Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Szúszá :o

Gratulálok, csak így tovább! ;)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Samus


Samus
addikt

Ez hatalmas volt...az ember azt gondolja, végre lesz csaja. A végén meg "8800GT nem eladó". Tévedés, kocka maradt a tag :D

Egyébként látom semmi nem lett a levélből. MSN cím meg havertól...bár én ennyi idősen a barátnőktől kértem el, szóval...Mindegy, hajrá...egy beszélgetést be kellene iktatni. Lehetőleg egyedül elkapni, és úgy megkérdezni, nem-e lenne kedve meginni egy Kv-t, Teát, esetleg egy fagyit (turmixot semmiképp, az fimet szerint béna szöveg, bár nálunk úgy sem sok helyen adnak). Elmenni sétálni egy meghittebb helyre, hasonlók.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) vsgaborr11 válasza Samus (#2) üzenetére


vsgaborr11
tag

A 8800 GT-s dolog kicsit visszatérő geg jellegű :)
Milyen levélről beszélsz?

(#4) Samus válasza vsgaborr11 (#3) üzenetére


Samus
addikt

Sorry, összetévesztettelek egy másik "csajozós" kollégával. Ő egy levelet írt a lánynak, és választ várt rá...csak tudnám ki volt, így azt sem tudom mi lett a vége.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) stangli


stangli
senior tag

Következőkor dobhatnál egy téma indító egyszerű kérdés félét is :)

(#7) remixboy válasza Samus (#4) üzenetére


remixboy
tag

az én volnék...
vidd el egy sötét helyre,mondjuk a ruhásszekrény be :D

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.