Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Milyen márka? Nekem most Al waha After Nine és Görögdinnye van! Az előbbi nagyon f*sza, az utóbbi sem rossz, de annyira nem inzentív az íze! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#2) vsgaborr11 válasza mexicanraven (#1) üzenetére


vsgaborr11
tag

Görögdinnyés nekünk is volt, annak konkrétan vízíze van, de sokáig bírja, amúgy a fahéjas asszem Al-Sultan, de rettentő jó!Mondjuk én Al-Wahát annyira nem díjazom, de vannak fasza aromái.

[ Szerkesztve ]

(#3) 14adam


14adam
addikt

Nemrég kaptam spanyolországból vizipipa dohányt.vanilia volt,de valami gusztustalan íze van...A rágós dohányt kóstold meg,az elején nagyon brutálisan jó íze van,de a végefele már sajnos elmegy :((( A kedvenc még mindig a citromos menta és az egyéb mentolos dohány na meg a red-bull se rossz,csak már annyiszor volt,hogy unom.Nemrég egy málnát toltam el,sajnos fújt a szél,ígyhát nagyon rossz íze volt,kár,hogy nem ithon szívtam el

(#4) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

De tudod miért nem mentél kirándulni, ugye? :Y Mert Tahó vagy. :DD
(tudod ez csak vicc)

Nekem már kb. 2 hete megvan az Al Fakher fahéjas dohány, de még kibontva nem volt. Kíváncsi leszek rá. Na majd jövőhéten. Egyébként én a Tropicanas dohányt tudom ajánlani. Nem innen szívott-e valaki ilyet. Szívott? Márkát nem tudok. Huzamosabb ideig nem lehet szívni szerintem mert akkor már nem fog tetszeni az íze, (legalábbis nekem nem tetszett) de az első két tömés szuper volt. Szóval szerintem szünetet kell tartani.

üdv: mraco

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#5) vsgaborr11 válasza 14adam (#3) üzenetére


vsgaborr11
tag

Rágósat próbáltam már, olyan 8/10-es, de nem rossz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.