Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wody21


wody21
tag

Szép - ez EP, nem?
Én a sajátomon csak a kábelt cseréltem le, úgy emlékszem ennyire nem szedtem szét, de lehet egyszer majd jobban belenézek :)

(#2) vodkaboy22 válasza wody21 (#1) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Ha nem tévedek EP igen.
Ajánlom tisztítsd ki belül a régi szar szivacs elhámlik és csak rezonálásra alkalmas por és mocsok lesz benne. Helyére kell tenni nagyon vékony fehér pamut szerű anyagot. Főleg a belső nagy körbe beletömködni. :R

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#3) bkercso


bkercso
nagyúr

Kölcsönkaptam, majd megvettem ezt a fejest. Itt írtam róla egy keveset.
Ezen a helyen csak annyit tennék hozzá, hogy egyáltalán nem érzem, hogy használt fejest vettem volna. Minden feszes, és - ami nekem nagyon fontos, mert nagyon érzékeny az orrom - , hogy semelyik alkatrészének semmilyen szaga sincsen! Ill. a tudat is megnyugtató, hogy új a fejpárna. Szóval örülök, hogy kifogtam ezt a darabot. :R
Viszont a kábelezésnél a két oldalt felcserélted. ;)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4) Shanyy


Shanyy
csendes tag

Azannya'. A Sextett még szebb belülről, mint a harmadik generációs K240-em. :) A szivacsról nekem is lemállott egy fél marék dolog', időszerű lenne kitakarítani.

Van a közízlés, és van, akinek van ízlése.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.