Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Scooter nincs is? Náluk több energiát kevés zene ad sporthoz. Én általában zene nélkül futok, tekerek, mert akkor tudok gondolkozni, hallom a környezetet.
A November rain? az tök lassú.
Scooteren kívül: Captain Jack: Captain Jack, In the army. Rocky filmzene. Kb. azt szeretem ami egyezik a lépés ritmusommal. Az roppant idegesítő, mikor nem jön ki az ütemszám.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Miért nem csinálsz belőle yt vagy Spotify listát?

(#3) VS461


VS461
tag

Igen, nem jó, ha nem jön ki a ritmus. A Nov Rain lassú, de pont feles lépésszám. Amúgy én is sokat agyalok futás közben, ezeket inkább hosszúkra viszem majd. Lehet, hogy nem is válik be, ezért először telón viszem meglévő fülessel. Ha bejön, akkor nézek valami sportolós, fülkampós TWS-t.

D1Rect: ezek megvannak, nem kell hozzájuk plusz eszköz vagy szolgáltatás. Még nem éreztem szükségét ilyen előfizetésnek, ahhoz túl sok gigabájt hever még a lemezeken meghallgatatlanul.

[ Szerkesztve ]

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#4) UnA válasza VS461 (#3) üzenetére


UnA
Korrektor

Én jobban kedvelem zene nélkül - persze akkor a legjobb, ha kint lehet futni, gépen tényleg nagyon monoton :)

(#5) D1Rect válasza VS461 (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Másképp hallgatunk zenét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.