Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) mephi666 válasza D1Rect (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

6850/gtx560-nal szemezgettem, mert nekem az lenne "éppenhogy megfizethető" kategóriában (több hónap spórolással), de elkeserít, hogy fullhd-ban vérszegény már jónéhány játék alatt mindkettő... örülnék, ha meglenne a folyamatos 40-50fps, reccenések nélkül, de tpu-n a crysis 30 alatti átlagot dob... f1 2010 pedig 42,6-ot, amit a 9600gt-m is kiprésel magából 1280x720-ban... (baromi szépen néz ki, lefuttattam fullhd-ben is a benchmarkot és mozgás közben észrevehetetlen a látványbeli különbség) a metro2033 pedig 20 alatti átlagot hoz össze, ami elkeserítő... igaz, hogy ez egy optimalizálatlan f*s, de azért csak kipróbálnám már szívesen

ui: és ha most ezek a kártyák így határon vannak fullhd tekintetében, akkor ez a helyzet szerintem csak romlani fog, ahogy jönnek ki az új címek... pedig szerintem a fullhd olyan dolog lett, mint ami volt anno a 17"-os crt+1280x1024-es felbontás esetében: szépen lassan alapnak számított és a piacra érkező hw-k boldogultak is vele... a fullhd-nél ezt viszont nem látom, mert ehhez a felbontáshoz azért kemény vga is kell

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.