-t, errefel kikerül logoutra az általa készített style :DDD

mod: megnéztem, középre rakja, de sajna ha egy fórumtémát görgetek, akkor marhára szaggat, olyan mint amikor nincs feltéve vga driver. nálam marad a régi, de a kinézete nagyon tetszik :K

[ Szerkesztve ]

(#20) Snowy_owl válasza samfishR (#19) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Hmm tényleg. Ezzel középre rakja az oldalt. Egyébként miért nem így van az eredetiben is? :F

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#21) Snowy_owl válasza joey04 (#14) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Én szeretem a modern dolgokat. Nem tudom milyen idős vagy de én még fiatal vagyok és biztos ezért.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#22) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem rossz. :C

Jó hogy nem valami flash- vagy silverlight-alapú kezelőfelületet írt a PH!-ra...
Az lenne aztán csicsa! ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#23) joey04 válasza Snowy_owl (#21) üzenetére


joey04
titán

hehe... én is fiatal vagyok, a valóban modern dolgokat, technikákat én is szeretem. a modern design az ami nem jön be. legyen az weboldal, vagy akár egy ház belső kialakítása. De pl a gépemre jó ránézni, belenézni ahogy látom: dolgozik a modern technika, alig fér a VGA stb. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) puttputt


puttputt
őstag

Felraktam, működik, tetszik! Köszönöm! :K Ennyi. :))

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#25) Thunderzolee

Nahát, ez t×k jó!

De én maradok a réginél, ha nem baj. Szerintem is tökéletes ez a mostani (is). :K Winampból is a Classicot használom, myVipen is a régi, hagyományos zöldet, Hackthaten is a régi kéket, MSN-nek sem jön be a 9-es verziója, és Skype-ból is a régit (piros) használnám, de sajnos azt már frissítés nélkül nem lehet telepíteni.
Pedig általában csípem az új dolgokat. :B

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#26) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Valami gáz lehet a boooot.commal,nem jön be :O És így nekem a sztájl sem jön be :(

(#27) cizoe válasza vsgaborr11 (#26) üzenetére


cizoe
őstag

műxik az, nem voltam itthon és lehet volt egy kis leállás.

UPDATE: Későeste várhatóan kész a 0.3, majd jelzem itt, hogy ha frissíthető. Ja és kicsit fürgébbre lesz tervezve várhatóan.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.