Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Atis707


Atis707
tag

Ha a kiszemelt szabad akkor mire vársz? :)

(#2) vsgaborr11 válasza Atis707 (#1) üzenetére


vsgaborr11
tag

Mert ezt így egyrészt lehet napló formába ültetni,másrészt meg kéne az MSN-je,de haver meg nem akarja megadni :W

(#3) szablya


szablya
tag

Ez érdekes lesz, én kíváncsi vagyok :K

én leszek az ellenzék, csak ne utáljatok ki ;] (amúgy tényleg támogatom a dolgot)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) Wictor


Wictor
senior tag

...és ez eddig a csajban rólad alkotott rendkívül pozitív kép darabjaira robbant szét, miután megpillantotta az utolsó, zárójelbe tett sort... KOCKA powaa... :D

Amúgy meg vascső... ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) Lauda válasza vsgaborr11 (#2) üzenetére


Lauda
félisten

kéne az MSN-je,de haver meg nem akarja megadni :W

Most csajozni akarsz, vagy a haveroddal msn-ezni. :DDD

(#6) Wictor válasza Lauda (#5) üzenetére


Wictor
senior tag

Hidd el, hogy MSN-en sokkal könnyebb nyitni. Én is úgy kezdtem. Aztán most nem tartok sehol... :DDD

(#7) Lauda válasza Wictor (#6) üzenetére


Lauda
félisten

Elhiszem, de a cime nelkul ez nehez lesz. :DDD

(#8) Atis707


Atis707
tag

Msn? Lol... :) ;]

Szerk: Praktikusabb lenne odamenni, bemutatkozni, és elkérni az msnjét szvsz :U

[ Szerkesztve ]

(#9) Wictor válasza Lauda (#7) üzenetére


Wictor
senior tag

Ohh, én cseles voltam. ;] Semmit nem tudtam a lányról, még azt sem, hogy A, vagy C osztályba jár-e (B-be nem lehet, mivel oda én járok, szóval 4 év alatt észrevettem volna, ha az osztálytársam lenne... :DDD) Aztán megkukkoltam az évkönyvünk... Az összes lánynevet egyenként végiglapoztam a myvip-en, aztán hirtelen rábukkantam a kiszemeltre. Ott megtaláltam az MSN címét, felvettem, és... azóta sem történt semmi... :D

Jó, tudom Gábor, sehol nem találod az MSN címét, így neked nehezebb. De majd meglesz az egyszer végre... :K

(#10) Lauda válasza Wictor (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Most akkor tudod is az msn cimet? :F Elobb mintha arra celoztal volna hogy nem. Na mindegy, irj mar neki valamit. ;] Ha igy se mersz dumalni vele, akkor sehogy.

(#11) Wictor válasza Lauda (#10) üzenetére


Wictor
senior tag

Tudom, persze. Arra céloztam, hogy semmire nem megyek vele, mivel sosincs fenn MSN-en. Ha meg fenn van, akkor folyton lekésem. :D

Ui: mivel az egyik legrégebbi MSN programom van, így a rejtetten kapcsolódó, vagy nem elérhető emberre nem tudok ráírni. Szóval a "meglepetés effektus" is kiütve...

[ Szerkesztve ]

(#12) kovsol


kovsol
titán

DoD:S karácsony után olyan 500Ft körül volt steamen én meg is vettem akkor

szerintem is menj oda hozzá és te kérd el az msn címét és mond neki, hogy szívesen megismernéd jobba :K és akkor ha elutasít nem kell rágnod magad rajta, ha meg megadja fél siker!

(#11) Wictor: ne kelljen már linkelnem egy újabb msn-t :D jó nehéz megtalálni neten és letölteni!

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13) Wictor válasza kovsol (#12) üzenetére


Wictor
senior tag

Drága Barátom! ;] Fenn van a 2009-es is, és nem tud felvenni 1 átkozott embert sem. Nem vagyok én annyira hülye, már minden hibaelhárítást megcsináltam... De semmi. :U

(#14) kovsol válasza Wictor (#13) üzenetére


kovsol
titán

mégis hülye vagy, mert nem megy ugyebár ;]
amúgy meg azt írod nem tudsz felvenni. Szóval akkor vedd fel a másikkal, majd az újjal írj rá :D

May the Force be with you!

(#15) Wictor válasza kovsol (#14) üzenetére


Wictor
senior tag

Ok, akkor biztosan hülye vagyok... Igaz, hogy a számtechbuzi haverom bámult erre, hogy ez meg mitől, meg hogy, de nem szempont... Hosszú az előzmény. Biztos nem tanultak az MSN-ről órán... :D

Gábor: a csaj topic-ot törlöd?

[ Szerkesztve ]

(#16) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez, kérem tisztelettel, a számítógép, világháló átka.

Mi a fenének az a nyomorult MSN?
Adott egy lány, aki tetszik. Kalodába zárnak, megkorbácsolnak, lefejeznek, ha odamész hozzá?
Szép a szemed, már régóta figyellek, nagyon tetszel, stb.
Sablon dumák, de bejövősek. Ha jobbat nem tudsz, süsd el valamelyiket. Ha nem küld el a francba, hanem csillogó szemmel fordul hozzád, nyert ügyed van.

Értsd meg, hódítani, szerelmet keresni nem távolról kell.
MSN? Ugyan... Pótcselekvés. Mintha kívülről nyalogatnád a mézes bödönt.

Ott a lány testközelben. Dübörög a feromon, és ha valóban vágysz a lányra, akkor hat is.
Most mondd, mi a fenére vársz? Ja, hogy MSN címre? Na ja, majd azzal csókolózol, feleségül is veszed, és a gyermekek anyjának lánykori neve MSN lesz, ugye?

Nincs számítógép, nincs virtuális világ.
Két érző lény van.
Kell az a lány? Szereted, vagy csak kéne? Ezt csak azért kérdezem, mert más szeretni, és más játszadozni.

Menj oda hozzá, és mondj neki szépeket, de ne hazudj. Csak őszintén.
Ha elfogadja, akkor nyertél. Ha nem, akkor semmi esélyed.

Szóval vagy MSN, vagy hús-vér lányka. Tiéd a döntés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) stangli


stangli
senior tag

wááá háá hááá :C
hány éves vagy? :DDD

(#18) Wictor válasza Vakegérke (#16) üzenetére


Wictor
senior tag

Az milyen igaz is, hogy az MSN nem szül nekem gyereket, csak az Emese... :D

(#19) madstunt válasza vsgaborr11 (#2) üzenetére


madstunt
addikt

minek naplóba ültetni vázzz,nem blikk ez:DDD
akkor kérd el magad szóban:U
meg mellesleg jobb szóban ismerkedni mert kisebb a félreértések esélye és így kezdetben fontos azoknak az elkerülése szvsz

Stangli: 13-14 éves ha jól tudom

Wictor: oda már csak én járok ti már nem szal szvsz mindegy:U:D

[ Szerkesztve ]

(#20) Lauda válasza Wictor (#11) üzenetére


Lauda
félisten

Bocs, osszekevertelek a celkereso kannal. :D Ne menj suliba, ne aludjal es elobb utobb osszejon. :P

[ Szerkesztve ]

(#21) stangli válasza madstunt (#19) üzenetére


stangli
senior tag

akkor már értem a bejegyzés lényegét :DDD

(#22) Wictor válasza Lauda (#20) üzenetére


Wictor
senior tag

Kan? Hee? :Y Inkább a bibére rászállni készülő, a lágy szellőtől szédülő kicsi méhecske... :DDD

(#23) Lauda válasza Wictor (#22) üzenetére


Lauda
félisten

Jah, kicsit tuloztam. :DDD

(#24) Wictor válasza Lauda (#23) üzenetére


Wictor
senior tag

Éppen hogy csak egy kis bolhafingnyit... :DDD

(#25) Ice!? válasza vsgaborr11 (#2) üzenetére


Ice!?
őstag

Milyen haverod van gecc?:D
Am jó módszer az msn.
Van egy csajszi, akivel régebben reggelente szemeztem, megnézett meg minden, de sietett mindig.
Aztán így másfél-két hét múlva egyszer csak felvett msn-re. (full ismeretlen volt)
Elmesélte, h egyik reggel látott a tesója nőjének bnőjivel beszélgetni, de egyikőjük se tudta az msnem, ezért kereskélt vipen, iwiwen, de akkor még nem volt kinn az msn-em egyiken sem, ezért feladta. Csak aztán az egyik délután látta, hogy beszélgetek a bnőjével, és innentől már egyszerű volt.

(#26) kovsol válasza Ice!? (#25) üzenetére


kovsol
titán

kurva nagy szerencse, hogy van internet, mert anélkül 50 év múlva kihalna az emberi faj úgy néz ki, mert senki nem mert beszélni senkivel, és majd megdumálják msn -en, hogy a sperma mintát mikor vigyétek be a beültetésre, hogy majd legyen gyerek is ;]

May the Force be with you!

(#27) stangli válasza Ice!? (#25) üzenetére


stangli
senior tag

Ne _aszgasd már, lehet hogy a haverja is szemez a csajszival :DDD

kovsol: azaz, a helyett elhívná step táncolni, vagy rágcsi fújó versenyre, ahol a téma adott... neeem most már az identitás nélküli cyborg tér a menő :F :D

[ Szerkesztve ]

(#28) Wictor válasza kovsol (#26) üzenetére


Wictor
senior tag

Spermaminta? Mostmár vágom, mi az a Cyber-shot... :DDD :D

[ Szerkesztve ]

(#29) Ice!? válasza kovsol (#26) üzenetére


Ice!?
őstag

Nekem akkor épp kialakulóban volt a cucc egy másik csajjal, ezért csak megnéztem a csajszit, és nem pedig leszólítottam.:D
Nem vagyok valami fosógép.:D

#28: xD

[ Szerkesztve ]

(#30) vsgaborr11 válasza Wictor (#15) üzenetére


vsgaborr11
tag

Nono,a csaj topic marad,szemem (vascső)fénye :DDD
#28 OMG Fail

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.