Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Sokat ismertem ezek, közül. Nagyon jók. :C

Lájkoltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#2) madstunt


madstunt
addikt

nyilván mikor kirakják a táblát még szabad odalépni mert még nincs ott a tábla illetve mivan ha kirakják a táblát és utánna gyepesítenek?:DD logika logika

(#3) JColee


JColee
őstag

- A vajaskenyér mindig a megkent oldalára esik, a macska mindig a talpára esik. Mi történik, ha a macska hátára vajat kenünk?
Lábára esik a macska, ugyanis vajas macskáról senki nem mondott egy árva szót sem, hogy annak különleges képessége van. :)

- Ha a nyúlláb szerencsét hoz, akkor a nyúlnak is szerencséje volt?
A nyúlláb natúrban hoz szerencsét nyúl nélkül, tehát a nyúlnak sem hozhat.

[ Szerkesztve ]

(#4) EczkE válasza EczkE (#1) üzenetére


EczkE
addikt

Nem tudom lájkolni. :(

Asszem mindenféleképpen!

(#5) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

A tehenes nagyon komoly :D
A fénysebességes - fényszórós viszont nem jó. Nem azért, mert nem vicces, csak mert míg fűre lépni tábla van, meg égési sérülésben elhunytak is vannak sajnos, bárányok is, a taxi is haladhat visszafelé, nyúllábból is lehet kulcstartót csinálni, meg általában minden, amit írtál, előállítható, addig fénysebességgel haladó űrhajó nincs, nem volt és nem is lesz - fizikai okokból.

[ Szerkesztve ]

(#6) JColee válasza Szten Márs (#5) üzenetére


JColee
őstag

Akkor hangsebességgel haladó jármű dudál egyet, mi történik?
Kb ugyan az a gondolat

[ Szerkesztve ]

(#7) lorenzen


lorenzen
aktív tag

- Ha egy hupikék törpikét fojtogatok, milyen színe lesz?
Azt nem tudom, de én belevörösödtem az fojtogatásba.

- Az analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
A gyengén látoknál minden esetben.

- Az olívaolaj olívabogyóból készül, a napraforgóolaj napraforgómagból készül. Miből készül a babyolaj?
Gondold csak tovább! Ha a bocicsoki tehéntejből készül, akkor miből a Tibi csoki.

- Ha egy jármű fénysebességgel halad, mi történik, ha bekapcsoljuk a fényszórót?
Ősrobbanás

- Ha az ember a majom továbbfejlesztett változata, akkor miért vannak még mindig majmok?
A visszafejlődés is fejlődés.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#8) danati válasza JColee (#6) üzenetére


danati
senior tag

A fény és a hang két külön dolog. A fény az egy elektromágneses hullám és közeg sem kell neki a terjedéshez. A hanghoz viszont kell.
A fénysebességnél nem mehet gyorsabban a fény, még akkor sem ha egy fénysebesség közelében utazó űrhajóval világítanánk előre.

Ha egy vonat halad előre 100km/h-val és te sétalsz rajta előre 10km/h-val akkor a földhöz képest 110km/h-val haladsz. Ha hátrafelé sétálsz akkor pedig 90km/h-val. A fény nem ilyen. Minden helyzetben 300 000km/s-al terjed.

(#9) lezso6 válasza Szten Márs (#5) üzenetére

Ennyi erővel a méhek se tudnak repülni. Hisz a mai fizika nem tudja megmagyarázni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10) Samus


Samus
addikt

Akkor a válaszaim:

-Honnan veszed, hogy a törpöket még senki nem folytogatta, és nem ezért kékek? Egyébként szerintem lilák lesznek. Tudod, hupililák.

-Nyilván valaki megszegte a szabályt. Vagy annyira okos volt, hogy lerakta a táblát, elszórta a fűmagot, és feltételezte, hogy kinő a fű a későbbiekben. Az igazi kérdés inkább az, hogy hogy a fenébe nyírják a füvet, ha nem lehet rálépni?

-Biztosan ízlik nekik is, maximum nézik a képeket :D (bocsi)

-Azt ne akard tudni :D

-Vagy taco-t és burito-t...

-Miért olyan rövid a meghosszabbítandó?

-Honnan veszed, hogy volt benne tinta? Különben is, ha nem látjuk, teljesen mindegy, van-e benne tinta, vagy sem.

-Ez rejtély marad...lehet nem találta meg őket a sok állat között. Vagy sok petét raktak, és tudjuk, hogy az esős idő kedvez a szúnyogpopulációnak.

-A lábat már megválaszolták. A nyúlnak valószínű azért nem volt szerencséje, mert a lábán még rajta volt a nyúl...(ez morbid volt...)

-Felborul az egyensúly. A macska oldalra esik...

-Nem tartanak kávészünetet, ők teaszünetet tartanak.

-Mert nem mossák őket 90 fokon...

-Kétszer nulla fok...

-Na erre nem tudok választ adni...

-Farkast?

-Olívából és napraforgóból?

-Látunk is valamit a nagy sebességben...

-Hallottál már korábbi verzióról, amit biztonsági mentés esetén csinálnak, ha a frissítés nem sikerülne?

-Ezt ki kellene próbálni...

-Erre meg sem próbálok válaszolni...

danati: a vonatos dolog tetszett...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#11) Szabesz válasza JColee (#6) üzenetére


Szabesz
őstag

Gyorsan töröltetsd moderátorokkal, mielőtt Orosz elolvassa :DDD

¯\_(ツ)_/¯

(#12) JColee válasza danati (#8) üzenetére


JColee
őstag

A fény és a hang két külön dolog. A fény az egy elektromágneses hullám és közeg sem kell neki a terjedéshez. A hanghoz viszont kell.
A fénysebességnél nem mehet gyorsabban a fény, még akkor sem ha egy fénysebesség közelében utazó űrhajóval világítanánk előre. //és hangsebsebességnél nem mehet gyorsabban a hang, ha már itt tartunk
Nem mondod :) És hangsebességgel haladó vonat dudál egyet, az sem előzi meg a vonatot. (erre mondtam, hogy hasonló)
Nyilvánvaló különbség, hogy fénysebességgel nem mehet jármű (kivéve a Millenium Falcon)

[ Szerkesztve ]

(#13) JColee válasza Szabesz (#11) üzenetére


JColee
őstag

Nagy hülyeséget nem mondtam, igaz nem mentem bele a fény és a hang terjedésének részleteibe, csak arra vonatkozott a megjegyzésem, hogy a hang sem mehet hangsebességnél gyorsabban.

[ Szerkesztve ]

(#14) Szten Márs válasza lezso6 (#9) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Dehogynem. És nagyon más a kettő - a Gizike meg a gőzeke esete. De ez a topic nagyon nem erről szól, csak gondoltam megjegyzem, hogy az tetszett a legkevésbé a felsorolásból a leírt ok miatt - ez legalább félig ontopic. ;)

[ Szerkesztve ]

(#15) Szabesz válasza JColee (#13) üzenetére


Szabesz
őstag

Apróság még, hogy a hangsebesség nem állandó, míg a fény igen.
De NagyMester O biztos bele tudna úgy kötni, h egy méretes fával küldjön ki szóbeliről :D

¯\_(ツ)_/¯

(#16) Szten Márs válasza Szabesz (#15) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

"Apróság még, hogy a hangsebesség nem állandó, míg a fény igen."

Ez tényleg nem az a topic, ahová ezek valók, de azért, hogy ne maradjon ilyen javítatlanul itt: ez sem igaz. A hangsebességre azért írtad, hogy nem állandó, mert különböző közegekben más-más sebességgel terjed a hang. Különböző közegekben viszont a fény is más-más sebességgel terjed - ugyanúgy, mint a hang. - amit mi lefixáltunk és "fénysebességnek" hívunk az a vákumbeli terjedési sebessége a fénynek.

(#17) Wictor


Wictor
senior tag

A hupikék törpikék picikét lilácskák lesznek fojtogatás hatására.

(#18) Szabesz válasza Szten Márs (#16) üzenetére


Szabesz
őstag

Jogos.

¯\_(ツ)_/¯

(#19) gabor85 válasza Szten Márs (#16) üzenetére


gabor85
őstag

egyesek fejében csak váákum van :D

(#20) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Fekete.
Íj és nyíl.
Alap.
Perverz játékokat játszott.
Kukoricát.
Azért, hogy egyből munkát adjon.
Egyest kapunk.
Zöld, a sötétebbikből.
Neki 4 van, így elmúlik a hatás.
Összezsugorodik és fekete lyukká válik.
Válság idején nem.
Minden izmukat megfeszítik.
-136.65°C
Nehogy szaladgáljanak a ravatalozó folyosóin.
Juhászt.
Ez miért kérdés?
Fénysebesség.
A selejt embereket leminősítik majomnak. Egyre többen vannak.
Igen.
Igen, (eredeti-maradvány)/eredeti*100 %-ot.
---
Talán nem maradt ki semmi.
---
Emlékeztek arra a South Park részre, mikor Stan (?) belépett a Facebookba (szó szerint)? VoDaFoNe-hoz vajon hányan mennének oda, hogy lájkolják?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.