Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) vodkaboy22 válasza Speeedfire (#9) üzenetére


vodkaboy22
addikt

60k-ba vettem használtan az TC Impact Twin-t. Reggelire megeszi az xmos-t. Ezért írtam.

Nekem 2db xmos-om is volt. Az elsőt eladtam pikpak (az volt amin PCM is volt) alul gyorsan vágott és ez nem softveres volt. Részletre is gyengus volt. Azt leírom viszont, hogy az előtte ami volt Hrt MS2 (45k) az nem volt ennyire jó se mint az XMOS+PCM pedig 2x annyi.
De ott van még több 40-70k-s dac aminél az xmos sokkal jobb. Nem közülük kell választani...
Viszont a második XMOS-om már csak SPDIF konverter volt. (12k az ára volt) Na az baromira jó vétel mivel egészen az 55k-s KingRex-ig bizony nincs párja. Tehát sajnos mint mindig az igazság most is árnyalt.
Szóval igazad van a koporsó (MS2 ) az biza nem olyan jó mint az xmos, de mit kapsz az xmos-al? Egy 20-25k-ba egy dobozolatlan nyák lemezt aminek a termék támogatása elég kérdéses... (Megy a driver? Vagy nem megy? Lehet vele szenvedni eleget... Meghalt? Van Gari? Míg veszel egy koporsót bedugod azt sanyi minden gond orvosolva, persze drágább és kicsit le van maradva.)

Érted a buktatókat miért nem tudok már értelmes választ adni? :C :DD :W :W

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.