Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Hát ez elég szívatósan hangzik.. :P De hát csak megoldod, ügyes gyerek vagy te..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) Voyage válasza gamerkiller (#1) üzenetére


Voyage
aktív tag

Jah, nagyon jó... :DDD
A két srácnak visszautaltam a pénzt, de szerintük ők többet küldtek.
Konkrétan fejenként 90-et kértem, és kaptam is, ők azt állítják 100-at küldtek.
Hiába mutatom otp részletezőt. Azt mondják, szerkesztettem....
Ráadásul a két srác ismeri egymást, frankón összebeszélnek. :(((

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#3) gamerkiller válasza Voyage (#2) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Akkor monnyá le..:D Beszélgess el velük egy kicsit keményebb hangnemben, és tudni fogják egyből végül is mennyit utaltak..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4) Voyage válasza gamerkiller (#3) üzenetére


Voyage
aktív tag

Én vagyok a hunyó(pontosabban a nagyker, de mindkét srác ugye velem van kapcsolatba, jogosan szarják le a nagykert), de mindennek van egy határa... :( :DDD
De legalább van még valaki, akinek kell most giga 5870... :)
Bár a topik nem indult be, kéne bele egy-két up... :B :))

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#5) Depression válasza Voyage (#4) üzenetére


Depression
veterán

Nem nézegettem az apróhírdetéseket, így nem vagyok tisztában a hírdetéseddel.
Azt viszont ilyen ügyleteknél, amikor nincs bírtokodban a cucc, illene tisztáznod, hogy nem biztos, hogy van, és méginkább jó lenne elkérni a számukat, hogy már ott a nagykerből tájékoztasd a vásárlóidat.
Részemről te vagy a hibás a kialakúlt helyzetért, ha nem jelezted a nagykeres beszerzést.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#6) Voyage válasza Depression (#5) üzenetére


Voyage
aktív tag

Persze, tudom is, hogy én vagyok a hibás, ezzel nincs is gond.
Elkértem az egyik srác számát, de mondta, hogy a másikkal együtt jönnek, és majd megadja.
Nem adta meg.
De nekem azzal van perpill bajom, hogy már többet kér, mint amennyit adott. :DDD

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#7) Thunderzolee

Azért h×lye ne legyél, menjenek el az OTP-hez, és kérjenek hivatalos kivonatot, ha nem hiszik el, h 90-et utaltak csak.. ;]

Depressionnak viszont igaza van, bár nem a Te hibád, ami történt, azért ezt illik belekalkulálni az üzletbe, vagy ha nem akkor viselni a következményeit, mint pl. most.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) Depression válasza Voyage (#6) üzenetére


Depression
veterán

A másik dolog pedig az, hogy tudtad, hogy valszeg meg fognak jelenni, mivel nem tudtad elérni őket, mégis kártya és pénz nélkül vártad őket. Csodálkozol, hogy ki vannak bukva?

És a nagy kérdés: hogy is voltál vásárolni? Felvetted a pénzt a bankból, elmentél a nagykerbe, megvetted, nem volt jó, visszavitted, ők visszadták a pénzt, te meg visszavitted a bankba?

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Üdv a mai magyar hardverbizniszben :D
Én ezeket látatlanba megmondtam volna neked :) ,nem érdemes rajtuk bosszankodni.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10) Voyage válasza Depression (#8) üzenetére


Voyage
aktív tag

Neeeem... :)
Úgy mentem vásárolni, hogy előtte felhívtam haveromat, aki ott dolgozik. Előtte levő nap pedig csak simán visszavittem a szart.
Ennyi kp-val nem szívesen indulok el. Ha megyek, mielőtt indulok, otp direkt-ből átlövöm nekik a pénzt, és annyi, 200k-val nem sétálok át nyugati pu-n... :DDD

Persze, hogy tudtam.
De este 6 fele jöttek, én meg kb fél 6-kor tudtam meg, hogy mégsincs kártya. Akkor meg otp is zárva van. Nagyker meg 6-ig nyitva, szóval elég hülyén mennek a dolgok. :(

Vállalom is a következményeket, vissza is utaltam nekik a pénzt, aztán ha lesz asus, szólok, hátha kell még nekik, ha a giga nem jó. Megértem természetesen, hogy nem jó, de még így is ez a legolcsóbb. :K

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#11) Voyage válasza Thunderzolee (#7) üzenetére


Voyage
aktív tag

Nem is szenvedek velük, 90-et vissza utaltam nekik egybe, aztán ennyi, ezerszer elnézést kértem természetesen, de lehúzni ne akarjanak. Abba is belementem volna, hogy ideiglenesen adok nekik cserekártyát, x800gto-t, meg x1950pro-t, és még a pénzt is vissza adom, amíg lesz kártya, de nem tetszett nekik. :(
Viselem a következményeit természetesen, ez benne van a pakliba... :DDD

Nyugdíjas: Lassan ezért is hagyom abba az egészet, egy-egy kártyán nyerek kb 2000ft-ot, szóval nagyon nem éri meg, ez éppen arra jó, hogy eladok havi 10-20 kártyát, saját gépemet tudom fejleszteni belőle, semmi több. :(
Megélni nem lehetne ebből. :(

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#12) mexicanraven válasza Voyage (#11) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

"Lassan ezért is hagyom abba az egészet, egy-egy kártyán nyerek kb 2000ft-ot, szóval nagyon nem éri meg, ez éppen arra jó, hogy eladok havi 10-20 kártyát, saját gépemet tudom fejleszteni belőle, semmi több. :("

Most sajnáljalak bazze?

when the sun shines, we'll shine together

(#13) Voyage válasza mexicanraven (#12) üzenetére


Voyage
aktív tag

Simán. :DDD
De most gondolj bele, ha ebből akar vki megélni, hogy csak ez a munkája, akkor hogyan teszi?
Ok, én nekem még néha-néha van mellette más is, de ebből lehetetlen megélni. :(

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#14) mexicanraven válasza Voyage (#13) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nyilván akinek ez a fő "mestersége" az iparszerűen nyomja! :) Persze igaz, hogy így simán ebből nem lehet megélni és ezt el kell fogadni, van akinek arra sincs lehetősége, hogy akár az ilyen jellegű bevételeket hobbijára fordítsa! :( (mint ahogy mondtad, hogy ebből fejlesztesz)

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#15) norb55


norb55
senior tag

Nemsemmi eset az biztos !
viszont ,hogy ide leírtad az már biztos elég korrekt vagy !
a 100K-t azért mondják mert legyen nekik a pénzen kamat !
a gigabyte és az asus és társai teljessen egyforma referencia kártyák nemtudom mit kell vergődeni csupán a felírat ami más azt meg úgyse látni a gép belsejébe !
Nemem is volt ilyen szituációm amikór MSI 8800GTX-et akartam venni de felhívtak hogy galaxy van csak,azt mondtam az is jó !
Nemálltam le vizázni az eladóval mert tudom hogy ezek mind referencia kártyák és tök mindegy milyet vesz az ember ! ;)

minden esetre nemirigyellek az biztos :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.