Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

gratz, ez LOL lehetett. rég volt részem ilyenben! :D

when the sun shines, we'll shine together

(#2) The DJ


The DJ
addikt

:(

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Büszke lehetsz magadra.. :(

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4) vwpolopg


vwpolopg
őstag

hát b+ gratulálok... hány éves vagy 11-12? Nem lőtted be magad még mellé a budiban vagy nem csúszott le még 1-2 tabi is? mindenkinek lehetnek görbe estéi nem is ezzel van a gond, de ez amit leírtál... no comment...

[ Szerkesztve ]

(#5) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

rá fog unni az ilyen bulikra egy idő után. ebben szinte biztos vagyok. minden csoda három napig tart. ő nem lőtte magát, ez a lényeg, nem muszáj mindig azt tenni amit mások. ennyi.

when the sun shines, we'll shine together

(#6) CséZé


CséZé
őstag

hány éves vagy? :U várj tippelek; 14?

"Aztán vettünk Pall Mallt(narancs színűet)" :)) "Annyi szép magyar szó van" :C

de te akkor mostmár tudod h raj vagy, mert bekurtál, mint a dög és ráadásul cigizel, ami ugye nem jó, de nem lógsz ki a barom haverjaid közül, ráadásul időtöltés.

idióta...

[ Szerkesztve ]

(#7) mephi666


mephi666
nagyúr

gratulálok én is :C

de ha nem lennének ilyenek, akkor nem lenne kin röhögni... bírtam mindig az ilyen hozzáállást: "igyunk, cigizzünk, lőjük magunkat és májerkedjünk..." ez kell a fejlődő szervezetnek is... páran megjárták így a környezetemben, hogy játszották a keménylegényt és mire néhányan kicsit kezdtük jól érezni magunkat pár sörtől meg felestől, ők már a hányásukban pörögtek... legalább ingyen műsort csinálnak...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) csimav


csimav
senior tag

Büszke lehetsz magadra :K :C

:(

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#9) mephi666


mephi666
nagyúr

eszembe jutott ide egy régi alvin dalszöveg... bemásolom, mert szerintem nagyon illik ide:

"Három kislány ült a padon tegnap a téren,
Az egyik odahányt, a másik köpködött,
A harmadik csak röhögött minden szaron,
Miközben tágra nyitott pupillákkal röpködött.
De hát én megértelek, hiszen felnőtt nő vagy,
Elmultál már vagy tizenöt éves,
Pubertás kor, vagányság,
Mert ebben a korban az ember mindenre képes.

Ezért basszál be naponta, ragasztózzál,
Jót fog tenni, hidd el majd a szervezetednek,
Ráérsz gondolkodni majd, ha anya leszel, hogy mit
Fogsz mondani a debil gyermekednek, ha majd
Megkérdezi tőled, mert megkérdezi tőled egyszer...

Ne foglalkozz vele, hogy mit beszélnek,
Csináld nyugodtan, nem kell szünet.
Délután négyre már annyira kész vagy, hogy
Kiesik kezedből a vodkásüveg.
Neked ez megfelel így, hiszen felnőtt nő vagy,
Tudod mit csinálsz, és tulajdonképpen,
Nemtudom, hogy miért aggódnak a szüleid,
Hiszen csak két barátot temettél el a múlt héten..."

//Alvin és a mókusok - Egyszer (részlet)//

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Fecogame


Fecogame
veterán

Hát, csak gratulálni tudok. :(

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#11) csimav


csimav
senior tag

Igazából szánalmas az, hogy leiród és végig büszkén mesélsz magadról
Jáj de fasza bebasztam és kurva jó, hogy bagóztam is... OMFG

Tavaly szilveszterre emlékeztet a dolog.
Haveromnál szilvesztereztem, szemben volt egy házibuli.
20-30 gyerek volt(max. 17 évesek, de volt 10 éves is...)
Mivel ismertem a srácot átnéztem mi van. OMG.
Mindenki bebaszva tele hányva a padló, akkor le is léceltem.
23:00 arra lettem figyelmes, hogy jönnek ki a házból az állatok és ordibálják, hogy BUÉK és fellőttek sok tűzijátékot. Szóltam nekik, hogy még csak 11 óra van. Ledöbbentek elég szépen. Utána hánytak az útra. Annyira bevoltak nyomva mint az állat. Másnap egyik gyereket nem találták meg, azóta se tudni róla semmi, a házban minden ablak kitörve...
SZÉP

Az a 20 ember egy este alatt megivott kb. 15 üveg Jégert és 80 doboz sört...

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#12) Yutani


Yutani
nagyúr

Mi is voltunk fiatalok, mi is berúgtunk állat módjára. Aztán kinőttük, manapság eltelik több hónap is két berúgás között. :DDD

Egyébként tényleg látszik, hogy fiatal a szerző, mert egy lánnyal váltott "csók" még különleges számára. Nemsokára már nem lesz az. Főleg a részeg lehányok csókja... :D

#tarcsad

(#13) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Mi tagadás, mi is b@sztuk így szét magunkat. :DDD

Persze lehet itt nyávogni, hogy "gratulálok" meg "ügyes vagy", de egy biztos: ott élőbe nagyon fun lehetett. :D

10 év múlva Ő se lesz büszke rá. :K (Mint ahogy én se. :) )

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#14) Frost Ashes


Frost Ashes
csendes tag

Szerinted ez a primitív sztori érdekel valakit rajtad kívül? Valami zsebnoteszbe kellett volna leírnod inkább.

(#15) Sanyix


Sanyix
őstag

fura én nem rúgtam be még soha. Sohasem éreztem menőnek azt ha berúgok. Piából meg nem kívánok olyan sokat, és csak annyit iszom amennyit kívánok. Se cigi... ha ki akarok menni a szabadba őszintén megmondom hogy megyek levegőzni egy kicsit, nem kell hozzá cigi mint ürügy.
De zülljetek csak, hisz nekem nem gond, és a "legszebb öröm a káröröm" :D

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#16) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Most mi a f*szt kell cseszegetni emberek? Úgy szeretem, mikor jönnek ide az erkölcspapok, hogy "nahát, büszke lehetsz magadra".
Ugyanazt lehet erre mondani, mint "no name" cikkeire: Akinek nem tetszik, nem kell olvasnia. Ilyen egyszerű, és akkor nem fogja zavarni, hogy "jajj, milyen ez a mai fiatalság".
Egy-két görbe éjszaka mindenkinek belefér emberek, ne ez alapját ítéljetek már meg valakit. Felnőtt emberek vagytok nagy részben! :(
Aki meg vele/velünk kb. egy korosztály, azokat megkérdezném, miért kell valakit leoltani, ha ilyet ír személyes blogba? Tudtommal gamerkiller, te sem kaptad meg vsgaborrtól, hogy "Hülye kamionbuzi, kit érdekel ez?" , és csimav, szerintem neked sem mondta azt, hogy "Lúzer kocka, mekkora sz*r vagy, hogy elcseszted a géped!" És nem ez a véleményem a nevezett tagokról, csak nekik tudom a hobbiját, így velük egyszerű volt példálózni. Mert szerintem a hsz-eitek körülbelül ennyire voltak építő jellegűek. Ki így, ki úgy érzi jól magát, ezért vagyunk különbözőek. :)

Amúgy kiváncsi lennék, hogy a kedves kommentelők közül hányan nem próbálták a cigit és hányan nem voltak részegek?

vsgaborr11: Szerintem jól tetted, hogy elmentél, és kipróbáltál mindent. De ez ne váljon általánossá. Néhányszer szerintem simán belefér. :))

És az egész írás természetesen szigorúan magánvéleményem, de az érintett urak véleménynét szívesen várom vele kapcsolatban. :U

SZERK: ja, és ismeritek a mondást: Egy újszülöttnek minden vicc új. Ezt vegyétek figyelembe.

[ Szerkesztve ]

(#17) gamerkiller válasza Psychonaut (#16) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Szia!

Igazából becsülendő hogy kiállsz az igazadért de: Nem hiszem hogy láttad azokat az embereket akik azt sem tudták hol vannak, mit csinálnak, és szétvertek 11 buszmegállót itt Dunaújvárosban. 17-21 évesek voltak, és a rendőrségnek csak annyit mondtak hogy buliztak kicsit az éjszaka, és még sorolhatnám.

Persze. 1 ilyen este még belefér, csak ne szokj rá a cigire, és ne legyél alkoholista. Van már elég ebből Magyarországon.

Kamionbuzi? Az vagyok. De Ngabor nem szólt hozzá semelyik cikkemhez, mert nem bír engem. De ha bírna, elolvasná és kommentelne majd reagálna is rá, de nem hiszem hogy azt mondaná amit te írtál. A kamionozás létszükség. Ugyanannyira nekem, mint neked. Hiszen.: Ha mi kamionosok nem kamionoznánk, honnan lenne meg neked az Olasz Armani-s pólód, (ha van:) a kenyered, akármid.. Szerintem 1 ember sincs olyan aki nekem azt mondaná hogy kamionbuzi.

üdv.

Néhányszor szerintem simán belefér. :))

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#18) Psychonaut válasza gamerkiller (#17) üzenetére


Psychonaut
addikt

Pont ez volt a lényege a mondandómnak, úgy látom nem értetted: szerintem nem mondanák neked sem, hogy kamionbuzi vagy, mert egyszerűen ez nem bűn. Szerintem - épp ezért - ti se tegyétek szóvá vsgaborrnak, hogy "szánalmas vagy, etc etc". Ennyi és nem több. :)

Amúgy igenis láttam matt részeg embereket, akik mindenkibe belekötnek, még a lámpaoszlopba is. Éjszaka akarva akaratlanul is látsz ilyet. :U

SZERK: nincs Armani pólóm. :P

[ Szerkesztve ]

(#19) gamerkiller válasza Psychonaut (#18) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nagyon is értem a hsz-ed, csak nem akarok vitatkozni.
Úgy látszik te sem érted az én legelső hsz-emet, amit ide írtam. Büszke lehetsz magadra hogy ilyeneket csináltál, tudom személyes bejegyzés, de attól még kommentelni lehet, ezt te is értsd meg.

Az előző hsz-ből lemaradt: Nem dohányzom, és nem is voltam még berúgva úgy hogy elhányjam magam. Erre büszke is vagyok.

SZERK: nincs Armani pólóm. :P ---> De enni eszel, tv-t nézel, számítógépezel.. 2-őt találhatsz mivel érkezett a boltokba például a monitorod, a német virslid, a portugál kávéd, a francia borod, és a kisöcséd alá a svéd pelenka..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#20) Psychonaut válasza gamerkiller (#19) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez nem büszkeség kérdése. Nem vagyok büszke rá, nem is szégyellem. Ez nekem egy ilyen időszakom. Inkább most élem ki magam, amíg mindenki megért, mint 15 év múlva, mikor kiröhögnek érte. ;] :P

SZERK: természetesen megértem, hogy kommentelni is lehet, de ennyit?!: :(
Ez nem túl sok. Legalább fejtsétek ki, hogy miért nem tetszik a dolog. :K

SZERK2: tisztában vagyok a kamionos iparág jelentőségével, csak poénból írtam az Armanisat.

SZERK3: Ezzel vita lezárva.

SZERK4: Hát nem. :))

[ Szerkesztve ]

(#21) gamerkiller válasza Psychonaut (#20) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Részemről téma lezárva.. Értelmetlen. Akarod érvényesült, véleményemet elmondtam.

Szerk: Kifejtettem.

LOOOOL! Mostmár teljesen értelmetlen, azthittem a cikk irójával konzultálok...:D Basszus..:D Nem is értettem miért hívod magad vsgabornak..:D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#22) Psychonaut válasza gamerkiller (#21) üzenetére


Psychonaut
addikt

Egyszerűen csak inkább vele szimpatizálok, mint az összes "ellenkommentelővel". Úgyhogy szép hosszan kifejtettem a véleményemet.
Az igazat megvallva, én sem értettem, hogy mit akarsz mondani azzal, hogy "szép hogy kiállok az igazam mellett"... :D

(#23) gamerkiller válasza Psychonaut (#22) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jah bocs.. Nagyon reggel van még.. Nem tudtam hogy veled dumálok..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#24) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Azt hittem olvasok egy jó kis gatyábaszarós okádós történetet, de csak ennyi? Ez semmi volt kisfiam ez nem buli.

(#25) Pörp válasza Taknyoshal (#24) üzenetére


Pörp
senior tag

Wow Nagyfiú, világosíts már fel minket hogy mi a buli!

(#26) CséZé válasza Pörp (#25) üzenetére


CséZé
őstag

nem érzed az iróniát?

(#27) pohár


pohár
félisten

Húú én életemben először, de úgy rendesen, Sándor napkor kentem be mint az állat, voltam vagy 16-17 éves, nem tudom már :N
Decinként ittam a Hubit, 7dl-nél azt mondtam hogy köszi több nem kell :D

Utána Vuk is meglátogatott, aztán meg epéztem reggelig :U :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28) stangli


stangli
senior tag

wááááááááááááááá mekkora sztori... khm lájtos mint a liba fos...

(#29) Fooler89


Fooler89
őstag

Csak két kérdés.

1. Hányás miért jó?
2. Ha valaki berúg akkor miért kell arra büszkének lennie? Én ha berúgok akkor jól érzem magam.

(#30) Yutani válasza Fooler89 (#29) üzenetére


Yutani
nagyúr

1. A hányás nem jó. Sőt. Azonban sokaknak nem bírja a gyomra az alkoholt. Én hiába nem keverem, esetenként mégis sarkiróka a vége.

2. A bejegyzés írójának ez most egy új élmény, és úgy érezte, meg kell osztania a blogon. Ezt meg is értem.
Én a mai napig emlékszem, amikor először berúgtam: másfél üveg Kőbányai elég volt hozzá. Ennek lassan 20 éve. A másodikra már nem emlékszem. :DDD

#tarcsad

(#31) marositech


marositech
senior tag

Azta, mennyi sok nyominger kocka van aki ennyire ellenzi a totális berúgást...
Mindenki átesik egy ilyen "beavatáson" akár tetszik akár nem. Én is vadul iszogattam és cigiztem "májerkoromban". De ezek szép emlékek! Nem lettem csöves majom, vagy idióta barom, csupán ember kérdése, hogy miből lesz a cserebogár. Most már elmúltam negyedévszázados, de most már kultúráltan partyzok, iszok. És igen néha beesik évente 2-3x a totális beb@szás. :D Különbenis a társaság a lényeg, ha bunkó szar, akkor úgy is fog viselkedni az illető, ha meg normális akkor...sárga földig! :) Ja és csajozzatok! Csajok azok jobban bírják a piát, mint a jónevelt urak! Tapasztalat! Éljetek!

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#32) Vandit.


Vandit.
addikt

...hogy itt mennyi álszent ember van... :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#33) Fooler89 válasza Vandit. (#32) üzenetére


Fooler89
őstag

Szia! nem?!

(#34) Radnix


Radnix
senior tag

Igen, mintha magamat "látnám" pár évvel ezelőtt... de legalább nem írtam le egy hardverfórumra! :( Így visszagondolva mekkora faszkalap kis pöcs voltam.... leköpném magamat, de inkább téged köplek le ;]

(#35) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Én nem tudom,ez nekem tényleg új volt. Amúgy az ellenkommenteket is elolvastam,és igen:
-ki kellett próbálni
-egy berúgás ilyenkor elég
-barátomat nem is láttátok(inkább nem mondom el)

(#36) stangli válasza vsgaborr11 (#35) üzenetére


stangli
senior tag

Hát figy vannak itt a ph-n akikkel minden hétvégén megtörténik, sokkal nagyobb, jobb buliban vesznek részt, a csajt nem megpuszikálják hanem megdöngetik, ésmég sorolhatnám... emléknek tapasztalatnak jó, de szvsz mondani valója semmi, kiemelkedő bulinak nem nevezhető, korodból adódóan nem is lehet húúúúú de mekkora... majd talán pár év múlva több minőségi bulis tapasztalatra szert téve visszaolvasva rájössz arra, hogy mennyire nem dicsekedni való volt ez a jelenség...

(#37) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

:( :O :F

Smoke & Torque

(#38) vsgaborr11 válasza stangli (#36) üzenetére


vsgaborr11
tag

Nem dicsekvésnek szántam :K

(#39) brumesz


brumesz
aktív tag

Jók is az ilyen esték, de ne reklámozd, mert csak leszólnak. Attól függetlenül hogy tizenévesként én sem vetem meg az alkoholt bulikon, nem vagyok rá büszke (de gondolom te sem. csak úgy jön le az írásból)

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#40) Ice!?


Ice!?
őstag

Hétköznap buli? Suli OFF?
Amúgy a Jager jó cucc.:K

(#41) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Remélem te is belövöd magad egyszer, aztán kétszer aztán n-szer. Legalább a nyugdíjaddal nem lesz gond. Gonosz vagyok? Naná!

Legszebb öröm a káröröm, mert nincs benne irigység!

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#42) eddie17 válasza Ice!? (#40) üzenetére


eddie17
addikt

Nyáron? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.