Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2) Lenry válasza _Voyage_ (#1) üzenetére


Lenry
félisten

több embernél is láttam már vonalkódolvasó programokat.
mégis mire használjátok őket?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) CoolBoy323 válasza Lenry (#2) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

pl androliben vannak a QR kódok... azokat beolvasva egyből ugrasz a marketre...

(#4) _Voyage_ válasza Lenry (#2) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

QR kód miatt. :K
Sokan nem írnak nevet, vagy linket, hanem oda dobnak egy QR kódot, amit beolvasol a vonalkódolvasóval, az meg egyből rádob android marketben a programra, amit már tölthetsz is. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5) Lenry válasza _Voyage_ (#4) üzenetére


Lenry
félisten

le vagyok maradva... utána kellett olvasnom, hogy mi ez a QR kód :)
szóval akkor erre való
(igazából erre nem is nagyon jó szó a vonalkód, tekintve, hogy nem is vonalakból van)

sőt nagyon le lehetek maradva, mert nem sok helyen láttam még ilyen QR-t. még csak elterjedőfélben van, vagy csak nekem sikerült eddig elkerülni? (vagy szimplán nem vettem észre)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) _Voyage_ válasza Lenry (#5) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Sok helyen már csak QR kód van, igazából amerikában nagyon-nagyon hódít, rengeteg fórum, nem csak mobilos, hanem IT is tele van vele, de itthon is kezd elterjedni... :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7) Klemens


Klemens
őstag

Na, holnap ezekböl is mazsolázgatok, majd ha pc-röl leszek.

Lenry: Azért nem találkozhattál még vele, mert gondolom nem jársz olyan weboldalakon ahol androidos dolgokat lehet letölteni. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#8) Lenry válasza _Voyage_ (#6) üzenetére


Lenry
félisten

most direkt kerestem ilyen oldalakat.

tehát teszem azt, le akarom tölteni innen a TwitterRide nevű programot
akkor csak lefényképezem az Androidos telefonommal a képernyőt, a telefon felismeri és dekódolja a QR-t, és már nyílik is a böngésző a megfelelő helyen?

(#7) Klemens: Android telefon híján valóban nem sűrűn látogatom az ilyen helyeket :D

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) Klemens válasza Lenry (#8) üzenetére


Klemens
őstag

Ez félig igaz. Nem kell lefényképezni. A progi használja az objektívet, Te ráirányítod a kódra a progi meg felismeri és ugrik is a megfelelö helyre és lehet is tölteni. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#10) Lenry válasza Klemens (#9) üzenetére


Lenry
félisten

ma is okosabb lettem :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) _Voyage_ válasza Lenry (#10) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:D

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#12) Lenry válasza _Voyage_ (#11) üzenetére


Lenry
félisten

igaz, csak 5 percen múlt :))

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) #16820480


#16820480
törölt tag

az egyedi csengőhangokhoz miért használsz külön programot? vagy felhasználónként egyedire gondolsz? mert amúgy simán be lehet állítani a zenelejátszó menüjéből akármilyen mp3-at.

(#14) _Voyage_ válasza #16820480 (#13) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Ringdroid-al meg tudom vágni a számot, hogy hol kezdődjön, és úgy csörögjön. :)
Pl ha egy szám 1:00-ig csak halk zene, utána lehet észrevenni, akkor ezzel megvágom úgy, hogy csak 1:00-tól szóljon, és ezt egyből be is állítom csengőhangnak. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#15) Klemens válasza _Voyage_ (#14) üzenetére


Klemens
őstag

Azt a progit én is próbáltam már, még pár napja, de nekem nem jött be.
Megvágtam vele a zenét szépen, normálisan. Visszahallgatom és amellett, hogy szólt az általam kivágott rész még ilyen akadozós, csipogós hangokat is berakott nekem. Dobtam is a kukába...

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#16) CoolBoy323 válasza Klemens (#15) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

a telefont? :O

kár érte... :D:DD

(#17) Klemens válasza CoolBoy323 (#16) üzenetére


Klemens
őstag

Igen, a telefont. ;]
Tudod mikor vágnám a kukába..., a progi ment a kukába. :)
Most akarom feltenni az 1.7-es Modaco-t, de azt hiszem elfog tartani egy darabig.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#18) #16820480 válasza _Voyage_ (#14) üzenetére


#16820480
törölt tag

ja, igen, közben utánanéztem, hogy miért is jó.. bár én nem cserélgetek olyan gyakran csengőhangot, szóval azt meg tudom vágni gépen is, aztán feltöltöm szépen a telóra, és hüónapokig jó :)

(#19) MrTwister


MrTwister
őstag

"Weather Widgets: Egy-két skint töltöttem hozzá, így 100%-osan olyan, mint a HTC Sense-ben levő widget, órát is jelzi egyben."

Szia!
Mi az az 1-2 skin pontos neve légyszíves segíts! Köszi!

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#20) _Voyage_ válasza MrTwister (#19) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Szia!

HTC Sense a nevük, pontosat már nem tudom, mert nincs meg maga a fájl, de mindkettő sense-es. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#21) Reaper


Reaper
őstag

Üdv,
Valaki meg tudná írni privátban, hogy honnan lehet beszerezni ezeket az appokat? A marketet ismerem, csak nem minden van fenn rajta... minden lehetőség érdekel :DDD
Thnx!

(#22) RexpecT válasza Klemens (#9) üzenetére


RexpecT
addikt

:Y Ez durva!

(#23) Zotwoo


Zotwoo
tag

UP!!! Nagyon hasznos cikk.

Zotwoo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.