Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) veector


veector
senior tag

kelleni fog egy első hsz

(#2) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Basszus senki?Mindenki Vateráról vásárol? :P

(#3) djtrancevo


djtrancevo
csendes tag

Nyugi, 5 nap az még normában van,. Egyébként nekem sok olyan rendelt cuccom van, aminél az eladó nem jelölte meg hogy shipped és gond nélkül megkaptam. Ugyhogy csak türelem. :K

ASUS WL-500gP v2 running Tomato 1.25 ND USB Ext

(#4) vsgaborr11 válasza djtrancevo (#3) üzenetére


vsgaborr11
tag

Köszi szépen, ez most megnyugtatott. Erre gondoltam is, csak mondjuk eddig mindig valami netes bolttól vásáróltam ebayen, és ott volt hogy 1 óra alatt feladták(pl. az n95-höz a 3 kijelzővédő fóliám).
veector: kösz az első hsz-t, így máris kommentelték a jóságot :R

(#5) madstunt


madstunt
addikt

én úgy vagyok vele hogy ebayen CSAK ellenörzött és/vagy mocskosul sok biznisszel rendelkezőtöl veszek... :U

(#6) .bableWes


.bableWes
őstag

now!

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#7) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

PayPal-lal fizettél? Ha igen, akkor nagy baj nem érhet. Ha nem, akkor reménykedj, hogy megkapod.

Én sokszor vásároltam Ebay-ről, voltak több tízezres dolgok is, és eddig nem volt gond. Soha nem jelölték meg shipped-ként a terméket, egyszerűen megjött, és kész.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#8) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Nem kell email-el szarakodni, ez nem vatera :D
Altalaban gond nelkul meg szoktak jonni a cuccok. Mennyi feedbackje van a joembernek? A power sellerek altalaban nem ernek ra emailekkel veszodni, ha nagyon nem valaszol kerdezz ra a termeknel.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#9) David93Pecs


David93Pecs
tag

Bizony,csak a paypal a megbízható fizetési mód. Semmi más... Western Union és egyéb baromságok. :D
Ebay-en sok a megbízható tag,de azért akad csaló is.Megkell nézni h kivel áll le az ember üzletelni.

(#10) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Tehát:
1., PayPallel fizettem(ezért is kérdeztem, mikor lehet vissza kérni a pénzem, mert ugye az eBay ezt garantálja)
2., A csávónak 21 értékelése volt, de abból mindegyik pozitív.
3., Eddig mindig válaszolt, gondolom most csak már megunta, hogy folyton kérdezem tőle, mikor küldi már el(szóval jó esetben már 7 napja el küldte, és akkor szombaton lesz ZHD cikk)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.