Hirdetés

2017. november 21., kedd

Gyorskeresés

(#1) elektrotank

elektrotank
(tag)

Loituma... :D levan Polkka!
Itt megtalálható a szám, akit érdekel: [link]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#2) Veatta válasza elektrotank (#1) üzenetére

Veatta
(senior tag)

Ez a csengőhangom.

(#3) Klaus Duran

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

Jó a zene. De minek a tyúk?
[link] ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. :) / Gnome 3

(#4) elektrotank válasza Klaus Duran (#3) üzenetére

elektrotank
(tag)

Különösebb gondom nincs Miku-val, de a techno verzió még mindig jobb. [link]

Persze, ha csak a csaj miatt küldted, akkor meg van bocsájtva, végülis nincs rossz alakja ;]
De mi a fene volt ez az Orihime-s, foghagymás meg mit tudom én tánc? :F

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#5) Klaus Duran válasza elektrotank (#4) üzenetére

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

Hagyma az Miku cosplay-hez tartozik.
A techno addig jó amíg nem hallom. ;]

(#6) elektrotank válasza Klaus Duran (#5) üzenetére

elektrotank
(tag)

Pedig az az eredeti verzió! :)

(#7) csasaKKP válasza Klaus Duran (#3) üzenetére

csasaKKP
(senior tag)

Ennek a csajnak mi baja van? :F

elektrotank: Főleg a 2000-res évek legelején annyiszor hallottam ezt csengőhangként, és kerestem is annó, de így tizenvalamennyi év elteltével neked köszönhetően megtaláltam... :Y

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#8) Ed3r_X_ válasza elektrotank (#4) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Nekem ez jött be, és ez.

"The best things in life aren't things"

(#9) Klaus Duran válasza Ed3r_X_ (#8) üzenetére

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

[link] :P

(#10) Lauda válasza Ed3r_X_ (#8) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog

(#11) Klaus Duran válasza Lauda (#10) üzenetére

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

Like :Y

(#12) Lauda válasza Klaus Duran (#11) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Neked ez valo. ;] El is veheted rogton. :DDD :P

(#13) Ed3r_X_ válasza Lauda (#12) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Rohadjak meg, szerintem szépek az ázsiai nők. Mármint ezek.. csak egyszer jussak ki Japánba. Mostani cégnél van esélyem :D

[ Szerkesztve ]

(#14) elektrotank válasza csasaKKP (#7) üzenetére

elektrotank
(tag)

Örülök, hogy segíthettem! :)

(#8) Ed3r_X_: Mindkettő jó szerintem! :)

(#10) Lauda: Nagyon jó leutánozza. Vagy épp róla animálták? ;]

(#12) Lauda: Hát a csaj se rossz, de az a ventilátor... biztos jó hidegen tart. ;]

(#13) Ed3r_X_: Ha ki jutsz Japánba, hozzál nekem is valami japán lányt. :DDD Vagy tudod mit? Hozd el ide a szomszédba Japánt.

[ Szerkesztve ]

(#15) Klaus Duran válasza Lauda (#12) üzenetére

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

Nem mosolyog, :(
Inkább Su-metal-t ha lehet. ;] Neki még a hangja is tetszik.

(#13) Ed3r_X Vállalsz importőri munkát? ;]

(#16) Lauda válasza Ed3r_X_ (#13) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nekem is bejonnek, ha sikerult kijutni, majd meselj! :P

(#14) elektrotank Marmint hogy a jobboldalit animaltak a baloldalirol, vagy forditva? :DDD Jo kerdes. Most vagy nagyon begyakorolta a lanyka az animaciot, vagy siman leanimaltak rola. Ez mondjuk visz mindent: [link] ;]

(#15) Klaus Duran :DDD

(#17) elektrotank válasza Lauda (#16) üzenetére

elektrotank
(tag)

Úgy gondoltam, hogy a csajról animálták a Mikus dolgot :D Vagy csak nagyon begyakorolta.
Ez a Megatánc... mégis ezmiez? :))

(#18) Lauda válasza elektrotank (#17) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog

2006-ban volt egy tancos musor, hasonlo mint a szombat esti laz, csak itt tancosokat valogattak ki es parokba tettek oket. Erre az emlitett szamra is tancolt az olter wanda egy palival, arrol jutott eszembe. Sajnos a videot nem talaltam meg rola.

[ Szerkesztve ]

(#19) elektrotank válasza Lauda (#18) üzenetére

elektrotank
(tag)

Én lehet ekkoriban már CS 1.6-ztam, nem volt idő TV-re ;] ;]

(#20) Ed3r_X_ válasza Lauda (#16) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Japán a cég, technikusként van esélyem kimenni, megnézni az ottani gyárat. Persze nem csak azt nézném akkor már meg ;]

(#21) jimmy399 válasza Ed3r_X_ (#20) üzenetére

jimmy399
(senior tag)

Hm, még jó :)

--- N/A ---

(#22) Klaus Duran válasza Ed3r_X_ (#20) üzenetére

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

Piszok mázlista. Volt ;] munkahelyemen a magyar főnök ment ki egy hétre gyárlátogatásra.
Világviszonylatban az egyik legnagyobb szerszámgépgyártóhoz. (Mori Seiki)
Azt mondta hogy sok az "O" lábú nő arra, de a munkások azt mondták neki hogy az idő megszépíti őket. ;]

Na meg a sok színes munkavédelmi sapka, némelyiken matricával hogy milyen képzéseken vett részt.
Na meg talán a zöld az amelyikhez oda kell hozzá menni szólni hogy szünet van mert siket vagy nagyothalló.

[ Szerkesztve ]

(#23) Ed3r_X_ válasza Klaus Duran (#22) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Kinti gyárat nem tudom milyen, de biztos vannak nők ott is, mivel nálunk is ők kezelik nagyrészt a gépet. Több női gépkezelő van, mint férfi. Mondjuk eléggé betanított munka, ha gond van, azt se ők oldják meg.

Amúgy a Dynaxról van szó, az se olyan kicsi, van Amerikában, nálunk, Kínában, Japánban, és még a Jóisten tudja hol. :D

(#24) elektrotank válasza Ed3r_X_ (#23) üzenetére

elektrotank
(tag)

"Mondjuk eléggé betanított munka, ha gond van, azt se ők oldják meg."

Erről csak annyit, hogy én is betanított munkás vagyok ( oh god why :( ), különböző CNC gépeken dolgozunk - nem, nem mai gépeken, legtöbb még a 90-es években készült... pl. 96-s is van - és egésznap dolgozunk vele, amikor jó. Sokkal jobban megismerjük a gépet, mint az ottani műszerészek/fönökök stb. Sokszor tudjuk mi a probléma, mondjuk, de ő szerintük nem az és ezért b*sznak beállítani. De persze vannak olyanok is, akik azt se tudják mit állítanak műszerészként. Ennyit arról, aki szakmabeli. Nagyon sok múlik a hozzáálláson. :D

[ Szerkesztve ]

(#25) Ed3r_X_ válasza elektrotank (#24) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Nem, nekik a munkakörben sincs benne, hogy megoldják, és nem is tudják hogy kell. :) A gépet ők tudják üzemeltetni (értsd elindítani, tölteni alapanyaggal, és tölteni a papírokat, stb) de ha műszaki segítség kell, akkor jövünk mi. Pl központosítás beállítása, stb.

Amúgy van egy csaj operátor, angolra volt állítva a panel. Ott virít a sarokban a nagy language felirat, és kérdi, hogy kell átállítani, mert szart se ért belőle. 20 éves.. nem mondom hogy perfekt beszéljen angolul, na de ez kicsit erős volt. :D

Szóval itt gépkezelő operátorok vannak.

(#26) elektrotank válasza Ed3r_X_ (#25) üzenetére

elektrotank
(tag)

Mondhatni itt is. Bár a jelszót már megfigyeltem, mit kéne beírnom, ha állítani akarok a gépen :DDD Másrészről nálunk meg olasz nyelven van minden :D Az még ennél is rosszabb :D
Ha műszaki gond van - tehát állítani kell a gépen - akkor általába őket hívjuk... márha jönnek és nem küldözget mindegyik a másikhoz. Mert nálunk szinte ez bevett szokás. Vagy azt mondja, hogy nem ér rá és beszélget. Hát jól van. Szóval gyűlnek az állásidők folyamatosan! :DDD

(#27) Ed3r_X_ válasza elektrotank (#26) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Itt nem tudnám senkihez elküldeni őket, egyedül vagyok technikus (még). Persze itt vannak a japánok, azok tanítgatnak :)

(#28) elektrotank válasza Ed3r_X_ (#27) üzenetére

elektrotank
(tag)

Még szerencse! Ha mi odakerülünk egy számunkra idegen gépre, még azért is könyörgi kell, hogy mutassák meg, mit kell csinálni, nem hogy azért, hogy a legyártott csőnél mire kell figyelni :DDD De a darabszám legyen a végén! Érdekes.

(#29) Ed3r_X_ válasza elektrotank (#28) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Ne hidd hogy ez jobb. Ezeknek is könyörögni kell, de akkor már megmutatják. Amúgy némelyik egy árva szót nem szólna hozzád :D

(#30) Klaus Duran válasza Ed3r_X_ (#29) üzenetére

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

Mert nem vagy elég MOE.

;]

(#31) cskamacska

cskamacska
(PH! addikt)

Természetesen a legjobb változatot hagytátok ki :P

Hitlers Polka

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#32) Klaus Duran válasza cskamacska (#31) üzenetére

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

:W

Eddig boldogan éltem. :O

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.