Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [vsgaborr11:] _

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kicsit rövid, kicsit értetlen vagyok.
Ennél a bejegyzésnél még ez is több információt hordoz. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Ice!?


Ice!?
őstag

gyúrsz, he?

(#3) vsgaborr11 válasza Ice!? (#2) üzenetére


vsgaborr11
tag

Gyúrunk vazze!
@Vakegérke Mit nem lehet érteni?Lenyomok minden nap egy edzést, most erről nem lehet többet írni 19 karakternél.

[ Szerkesztve ]

(#4) Dave™ válasza vsgaborr11 (#3) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ha nincs több mondanivalód, akkor talán ennyit sem kellene.

(#5) vsgaborr11 válasza Dave™ (#4) üzenetére


vsgaborr11
tag

Ha nem bánod erre nem válaszolok érdemben.

(#6) Dave™ válasza vsgaborr11 (#5) üzenetére


Dave™
nagyúr

Dehogy, sőt, megköszönöm :)

(#7) vsgaborr11 válasza Dave™ (#6) üzenetére


vsgaborr11
tag

Ez esetben nincs mit, máskor is.

[ Szerkesztve ]

(#8) Csemike


Csemike
csendes tag

Én is túlvagyok a délelőttin, az esti meg 40 perc múlva kezdődik. :K

(#9) Vakegérke válasza vsgaborr11 (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Butaságomnak tudható be, de tényleg több információt hordoz számomra az a hat smiley, amelyek az általam linkelt blogban szerepelnek.

"Napi edzés íz done."
Idéztem egy "klasszikust". És? Érték? Mondanivaló?
None.

Szóval kyrabaybee tartja a nívót sok bejegyzés fölött. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) vsgaborr11 válasza Csemike (#8) üzenetére


vsgaborr11
tag

Az jó!Én is úgy tervezem, 4 napos vízitúra elég rendes vállat meg deltát csinált :) nameg a bicepszem is jó nagy lett tőle. Most delta+bicepsz, mindegyikre 40, 8 kilós súlyzóval.
@Vakegérke Ez esetben szabad a távozás, nem vagy köteles a blogomat olvasni. Az, hogy szerinted 6 smiley többet jelent 19 értelmes karakternél, a te dolgod. Bár nem tudom, leírtam paraszt angol stílusban a "készen vagyok a napi edzéssel" mondatot, de ez "értelmetlen, none értékkel bír". Lám ilyenek járják mostanság a Tajgát.

(#11) Vakegérke válasza vsgaborr11 (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg nem vagyok köteles a blogodat olvasni, ám a kíváncsiság behozott szűkebb otthonodba. Tiltó tábla nem volt, így merészeltem véleményt alkotni.
Remélem idáig világos, és nem okoz problémát.

"Az, hogy szerinted 6 smiley többet jelent 19 értelmes karakternél, a te dolgod."
Nos, egyenként valóban értelmezhetőek a karakterek, ám olvasható összetételükben kétlem, hogy felvennék a versenyt mindazzal, amit hat smiley jelenthet.

Nem a kötözködés a célom, de hogy írásodnak sem értelme sincs, sem célját nem látom, az legyen az én dolgom.

Jó hely a Tajga. Én ugyan nem költöznék oda, csupán vígaszként mondom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) vsgaborr11 válasza Vakegérke (#11) üzenetére


vsgaborr11
tag

"Tényleg nem vagyok köteles a blogodat olvasni, ám a kíváncsiság behozott szűkebb otthonodba. Tiltó tábla nem volt, így merészeltem véleményt alkotni."
Természetesen nyugodtan kommentelhetsz és nézheted a blogom, de akkor viszont kérlek ne kommentelj negatív hangnemben, mert a poszt célja egyáltalán nem a lírai művek evolúciójának megteremtése volt, bár ez szerintem leeshetett volna.
"Nos, egyenként valóban értelmezhetőek a karakterek, ám olvasható összetételükben kétlem, hogy felvennék a versenyt mindazzal, amit hat smiley jelenthet."
Ne keverd össze a feltételes módot a kijelentő móddal!6 smiley tényleg sok mindent jelenthet, de csak jelenthet. Míg ez a mondta egyértelmű, nem kell nyolc általános sem megértéséhez, ámbár csak egy dolgot jelent. Viszont a 6 smiley magában, hátsó bemagyarázás nélkül 0, azaz nulla értelemmel bír.

(#13) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Amúgy furcsa látni, hogy egy egyszerű mondat képes vitát nyitni. Kérem kaccsojja ki.

(#14) Vakegérke válasza vsgaborr11 (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ki"kaccsoltam".

Elnézést kérek a kotnyeleskedésért, ez tényleg nem az én színvonalam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Bocsánat, de mi a téma? Hol az értelmes mondat?

(#16) Csemike válasza vsgaborr11 (#10) üzenetére


Csemike
csendes tag

40,8 kg, az szép. :) Én két 1 kilóssal szoktam aerobikozni. :D Nőknek nem is ajánlatos többel erőlködni, legalábbis egy badibildertől ezt a tanácsot kaptam. Meg én érthető okokból nem deltásodni szeretnék. :D De ma nordic volt, délelőtt 8, most este meg 5 km. :)

Vakegérke: ne vedd annyira a szívedre. :) Ez személyes blog, szíve joga arról írni és olyan terjedelemben, amilyenben szeretne. :) :R
Nem mellesleg van itt néhány olyan írás, amely bár több, mint 19 karakter, értelme mégis annyi, mint mondjuk Kirabébié vagy hogyishíjják. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) vsgaborr11 válasza Csemike (#16) üzenetére


vsgaborr11
tag

Öhm...Félre értetted, 40-et tolok le 8 kilóssal :DDD

(#18) vsgaborr11 válasza potyautas (#15) üzenetére


vsgaborr11
tag

Nénda, egy Troll! :Y

(#19) potyautas válasza vsgaborr11 (#18) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Úgy tűnik, más kultúrkörbe tartozunk. Nem rosszindulat, de tényleg nem értjük egymást.

(#20) Gergő_


Gergő_
őstag

íz done

kéne tudnom mit jelent? :D

(#21) qestion


qestion
aktív tag

Napi edzés íz done.
elég szerencsétlen mondat

a pálya

(#22) Csemike válasza qestion (#21) üzenetére


Csemike
csendes tag

iz dán. :DDD

vsgaborr11: bocs, tényleg félreértettem :D:DDD

Zsom: valahogy úgy, igen, nekem így nem volt bátorságom leírni, mert angolból bizonytalan vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#23) Zsom! válasza Csemike (#22) üzenetére


Zsom!
tag

déjli tréjning íz dán :))

[ Szerkesztve ]

(#24) qestion válasza Zsom! (#23) üzenetére


qestion
aktív tag

déli tréning íz dán (és így minden szó magyarul van :)) )

a pálya

(#25) Vakegérke válasza qestion (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bár már nem szabadna itt lennem, ezen muszáj egy egészségeset nevetnem. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) Csemike válasza qestion (#24) üzenetére


Csemike
csendes tag

:N

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [vsgaborr11:] _
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.