Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2) zoo8800


zoo8800
veterán

A tartalom a lényeg, nem a kinézet :U

rip and tear, until it is done

(#3) _Voyage_ válasza zoo8800 (#2) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Na ja, de azért eddig barátságosabb volt külsőre. :)

Tartalomról meg annyit, hogy 2-3 hete folyamatosan, minden videónál beúszik alulról egy rohadt széles, legalább 2-3 cm magas, a videóhoz 100%-osan nem kapcsolódó reklám. Vagy Vodafone, vagy BiteFight, vagy valami ilyen hülye online játék... :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#4) zoo8800 válasza _Voyage_ (#3) üzenetére


zoo8800
veterán

Sajna meg kell élniük valamiből. Sokba kerül a gépvas ;)
(kíváncsi volnék, miféle szerverkomplexumon fut az oldal)

rip and tear, until it is done

(#5) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Érdekes! Nekem még a régi design van és most is zenét hallgatok!

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#6) _Voyage_ válasza zoo8800 (#4) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Na ja, arra én is kíváncsi volnék. :)
Na meg arra, hogy kitől és mennyi vinyót vásárolnak... ;]

Daniel Alves: Nyomj egy CTRL+F5-öt. ;)

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7) Gergő_ válasza zoo8800 (#4) üzenetére


Gergő_
őstag

a youtube-ból nem fognak megélni soha, mámint Google-ék, akármennyi reklámot nyomnak rá a videókra
Évente kb 500 millió dollár a vesztesége.. Percenként feltöltenek vagy' 10GB-ot..(ez csak becslés, elvileg 24 órát írnak itt-ottpercenként)
Szóval a hardware-re én is kíváncsi lennék.

(#8) barnam_


barnam_
nagyúr

Pont írni akartam az új designról :DDD
Nekem tetszik.

(#9) PuMbA


PuMbA
titán

Ez nem a szépségről szól,hanem,hogy sávszélességet takarítsanak meg. Így is elég sok a gond a Tube-bal (22-23 fele láthatóan lassabb az egész ,mint reggel 9-kor - ilyenkor az USA-ban még alszanak).

(#10) Daniel Alves válasza _Voyage_ (#6) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Nekem továbbra sem vált át az új designre! :W

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#11) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nekem a hozzászólásoknál tűnt fel a változás, mert eddig nem láttam őket. Na mindegy, majd újra beállítgatom az AdBlockkal az oldalt:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12) zoo8800 válasza Gergő_ (#7) üzenetére


zoo8800
veterán

Valamiért csak megvették :U
Én percenként 10 óra tartalom feltöltésről tudok.

rip and tear, until it is done

(#13) veector


veector
senior tag

Nekem nem jön be ez az új design, remélem ez is ilyen ápr.1 tréfa lesz.
Emlékszem tavaly ápr. 1-jén fejjel lefele volt az oldal , az jó volt :D

(#14) FRENK1988 válasza veector (#13) üzenetére


FRENK1988
veterán

biztos vicces lehetett. Amugy nekem nem jön be :N

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#15) _Voyage_ válasza Gergő_ (#7) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

500 misi dollár a nagy G-nek mit számít... :)
4 éve tartják kézbe, eddig 700 misi dollár volt a vesztesége, de nem haltak bele. :D

Amúgy ettől a designtól szerintem nem csökken a szerverek terheltsége. :U
Mellesleg egyetlen másik oldalt sem tudok felhozni példának a bithumenen kívül, ahol ilyen sűrűn vannak új dolgok bevezetve. Pl YT-b is hetente egy-két új aprósággal találkozok, amik eddig nem voltak, de nagyon hasznosak tudnak lenni. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#16) Samus


Samus
addikt

A régi szebb volt. Eddig egy kattintással tudtam kedvencnek jelölni egy videót, most ugyanehhez kettő kell...

Nem tudom, mostanában, ha valami változik, rosszabb lesz...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#17) szablya


szablya
tag

Nálam nem játssza le!
'Old flash? Go upgrade!'... flash le, de még mindig nem megy. Másnál is van ilyen?
Opera 10.51

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#18) _Voyage_ válasza Samus (#16) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nem tudom, mostanában, ha valami változik, rosszabb lesz...

Na ja, majdnem mindig igaz.
Dizájnba minden romlik(autók, telefonok, weboldalak, stb....), de a funkciók, amik újonnan bekerülnek, azok általában jók. :)

szablya: Használj Firefox 3.6-ot, nem lesz ilyen bajod. :)

Anno, Opera 9-et viszonylag sűrűbben használtam FF mellett, 10.51-et leszedtem, mikor megjelent, azóta 2szer indítottam el. Előző jobb volt, ez megint olyan borzalmas lett számomra, mint a Chrome... :(

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#19) szablya válasza _Voyage_ (#18) üzenetére


szablya
tag

Firefoxot, Chromeot soha! :P

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#20) zoo8800 válasza szablya (#19) üzenetére


zoo8800
veterán

vagy inkább csak azt :U

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#21) _Voyage_ válasza szablya (#19) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Csak Firefoxot, Chrome-ot soha. :)
Opera meg elmehet a búsba. :D

És rímel is. :Y :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#22) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nekem nem jön be az új dizájn... :U

when the sun shines, we'll shine together

(#23) PuMbA válasza Samus (#16) üzenetére


PuMbA
titán

Nem a kinézet miatt változtattak,hanem hogy kisebb legyen a szerverek terheltsége.

[ Szerkesztve ]

(#24) Samus válasza PuMbA (#23) üzenetére


Samus
addikt

A kinézettel most sincs bajom, csak az zavar, hogy kedvenchez adásért kettőt kell kattintani...bár a Related rész maradhatott volna, néha onnan is bogarászok (főleg mikor a NuclearBalst "oldalára" tévedek.)

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25) tkazmer válasza Samus (#24) üzenetére


tkazmer
addikt

viszont a playlist kezelése sokkal jobb lett, ugyanúgy kettőt kell kattintani, hogy hozzáadj valamit, viszont lejátszásnál könnyebb egy másik playlistet megnyitni (open + a playlist kiválasztása)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#26) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nagyon zavar az új kinézetben, hogy a hozzászólásokat nem tudom dátum szerint rendezni. Vagy van rá valami megoldás?
Jah és már nem lehet a videókat csillagozni?

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#27) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Amúgy a Share, hogy a rákba működik? Mindenhova el lehet küldeni a videót, csak a YouTube-on belül nem? :F

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#28) Fecogame


Fecogame
veterán

Ez már legalább fél hónapja is így volt ( mármint az új külső ). Nem tudom ebben mi az újdonság :F

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#29) #40731136


#40731136
törölt tag

Nagy sz@r lett ez az új dizájn.

Nem tudja valaki, hogy tudom orvosolni azt a problémát, hogy az összes videót a "kisebbik" féle ablakban nyitja meg 360p miőnségben? Mindig manuálisan kell átnyomnom a nagyobb ablakra és a 480p minőségre. :((( Kerestem a profil beállításai közt, de nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#30) Egorov


Egorov
aktív tag

Szarom le, hogy miként néz ki. :) A lényeg, hogy nézhessem a videókat, amiket szeretnék. Nekem ez a lényeg.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#31) eastsider válasza #40731136 (#29) üzenetére


eastsider
nagyúr

be lehet állítani, hogy mindig a legjobb minőségűt nyissa meg, ha van reged..
ez működik, kivéve a HD-nál...

amúgy nekem semmi változás.. már régóta ilyenn
mit kéne látnom?

Chromeal már más tényleg..
vagy lehet a regem miatt maradt a régi?
már csak itt is "lájkolni" lehet? :O (új magyar ige)

[ Szerkesztve ]

(#32) Psychonaut válasza #40731136 (#29) üzenetére


Psychonaut
addikt

Account-->Playback Setup-->Video Playback Quality

Amúgy nekem bejön az új dizájn nagyon. :K

(#33) #40731136 válasza Psychonaut (#32) üzenetére


#40731136
törölt tag

Pedig ott be van állítva a Choose my video quality dynamically based on the current connection speed.-re.
És mégis a szarabb minőségben és a kisebb ablakban nyitja meg. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.